Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ja mitek mas prou... se bomo ze navadl .) ce ne pa se zmer lohk podlozis ksno peno and stuff...

to s koncnimi mas tud prou... sej ubistvu sploh ni vazn kok gre vazn je da mas ti fuuul good filing :yea2: :yea2: :yea2:

peace out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no koncno sm nekje dubu fotiča tko da sm lohk poslikov moj nov moped :> tuki mate pa link..... nekoc pride se slikca kko zgleda ponoc z rdecimi lucmi :>

mito :>

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa je ni kej :OK: ,sam tole po moje ni prva barva,ker se ne spomnim,da bi obstajala MITO brez vseh nalepk na bokih .) . No pa sej ni važen, važen da res hudo zgleda ta rdeče-bela kombinacija.

Pa dej dol vrž tisto nalepko iz auspuha,ker to res bedno zgleda,ker je vsem znano,da ni Akrapovič :) . Ti jaz dam kakšno Arrow nalepko, pa boš vidu pol bojo pa vsi mislil,da maš tapravga Arrowa (vsaj za mojga so tko mislil :P )

Pa kakšna Agip nalepka bi ji tud sedla gor .)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am nalepke je prejsnji člastnik pometal dol.... pac nwem zakaj...barva pa je prva... :P

milsu sm dat gor nalepke od ducatija a bi sedle ? ja tut akrapovica dol ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte lastniki mitota povedat kje dobite dele zanga. Predvsem tiste najnujnejše kot so bat pa cilindr recimo. Pa če ribne je treb vse menat al sam bat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mogoče se bo kdo smejal,sam enkrat smo prišli na idejo,da bi iz Cagive naredil mini Ducatija 916 :)

Noter naj bi vtaknil kakšno Husqvarno 610 al pa kej podobnega :kva2:

Auspuhe bi ji pa pod zic napelal, tko kot ma Ducati.

Predstavljajte si motor težek 135 kg in moč okol 55 konj, pa to bi šlo več po zadnjem kot po obeh :kva2: , sicer končna ne bi bila prav velika ampak letelo pa bi :D

sam vas moram razočarat, namreč po vsej verjetnosti in opažanjih sem prišel do ugotovitve da to ni izvedljivo,ker je mašina od eno cilindrskih endur previsoka in jo ne bi mogel vpasat noter :(

lp cagiva

Aja dele,kot so cilinder bat in ostalo pa mislim,da ti GIL motorsport lahko brez večjih težav zrihta .) (ali se motim gidl?) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL kaj se use spomnte!125ccm motorji majo pa za moje pojme čist dost močn gaštel in ostale dele da zdržijo take napore več bi znou zok sigurn povedat!tok švoh pa spet ni!če daš na BTja od elektronika mašino pa vse uredu dela pol bo to tud!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm Enzo ja sej ideja je ful huda tale da bi speljou auspuh pod zic, sam a niso krivine tut pomebne za dobro delovanje auspuha? sj nwem sam zdi se mi.... anyone? :? :?

m :P :P as pa tuki slikce od enga k je to naredu

slikca 1

ampak če prašaš mene tale ni mel nic kej velik ročnih spretnosti hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bi stisnu gas bi to use skup zvilo in potrgalo, k je konstrukcija mal prešvoh  :P    :xx:

125 SS 2T klasa ima (verjetno poleg kakih tekmovalnih krosk) najmocnejse okvirje izmed 125k. tu gre namrec tudi za najvecje obremenitve. ce ima motor 35 HP, bo najverjetneje brez problema zdrzal tud 50 HP. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej cortkana tale tvoja cagivca mitofreak!!!

Sam najbl kruta je pa tista k jest pisem na mail nekam v avstrijo pol mi pa iz hrvaske odgovorijo nej raj kupim na hrvaskem :lol1: :lol1: :lol1: kasna je pa procedura za kupit izven EU motor? mogoce kdo kej ve?

PEACE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene neki zanima, men motor ko se furam spušča čudne zvoke, ko da bi neki drajsal, tko zk zk zk zk. Mal sem pogledov pa nisem nč tazga najdu da bi se drgnlo. Je pa ploščica na zadnjem disku že bolj na koncu, a je to vzrok?

Glede uvoza moraš pa nardit v kopru pri avtoplusu postopek o ugotavljanju skladnosti vozila, pa še en kp drugih paperjev moraš met, tko da je en kup komplikacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm Enzo ja sej ideja je ful huda tale da bi speljou auspuh pod zic, sam a niso krivine tut pomebne za dobro delovanje auspuha? sj nwem sam zdi se mi.... anyone?  :?  :?

m :P  :P as pa tuki slikce od enga k je to naredu

slikca 1

ampak če prašaš mene tale ni mel nic kej velik ročnih spretnosti hehe

Ja so pomembne ja...ma sej če spelješ pod zic nit ni kakih pretiranih krivin...zam mal morš pazit da je cev povsod enako debela .)

Ja...če bi tale obleku izpuha v lonce od Ducatija bi zgledlo kar hudo :OK:

Sam tko so pa sam neke dve bibke odspodej :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene neki zanima, men motor ko se furam spušča čudne zvoke, ko da bi neki drajsal, tko zk zk zk zk. Mal sem pogledov pa nisem nč tazga najdu da bi se drgnlo. Je pa ploščica na zadnjem disku že bolj na koncu, a je to vzrok?

to da ti na zadnjem disku drsa po mojem ni verjetno, ker če je ploščica obrabljena te se ti sploh ne dotika.

bol verjetno je, da ti tam ko gre ketna preko takih okroglih gobic, da je bla ketna preveč našpanana, pa da je gobico dol pobralo. meni je to na rski naredlo pa mi je tak tomo razložo zakaj škripa. dela pa čisto isto kot si opisal (zk zk zk zk... :wacko: ). menjal še pa nisem samo je potrebno menjat predno pride do železa.. :P

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej mal je čudno ker sem imev motor na servisu in ko sem ga dobu nazaj je to začel. Bom najprej pobrav zadnje diske dol pa da vidmo če je slučajno to, če ne se bom pa na verigo spravu :angry: Sej zdej mam celo zimo čas da to uštimam.

Glede akrapovič nalepke je pa tko, skoraj noben ne ve da akrapovič ne dela za 2t motorje, no ok če ne štejem motoristov. Me je že kup ludi spraševal če se kej pozna akrapovič, enmu sem pa kr dovgo časa dopovedoval da je sam nalepka :D . Večina sošolcev še zdej misel da mam akrapoviča, pa tud en choperist je nasedu. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mislm da ena Cagiva v slo ma pa res akrapoviča gor pa še na www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

se prodaja mislm da. Drugac je pa en moj frend zdej kupu mitota pa sm se ene parkrat z nemu pelov pa se res cuti veliko razliko med aprilijo in mitotm. Sej pomoje bo hmav slikco gor prpopov drugac jo pa lahko vidite na bikepics 98 letnik

LP Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mislm da ena Cagiva v slo ma pa res akrapoviča gor pa še na www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

se prodaja mislm da.

A ta je tista.....pobarvana kot MV agusta :OK: ? Če je ta ma res nekam široko ceu od izpuha....pomoje je res akrapovič...po naročilu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta je tista.....pobarvana kot MV agusta  :OK: ? Če je ta ma res nekam široko ceu od izpuha....pomoje je res akrapovič...po naročilu  .)

smej se :grim

P.S. kupiš?

lp, boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!