Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Mte ti bom jst poslov šipco. Enkrat nasleden teden grem po nove žmigovce, tolk da jih mam zasiguren pa ti pol pošlem. Na PM mi prilimej naslov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am.... mene pa zanima če vam mitote tudi ko se peljete full vibrira sopotnikov sedež naprimer če koga zadaj peljete :D.... ker pri mojem mitotu ko koga zadaj peljem se vsi neke pritozujejo kak vibrira :> zaj pa nena vem če je to običajno al ne ker na apriliji vem da je čisto ql... :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem na vsakem odzadaj vibrira. na enih bol na drugih pa majn. na moji nsrki je tut

na moji dt-jki pa nič ne wibrira LAGODJE KI NIKAMOR (ŠE) NE GRE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='6 Nov 2005 @ 00:51' post='595882']

am.... mene pa zanima če vam mitote tudi ko se peljete full vibrira sopotnikov sedež naprimer če koga zadaj peljete :D.... ker pri mojem mitotu ko koga zadaj peljem se vsi neke pritozujejo kak vibrira :> zaj pa nena vem če je to običajno al ne ker na apriliji vem da je čisto ql... :>

po maš pa zih zadowoljno punco če jo zadi vozš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma men se noben ne pritožuje nič, sam frend(ene 1500km sva skp nardila) pravi da mu gre na živce tablca k mal rožlja :D

Itak bo prenova zadnjega dela čez zima B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk kok hitr vm zacne goret tista lucka za rezervo? k pr men taprvic zagori po 80km od pumpe :o nardim pa s tankom ~170 (ne tankam cist pouhn)... pa je pol mal anoying tale lucka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm nwem nikol nisem pozorn...tankam pac na pamet al pa ce je pumpa u blizini. mi je pa 1x kuru ceu tank na 130km :> sam to je biu extrem hehe. drgac pa u zadno k sm zasledil lucko mij zmankal benza cez enih 50-60km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='6 Nov 2005 @ 18:35' post='596151']

jaz še nikoli nisem napuno punega :D kolko te ma literski tank ? :>

aja kit 165ccm mam doma :kva2: :kva2: :kva2:

norc :> mene je tut neki matral kit potem k sva se zgovarjala....sam itak premisljujem da bi ga prodal po servisu ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='6 Nov 2005 @ 18:39' post='596153']

... razen če maš namen kaj močnejšega kupit :)

:OK: :OK: :OK: :OK: bravo :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='6 Nov 2005 @ 18:35' post='596151']

jaz še nikoli nisem napuno punega :D kolko te ma literski tank ? :>

aja kit 165ccm mam doma :kva2: :kva2: :kva2:

nej bi meu 14l...

mitofreak... kwa pa misles kupit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ce bo dnar, Ducatija :> sam dvomim da bo dnar :> drgac pa is nemcije ksno cbro 900 RR al pa 600 RR. uglavnem enga tisocaka :topic:

stari ploscice me pridejo 3200 sit za mitota :> ju3 al pa u tork jih dobim. pol pa gasa po nasih cestah :>>>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je use kar piše (letnik, prevoženi itd) resnično se ga kar splača, pa še 11kw v prometni :OK:

btw: http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=54127 :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: pod opombe :lol1:

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa je sploh tist za en motor na sliki??? luskan morm rect...

jupi mogoce u petek dobim nou akumolator... pa se u garanciji je use skp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

str letnik pol... k taspredne luci so cist druge... sj pol pa usi podatki drzijo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!