Skoči na vsebino

Hormonski forum III


ak

Priporočene objave

ja saj si se hvalil,da v pet 2x,sob 2x,ned 3x in pon 5x.

a nisi ti to malo prevec posodo pomival?!

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je z vami, a me provocirate!!!Jaz sem napisal ženske odgovore, ne moje!!!Jaz sem lani 1x (enkrat), letos pa bolj malo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ? samo enkrat si lansko leto posodo pomival?! fuj,sram te blo.

ja ja.ok.

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ja saj si se hvalil,da v pet 2x,sob 2x,ned 3x in pon 5x.

a nisi ti to malo prevec posodo pomival?!

-----------

who dares wins

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne prejšnji vikend dejansko nisem, sem pa enega prej, kar pomeni 2 tedna od tega vikenda!! Zadovoljen AK???

Pač nisem kot nekatere ženske (beri B......), ki si to omogočajo kar pogostokrat. Pa glede na to, da imam samo "polprikolico" je tudi to malo manj mogoče pogostokrat početi.

Sicer pa kar se posode tiče, stroje si nabavite!!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa: deficit telesnih aktivnosti vodi do tezav...redno se moras ukvarjat s tem...s posodo mislim , ce pa se obremenjujes kako so telesno aktivni drugi, potem te pa to lahko privede samo do frustracij...pol pa ves kako je na koncu s tem ne?

...siegen, glauben, kriegen...

Edited by - Anubis on 03/09/2001 07:25:38

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Ne prejšnji vikend dejansko nisem, sem pa enega prej, kar pomeni 2 tedna od tega vikenda!! Zadovoljen AK???

Na zajebancijo odgovarjaš z gnevom-da ne rečem besom

quote:Pač nisem kot nekatere ženske (beri B......), ki si to omogočajo kar pogostokrat.

Kaj pa je narobe s tem, da si nekatere to omogočajo večkrat

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eskimi so zelo tolerantni kar se medsebojnih odnosov tice. Pravijo: zakaj bi manj cenili ali obsojali zensko , ki ima del telesa malce bolj odprt in dojemljiv za stvari kot druge....?

Govora pa je o glavi...mar ne?

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne prejšnji vikend dejansko nisem, sem pa enega prej, kar pomeni 2 tedna od tega vikenda!! Zadovoljen AK???

Pač nisem kot nekatere ženske (beri B......), ki si to omogočajo kar pogostokrat. Pa glede na to, da imam samo "polprikolico" je tudi to malo manj mogoče pogostokrat početi.

Sicer pa kar se posode tiče, stroje si nabavite!!!!

kisses

Pupa

Jaz sem s punco ze 4 leta... imam obcutek mi bo kmal uspelo hehe.. drzte pesti :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz sem s punco ze 4 leta... imam obcutek mi bo kmal uspelo hehe.. drzte pesti :)

pomivalni stroj ali "pecenka v pecici"?

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe zlobe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

to je za izlive endurasa in chris, pa se koga, da ne bosta oba peskovnika smetila, tja sodijo samo slike in komentarji na slike(zenske komentirajte vas peskovnik mi bomo nasega) :evil:

moderatorje prosim ce lahko prestavite tiste "neproduktivne" poste sem, ce ni to prevec dela (PLIZZZZZ) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :D

Jaz sem že tuki. :roll: :wink:

pohvalno :D 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: PERVY!!! u ******** se zalet!!! :evil: :evil: :evil:

momgrede: kaj sploh isces v DAMSEKM peskovniku???

kaj pa ti delas v nasem peskovniku? - robycop bi rekel "tih bod´ pa liz´".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: PERVY!!! u ******** se zalet!!! :evil: :evil: :evil:

momgrede: kaj sploh isces v DAMSEKM peskovniku???

MOMGREDE: moji perverznosti je dovoljen vstop v vse topice, v DAMSEKM peskovniku iscem kaj za vraga so DAMSEKM-e :twisted: . OK resno - mislil sem da je tudi vam cilj da gledate slikice brez nepotrebnega smetja, ki ga sestavljajo vecinoma tvoji posti in replike drugih na njih, ampak ocitno sem se zmotil. ce bi bila dalj casa na forumu bi vedela da so se take stvari resevale v hormonskem forumu :!:

kot perverzna eminenca moskega peskovnika te prosim, da ne sodelujes vec v njem, lahko pa gledas. a bi slo? :shock: primankljaj postov pa lahko vedno nadomestis v temah o motorjih. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa v DAMSKEM PESKOVNIKU in glih tko, kot je tebi dovoljen vstop v vse topice, je dovoljen tud meni. pa kaj, ce nisem tle tok casa kot si ti? kdo mi bo pa prepovedal, da lepim svoje poste? ti mogoce?

pa kaj, ce si mislis, da so moji posti pac samo neke smeti... isto bi lahko trdila za tvoje (kdaj si pa se kje kej pametnga napisal?)... in nehej mi ze tezit zarad moji postov; limala jih bom tam, kjer se bo men zdelo, da bi lahko prsli v kontekst IN NE tam, kjer se bo TEB zdel... :evil: :evil:

zmerej delam, kar hocem in tko bo tud ostal; ce se mi bo kje zazdel, da bi lahko nalimala post, ga bom. ti pa zapri svojo fafljo in limej slike naprej.

z lepimi pozdravi;

chris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!