Skoči na vsebino

Hormonski forum III


ak

Priporočene objave

ne vem sicer zakaj z zalitvami in besnim pihanjem odgovarjas na utemeljeno kritiko - namrec polno te je samo v dveh temah; v eni upraviceno,za drugo si lastis pravice,katere drugim odrekas.ko si ze ravno tako ognjena pristasica demokracije - torej kaj bo? vsi povsod,ali.....?

lp

1.: mislim, da na forumu nisem uzalila nikogar (vsaj namenoma ne), razen ce ti je do zivega prisla moja ugotovitev, da se neizmerno zoprn (in nesramen)...

2.: razsvetli me in mi povej, v kateri temi si lastim pravice in jih drugim odrekam??? nikoli nisem nikomur jemala oz. odrekala pravic (kdo pa bi bila, ce bi jih??? moderator? pa brez zamere...)

3.: nikakor se nimam za kaj vec od drugih in nikakor ne odgovarjam ta tvoje poste z jezo in ne vem cem se... ves, Ice, nikoli se ne jezim zaradi necesa, kar ni pomembno... in tole prav gotovo ni... jezim se zaradi drugih, veliko pomembnejsih reci...

4.: ves, da je prav zanimivo klepetati s tabo...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

chris,

razprava glede/v peskovnikov/ih je ze pozabljena? ....ali ignorirana.... whatever.

lastis si ekskluzivno pravico,da se lahko samo ti in gospe sprehajate po damskem peskovniku....... sicer nimam problema s tem,le da potem sama smetis se po peskovniku za forumase (oprosti,imam pac raje dobro grajeno zensko pred ocmi,kakor moskega).

sprasujem se,kaj probavas s svojo taktiko dosecti? ....da ostali forumasi endurasa in konzorte _spljuvamo_,ker gredo tebi na jetra in jim ne znas na normalen nacin dopovedati,da ti smetenje v damskem peskovniku ne pase? ......in potem vrla dama reagira uzaljeno,ce se ji pove,da pac sama ne bo mogla smetiti povsod,kjer se ji bo zahotelo.

dojemas neko mero lastne infantilnosti pri svojih poskusih ohranjevanja "cistega" damskega peskovnika? kaj se cudis,ce se ti rece "nehaj",ko limas gole dece v moski peskovnik...... se mi sicer zdi trapasto,da se zenske limajo v damskega,samo v takem primeru bi se probal civilizirano pomeniti z doticnimi osebami in ne izvajati kontra-napada.potem se pa zacne "mami,ta je zacel","ne nisem,ona je"...... uuuuuueeeeeaaaaaa :arrow: kot v vrtcu.

glede zalitev probaj svoje zadnje poste se enkrat prebrati.po tvojem pisanju sodec nisi tako omejena,da ne bi mogla razbrati vsaj kancek namena zalitve (meni osebno je vseeno,te ne poznam).

problem je v nivoju na forumu; probamo ga ohraniti pozitivnega in cloveskega (negativnih primerov je ze bilo; in ne pisi "tega pa nisem vedela") in tudi tebi,draga kolegica chris,ne bo uspelo spustiti nivoja pod mejo normalnih medcloveskih odnosov.ne vem sicer,koliko forumasev poznas IRL,je pa poznavanje "fac" v zivo bistvo tega foruma in ne neka anonimnost na netu.

v tem smislu

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4. : ze odkar sem na tem forumu opazam, da si med najbolj zoprnimi forumasi zato se s tabo ne bom vec ukvarjala... zakaj bi si pokvarila dan zaradi tebe (tega ne delam)???

ja to pa je res, pa se bandita skoz hvali :!: :twisted:

LP (tudi PERVYju)

Chris 8)

hvala :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal, da se je tip havalil, da njegova punca vedno čuti potres s popotresnimi sunki vred, ko on investira vanjo svoj stoječi kapital s tekočimi obrestmi vred. Je kaj podobnega na stvari tudi med tu pisočimi dekleti ali je res zgolj potres?

Dekleta zakaj večkrat ne pridete na FS in v živo izmenjate dialoge s forumaši? Ali je prevoz problem? NE. Pozitivno boste presenečene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekleta zakaj večkrat ne pridete na FS in v živo izmenjate dialoge s forumaši? Ali je prevoz problem? NE. Pozitivno boste presenečene.

:shock: si nor al´ kaj ti je?! .....bodo se spoznale da sploh ni res,da device zremo in mrtve zivali nategujemo.... al´je blo obratno ?! .....heh..... :roll:

:P :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: si nor al´ kaj ti je?! .....bodo se spoznale da sploh ni res,da device zremo in mrtve zivali nategujemo.... al´je blo obratno ?! .....heh..... :roll:

:P :twisted: :lol:

aja od kdaj pa ne? :twisted: pa ne pozabi na obredna zrtvovanja :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mogoče imaš pa prov Ice. Kar naj bodo doma, da jih strast ne mine (glej PČII str. 28 in 29).

P.S.: Kdo naslednjič prinese mikrovalovko seboj, da ne bomo v mrzlo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. : Zakaj se ti zdi, da si lastim ekskluzivno pravico, da se lahko po Damskem peskovniku sprehajamo samo zenske? Mislim, da nisem edina zenska, ki se sprehaja po tem peskovniku in mislim, da nisem edina, ki si zeli, da bi tisti, ki nas peskovnik ze obiskuje, vanj nalepil tako sliko, kot jih lepimo sedaj in ne takih (kot se je izrazila Vrtnica), ob katerih se ti obrne zelodec. Tudi me ne lepimo v moski peskovnik grdih in debelih moz... In za take in podobne slike smo lepo napisale, da zelimo, da se jih odstrani.. Nikogar nismo zalile... In OCITNO nisem edina... Torej si NE lastim pravice...

Nikakor nimam nobenega namena, da bi koga pripravila do tega, da bi "spljuval" kogarkoli s tega foruma... In ne vem, kaj bi s tem dosegla..

2. : Za nalepljenega moskega v moski peskovnik sem se opravicila in ga izbrisala... Zakaj mi ga pa sedaj meces pod nos??? Kaj bi se rad?

3. : Zakaj se ti zdijo moji posti smeti???

4. : Vsem zrtvam mojih zalitev na forumu se ISKRENO OPRAVICUJEM (ja, tud tebi Ice)...

5. : Se nekaj malega o peskovnikih: Zakaj si moski mislite, da, ce imate vi svoj peskovnik in si ga omislimo se zenske, je to "kontra napad"? Se ti/vam ni nikoli zazdelo, da ce ze moski tako radi gledate "dobro grajene zenske", bi zenske raje od tega gledale postavne, dobro grajene gole moske?

6. : Ni mi do tega, da bi iz tega foruma naredlia karkoli drugeg, kot je sedaj. Nimam nikakrsnih namenov "spustiti nivoja pod mejo normalnih medcloveskih odnosov"... (ja, vem, da mi tudi ne bi uspelo... :roll: ).. Zakaj si to mislis? Forum mi je zelo vsec in veliko sem ze izvedela, odkar ga obiskujem... Zakaj bi torej delala skodo?

LP

chris 8)

PERVY: prosim 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

chris: zakljucimo to temo, peskovnika sta cista (no saj vecina vec ne smeti), gremo naprej :D . ti kar limaj slikice saj vem da vam je to vsec (a ne alena? :wink: ) tako kot meni nase slikice.

sicer pa je nova kregarija v topicu fitnes, ki bi tudi sodila sem pa se lahko sedaj tisti akterji sem preselijo :twisted:

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

chris: zakljucimo to temo, peskovnika sta cista (no saj vecina vec ne smeti), gremo naprej :D . ti kar limaj slikice saj vem da vam je to vsec (a ne alena? :wink: ) tako kot meni nase slikice.

8)

in kaj mam jaz zdaj s tem...?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice: cestitke za naziv najbolj zoprnega forumasa - nekateri se za to ze dolgo trudimo, pa nam ne uspe :( :( :( :(

Mah.. se bo treba se trudit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal, da se je tip havalil, da njegova punca vedno čuti potres s popotresnimi sunki vred, ko on investira vanjo svoj stoječi kapital s tekočimi obrestmi vred. Je kaj podobnega na stvari tudi med tu pisočimi dekleti ali je res zgolj potres?

Dekleta zakaj večkrat ne pridete na FS in v živo izmenjate dialoge s forumaši? Ali je prevoz problem? NE. Pozitivno boste presenečene.

Leon, a ni blo enkrat rečeno, da so reklame na forumu prepovedane :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. : Zakaj se ti zdi, da si lastim ekskluzivno pravico, da se lahko po Damskem peskovniku sprehajamo samo zenske? Mislim, da nisem edina zenska, ki se sprehaja po tem peskovniku in mislim, da nisem edina, ki si zeli, da bi tisti, ki nas peskovnik ze obiskuje, vanj nalepil tako sliko, kot jih lepimo sedaj in ne takih (kot se je izrazila Vrtnica), ob katerih se ti obrne zelodec. Tudi me ne lepimo v moski peskovnik grdih in debelih moz... In za take in podobne slike smo lepo napisale, da zelimo, da se jih odstrani.. Nikogar nismo zalile... In OCITNO nisem edina... Torej si NE lastim pravice...

Nikakor nimam nobenega namena, da bi koga pripravila do tega, da bi "spljuval" kogarkoli s tega foruma... In ne vem, kaj bi s tem dosegla..

2. : Za nalepljenega moskega v moski peskovnik sem se opravicila in ga izbrisala... Zakaj mi ga pa sedaj meces pod nos??? Kaj bi se rad?

3. : Zakaj se ti zdijo moji posti smeti???

4. : Vsem zrtvam mojih zalitev na forumu se ISKRENO OPRAVICUJEM (ja, tud tebi Ice)...

5. : Se nekaj malega o peskovnikih: Zakaj si moski mislite, da, ce imate vi svoj peskovnik in si ga omislimo se zenske, je to "kontra napad"? Se ti/vam ni nikoli zazdelo, da ce ze moski tako radi gledate "dobro grajene zenske", bi zenske raje od tega gledale postavne, dobro grajene gole moske?

6. : Ni mi do tega, da bi iz tega foruma naredlia karkoli drugeg, kot je sedaj. Nimam nikakrsnih namenov "spustiti nivoja pod mejo normalnih medcloveskih odnosov"... (ja, vem, da mi tudi ne bi uspelo... :roll: ).. Zakaj si to mislis? Forum mi je zelo vsec in veliko sem ze izvedela, odkar ga obiskujem... Zakaj bi torej delala skodo?

LP

chris 8)  

PERVY: prosim  8)

ad 1. nacin podajanja mnenja.

ad 2. lepo; od tebe nic.samo enkrat,ko je nekaj storjeno ne mores tega spremeniti v prvotno stanje.

ad 3. hmmmmmm........tezje vprasanje.vecina raznoraznih prispevkov v kr neki so,kako naj recem,manj pomembni/manj informativni.zato se tudi moderatorji ne vsajamo,dokler se tema ne dotakne neke spodnje meje medcloveskih odnosov.ta meja je relativna in podvrzena spremembam.

ad 4.se lepse od tebe; kot receno,se sam nisem pocutil napadenega.kot moderator se mi zdi,da lahko od casa do casa nekoga,ki vseeno iz katerih razlogov ze zapusti "normalno" pot konverzacije,opozorim na to dejstvo.

zakaj se potem ta oseba pocuti ogrozenega ne vem.

ad 5.poglej kdo je odprl temo damski peskovnik in zakaj.

ad 6.ok,potem sva na isti valovni dolzini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chris glede peskovnikov...

Njaprej je biu ustvarjen "Damski peskovnik" pa se nasi fantki nikako niso hotli ven skobect zato sm odprla "Peskovnik za nase forumase" pa se neki jaukal da tle ne bojo pa da gredo anzaj v nasga... Pac predlog sm dala nej stricek PERVY zacne limat slikce pa nej nam dajo mir... No zdej k je se ns peskovnik oziveu pac ne prenesejo konkurence :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... pac ne prenesejo konkurence ...

aha......yeah right......."konkurenca" AAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: razvedrila si mi vecer. :lol: :lol: :lol:

se vec taksnih! :P :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... pac ne prenesejo konkurence ...

aha......yeah right......."konkurenca" AAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: razvedrila si mi vecer. :lol: :lol: :lol:

se vec taksnih! :P :lol: 8)

me veseli da sm ti razvedrila vecer :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I take ´em where I can get them - sem namrec tako prehlajen,da komaj gledam.ko namrec tole pisem mi iz nosa na tipkovnico tece in za vsako,ko kihnem moram zbrisati monitor. :roll: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I take ´em where I can get them - sem namrec tako prehlajen,da komaj gledam.ko namrec tole pisem mi iz nosa na tipkovnico tece in za vsako,ko kihnem moram zbrisati monitor. :roll:  :?

ah revcek v postlco pa cajcka pit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderatorji pobrišite reklamo »o potresu«, ker nekateri ob mislim nanjo le globoko vdihnejo in izdihnejo, ter si rečejo: »Pa kje so takšni moški na gumb? Da ga pokličeš le, ko ga potrebuješ. Ne pa tista standardna goveda izpred TV, ki se jim je težko že preoblečiti, kaj šele žensko na večerno zabavico odpeljati in se le z njo ukvarjati kakor, da je edina na tem svetu.«.

P.S.: Chris pri toliko konjih s katerimi Motosvet razpolaga ni vrag, da bo tvoja ribica ostala brez. Daj, da se spoznamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ad 1. nacin podajanja mnenja.

ad 2. lepo; od tebe nic.samo enkrat,ko je nekaj storjeno ne mores tega spremeniti v prvotno stanje.

ad 3. hmmmmmm........tezje vprasanje.vecina raznoraznih prispevkov v kr neki so,kako naj recem,manj pomembni/manj informativni.zato se tudi moderatorji ne vsajamo,dokler se tema ne dotakne neke spodnje meje medcloveskih odnosov.ta meja je relativna in podvrzena spremembam.

ad 4.se lepse od tebe; kot receno,se sam nisem pocutil napadenega.kot moderator se mi zdi,da lahko od casa do casa nekoga,ki vseeno iz katerih razlogov ze zapusti "normalno" pot konverzacije,opozorim na to dejstvo.

zakaj se potem ta oseba pocuti ogrozenega ne vem.

ad 5.poglej kdo je odprl temo damski peskovnik in zakaj.

ad 6.ok,potem sva na isti valovni dolzini.

Pa ne mi rect, da sm te tok prizadela, ko sem objavila moskega v vasem peskovniku??

Dugac pa... Ocitno si si nasel nekoga, ki ga bos od svojih slabih dnevih malo zaj****... Whatever...

Ice, poisci se koga drugega, mene pa pusti pri miru. Pa da ne bi slucajn se govorili o tem, kdo koga zali...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!