Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

kok eurotou?

65 :cry:

evo TUKI maš use kr rabš za mitota (tut za druge 125cc) in to use (vsak šravf) pa nov al pa original sm mal morš pobrskat

če greš na accesory catalog maš use dele na catalog maš pa dodatke pa te fore( tut šipce)

se mi zdi d zgorn link ne dela evo NOV LINK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='21 Nov 2005 @ 22:46' post='603145']

am.. si že naročo kaj z te strani ?

sem ja

črno šipco, nalepko za tank (pred jajci :D ), karbon(pravi karbon) nalepko za pokrov tanka pa nalepko za zgornji križ na vilicah, ki pa je za ducatija(ista oblika ampak prevelika) zato jo prodajam. če kdo kupi...

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a pa se ni neki strani nazaj že debatiral o teh fergijih 28 al pa 35??pa se men zdi da je en reku da ne paše na ta nove mitote 35 fergi...a paše al ne paše????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje moraš menjati tudi koleno razn če se da raztegnit tolko ker je iz gume ... drugače pa bi moglo pasat

am... kolko pa te je prišla poštnina ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='22 Nov 2005 @ 09:21' post='603221']

pomoje moraš menjati tudi koleno razn če se da raztegnit tolko ker je iz gume ... drugače pa bi moglo pasat

am... kolko pa te je prišla poštnina ?

hmm poštnina....preveč :blush:

8k ampak smo si razdelil stroške pa se mi zdi d je entna cena ne glede na naročilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='22 Nov 2005 @ 09:21' post='603221']

pomoje moraš menjati tudi koleno razn če se da raztegnit tolko ker je iz gume ... drugače pa bi moglo pasat

am... kolko pa te je prišla poštnina ?

se mi zdi da je ze notr u cilindru zajeban... to burek use ve ;) kokr sm jest takrt razumi se NE da 35ke na tanove modele... ali pac?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da je ze notr u cilindru zajeban... to burek use ve ;) kokr sm jest takrt razumi se NE da 35ke na tanove modele... ali pac?

se da :P

bivši lastnik mojega mitota je mel gor mikunija 35ko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja te pa bi se zaj 1× lahko zmenli da neke naročimo skupaj pa si razdelimo poštnino sej zaj bo pomoje dosti folka naročalo ko je zima pa teba bate pa to menjat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk mene mal zanima kere gume mate na mitotih???

ja te pa bi se zaj 1× lahko zmenli da neke naročimo skupaj pa si razdelimo poštnino sej zaj bo pomoje dosti folka naročalo ko je zima pa teba bate pa to menjat ...

ja lohk bi se kej zmenil...pač usak nej pove kaj bi rd pa se naroči pa je...

sam ne vem zakaj je kle na motosvetu se tak problem zment za vsako stvar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koci kako maš ti letnik 2000 če maš pa 3-krake feltne???

weerus res je d mam 3 krake felge ampak tut letnik 2000 (druge felge mam) :P

aja še gume:

spredi mam avon azzaro zadi pa dulop d204 ampak je zanč pa mam u garaži za spomlad pilot power

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi se kej narocal bi jest crn vetrobran uzeu pa nalpke za na tank (pr jajcih in pr cepu) tko k ma mitofreak... sam bi mogla bit tista guma pa imitacija karbona... @mitofreak kje si to kupu? kk se temu uradno rece? :?

ce bi se kej narocal bi jest crn vetrobran uzeu pa nalpke za na tank (pr jajcih in pr cepu) tko k ma mitofreak... sam bi mogla bit tista guma pa imitacija karbona... @mitofreak kje si to kupu? kk se temu uradno rece? :?

drgac mam pa gume orig. Dunlop sportmax, pa sm kr zadovoln z njimi :OK: (kokr si lohk z njimi zadovoln po 1k km)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo to bo pršlo približn tko:

windshield - (šipca) 65,90€ 15.800SIT

tankprotektor CE-Carbon 12,95€ 3.100SIT

aufkleber tankdeckel DUCATI-MV (nalepka-pokrov tanka) 13,22€ 3.200SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi se kej narocal bi jest crn vetrobran uzeu pa nalpke za na tank (pr jajcih in pr cepu) tko k ma mitofreak... sam bi mogla bit tista guma pa imitacija karbona... @mitofreak kje si to kupu? kk se temu uradno rece? :?

nimam pojma...nekje u italiji k smo sli u shopping pa je mat slucaj vidla ene glupe cune.... pol sm meu pa jest cajt pa sm su mal okol gledat :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi se kej narocal bi jest crn vetrobran uzeu pa nalpke za na tank (pr jajcih in pr cepu) tko k ma mitofreak... sam bi mogla bit tista guma pa imitacija karbona... @mitofreak kje si to kupu? kk se temu uradno rece? :?

ce bi se kej narocal bi jest crn vetrobran uzeu pa nalpke za na tank (pr jajcih in pr cepu) tko k ma mitofreak... sam bi mogla bit tista guma pa imitacija karbona... @mitofreak kje si to kupu? kk se temu uradno rece? :?

drgac mam pa gume orig. Dunlop sportmax, pa sm kr zadovoln z njimi :OK: (kokr si lohk z njimi zadovoln po 1k km)

TO MISLŠ NE ?:

b.jpg

b.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja drgac mam pa tut jest pilot power zadi pa so mi full uredu (pomoje zato ker je bla prejsnja bol ko ne kvadratna :>>) poizm ce bo dnar bom pa mogoce dau gor tut spredno pilot power

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja to! sam mora bit prou una debela guma ne sam nalepka... a je mozn tud kej vracat ce nisi zadovoln?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja to! sam mora bit prou una debela guma ne sam nalepka... a je mozn tud kej vracat ce nisi zadovoln?

ej se ne splača vračat k bi dau spet 5k za poštnino tko d raj dve različne uzamš pa pol eno prodaš če že se pa da dobit ja gumaste (silikonske bolj natančno), ki so kakšen mm ali 2 debele - isto so debele karbonske(real fiber)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am.. glede naročil bi lahko jaz pobral ker ma od kolega foter neko firmo v austriji in do tja bi bla poštnino 1× manjša ... 100% samo da se z onim zmenim pa vsak pove kaj ma pa nekje po bozicu ko dobimo vsi $$ :D (prazniki) lepo naročimo en vlko naročilo ...

jaz bi tak mogo naročit zobnike ketno sklopko pa mogoče bi se še našlo kaj ... :D

Popravljeno . Popravil [2fast4u]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='22 Nov 2005 @ 17:47' post='603500']

am.. glede naročil bi lahko jaz pobral ker ma od kolega foter neko firmo v austriji in do tja bi bla poštnino 1× manjša ... 100% samo da se z onim zmenim pa vsak pove kaj ma pa nekje po bozicu ko dobimo vsi $$ :D (prazniki) lepo naročimo en vlko naročilo ...

jaz bi tak mogo naročit zobnike ketno sklopko pa mogoče bi se še našlo kaj ... :D

ja res je za v avstrijo je pošiljka do 30kg 15€ (skoraj nič) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!