Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Gugo

Priporočene objave

Z neta sem snel nek video v HD ločljivosti, zdaj mi ga pa noben predvajalnik ne prikaže.....sliši se samo zvok, namesto slike pa se predvaja neki kao screen saver, zgleda da ma video neko zaščito :unsure: .....zanima me, če se da slučajno s kakšnim programom preverit, kera zaščita je, oz. kako jo zaobiti :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gom player predvaja vse . sicer pa ne verjamem da gre za zaščito mogoče pa so te n.......in v video sploh ni to kar naj bi bilo (fake video) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja tole mam že skoz gor, sm probal še 1x naložit, pa tud nč ne pomaga :) Bo kaj pomagalo če zbrišem cel firefox, pa še enkrat probam te dodatke naložit?

Ne,.. naloži še Quick time player če nimaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: ....z VLC-jem deluje :) ...a zgleda, da je moj komp (P4 2.4 GHz) kronično prepočasen za HD video, saj vse skup zgleda, ko da bi kake diapozitive gledal :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: za HD gledat morš met mal bolši comp ja :whistle:

eno vprašanje :rolleyes:

a je možno naredit, da bi mel zunanji disk ves čas oznako npr. /G ker včasih mi ga zazna pod G včasih pod H in potem mam probleme ker mam na njem določene stvari ki so povezani programi in potem je tam navedena pot G:/program files/bla bla bla in če mi ga zazna pod H pa nič ne najde in se potem jebem

???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi kdo pove kaj moram narediti pri menjavi grafične kartice?

Moram najprej odstranit gonilnike stare grafe, dam notr novo, naložim nove gonilnike in to je to?

Samo ne znam odstranit gonilnikov, mi lahko kdo to razloži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greš v nadzorno ploščo >odstranitev programov in odstraniš vse kar ima v imenu ati ali nvidia resetiraš pc in to je to .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TREBA ti ni, lahko pa

gres v device manager pa poisces display adapters, 2x kliknes,se ti odpre, napise kero grafo mas, 2x klikns na grafo, Driver zavihek, uninstall......

lahko pa samo delete prtisnes na graficni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej mam pa en drug problem

nimam pravega napajalnega kabla za grafično

rabil bi nekaj takega http://www.enaa.com/oddelki/racunalniskiDo...CI-express_0_2m

samo jest imam AGP grafo in ima samo 4 pine, tacga kabla pa ne najdem nikjer in kako naj to rešim?

Maš AGP grafo ter PCI-Express na računalu?

Prej bi moral malo misliti.....pa kupiti grafo s PCI-E vodilom. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne narobe si me razumel imam AGP priklop, in AGP grafo. Tisti link sem dal samo kakšen kabl rabim (tisti je za pci-e priklop, jaz pa rabim agp priklop)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v linku je PCI kabel, zato sem mislil, da si kaj zašuštral.....

Drugače pa, kaj pa na prejšnji grafi ni blo napajalnega kabla? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa ti ne preostane drugo, kot da ga greš kupit. Pa ne za PCI-E! :P

Zdj me pa še neki zanima; si kupil novo ali rabljeno grafo? Sam bi mogoče tud menjal, pa sem nekako v dvomih ali novo (cca. 100€) ali rabljeno (cca. 50€). Zdj mam 6600gt pa bi rabim drugo, ker gre ta na drugo mašino, vzel pa bi nekaj z HDMI....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta kabl sem danes iskal po celem Kranju pa ga nikjer nimajo, moral bi pogledat še na kakšen servis.

Drugače pa sem kupil rabljeno grafo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta kabl sem danes iskal po celem Kranju pa ga nikjer nimajo, moral bi pogledat še na kakšen servis.

Drugače pa sem kupil rabljeno grafo.

Ta kabel pride zraven grafične kartice, vprašaj prejšnjega lastnika.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, imam trojanca TDSS in mi ga nikukr ne uspe odstranit. Zadeva je sestavljena iz večih programov,4 fajli,težava je tud da je skrit,ga ni možno najdt tko na kompu,najdl smo ga z RootkitRevealer-jem. Težava je kr blokira ogromno internetnih strani,počasnej dela internet itd.,med drugim tud ni možen dostop na večino protivirusnih strani(blokira skor use).

Upam da zna kdo pomagat in da se rešim tega. Torej kako odstranit zadevo?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, imam trojanca TDSS in mi ga nikukr ne uspe odstranit. Zadeva je sestavljena iz večih programov,4 fajli,težava je tud da je skrit,ga ni možno najdt tko na kompu,najdl smo ga z RootkitRevealer-jem. Težava je kr blokira ogromno internetnih strani,počasnej dela internet itd.,med drugim tud ni možen dostop na večino protivirusnih strani(blokira skor use).

Upam da zna kdo pomagat in da se rešim tega. Torej kako odstranit zadevo?

Lp

Poizkusi z 'ComboFix' samo ga preimenuj v 'Combo-Fix.exe' (in nič drugače!) in ga zaženi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Inštaliraj antivirusnika, ki ti bo pregledal sistem pred zagonom sistema(win ali karkoli maš), recimo Avast. Pa bo pregledalo komplet sistem, še preden se zažene trojanec. Včasih sicer niso vsi antivirusniki zaznal rootkitov ampak mislem da zdej bi že mogel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!