Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

a ja... pa malo preverjaj temperaturo procesorja.. lahka da ti ga slabo hladi pa je v tem težava...

se to kje vidi al morem kišto narazen pa baby termometer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti kaze v biosu. Seveda pa vsi tega nimajo, npr. jaz. <_<

samo za nas, nevedne --> kako pa se pride v bios? :unsure: :? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med stetjem rama stiskas delete, pol mas pa menu "system health status" al neki podobnega. tam ti pise vse pomembne voltaze, temperaturo procesorja in sistema, vcasih pa se hitrost ventilatorjev... ..sam ce ne ves za kaj se gre v biosu, ne nic prestavljat!! ce kaj zaserjes, mors kisto odpirat pa baterijo vn iz plate jemat (gre garancija), ce pa kaj orenk zaserjes, se pa lahk tud zgodi, da bos mogu menjat CPU!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se to kje vidi al morem kišto narazen pa baby termometer?

imaš programe ki ti v windowsih to merijo...naprimer Mother board monitoring/MBM

dobiš ga Tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

spet problem :angry: :cry:

dol sem potegnil film v svcd formatu (bad santa-svcd.mpeg) in mi ga noče noben player igrat (BSplayer, media, divX player, rich fx player) :? edino power dvd še nisem probal ker ga nimam pa ga nikjer ne najdem (zastonj jasno :P ). kaj naredit? pa ravno sem se mislil v praznično veselje spravit :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy, teli svcd filmi so res hudič. Da sem na svojem račinalniku spravil zadeve v tek, sem rabil dve zadevi. Svcd codec in pa nek player, katerega imena se ne spomnim. Ime tega playerja najdeš nekje v temah o Ghostriderju. Ko tisto inštaliraš laufa v tistem playerju b.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy, teli svcd filmi so res hudič. Da sem na svojem račinalniku spravil zadeve v tek, sem rabil dve zadevi. Svcd codec in pa nek player, katerega imena se ne spomnim. Ime tega playerja najdeš nekje v temah o Ghostriderju. Ko tisto inštaliraš laufa v tistem playerju b.p.

najdu kodec na: http://www.divxmovies.com/software/

tako da sedaj igra v media playerju, edini problem je da mi pri večini filmov na fullscreen slika šteka in ni tekoča (v vseh playerjih) in zvok in slika nista usklajena. to mi včasih ni delalo. ali lahko ima zvezo z tem da imam še samo 1 GB placa na disku? ej ti računalniki so za popizdit komaj nekaj zrihtaš pa začne drugo zajebavat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti računalnik šteka pri predvajanju filmov je verjetno prešvoh mašina...če imaš vse kodeke naštimane.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti računalnik šteka pri predvajanju filmov je verjetno prešvoh mašina...če imaš vse kodeke naštimane.... :hmm:

a misliš, da za ene kodeke je mašina dovolj zmogljiva, za druge pa ne? in to vse pri nekih internet-flmih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti računalnik šteka pri predvajanju filmov je verjetno prešvoh mašina...če imaš vse kodeke naštimane.... :hmm:

problem je, da mi včasih tega ni delalo, zdaj pa se mi je to zgodilo na PC-ju in laptopu. na laptopu sem to rešil začasno tako da sem naredil drugega "oklestenega" userja in je nekaj časa šlo zdaj pa spet isto. očitno nekaj "žre" zmogljivost računalniku kar prej ni, pa sem spucal registre, povečal virtualno memorijo, itd... po neki ne-računalniški logiki bi sicer moglo bit boljše pa se mi zdi da je vedno slabše :hmm: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam lepo windowse na svoji particiji, pa jo lahko mirno sformatiram kadar mi pac zapase in brez bojazni, da bi izgubil kak podatek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Windowse je dobro vsake toliko casa reinstalirati  <_<

niti ne ... če jih sam ne zapacaš z nepotrebno navlako (od adaware-a naprej !!!... ) ... trenutno imam doma 5 let staro inštalacijo sistema, ki je bila vmes celo nadgrajena iz Nt4 na Win2000 ... sistem deluje brez težav, le Mhz-ji so že bolj švoh ;)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne ... če jih sam ne zapacaš z nepotrebno navlako (od adaware-a naprej !!!... )

a je ta adaware res tak shit al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je ta adaware res tak shit al kaj?

verjetno ni šit, je pa popolnoma nepotreben in še en program več, ki šari po sistemu !!

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ad-aware ni tak bavbav kot se sliši. Lavasoft Ad-aware (program za odstranjevanje ad-aware-a) te reši pred njim. Poženeš na vsake tolko (enkrat na mesec), pa je stvar rešena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti računalnik šteka pri predvajanju filmov je verjetno prešvoh mašina...če imaš vse kodeke naštimane.... :hmm:

ali imaš na voljo premalo prostih resource-ov. Poglej v Task-manager pod services kateri procesi laufajo.

kaj pa maš za en sistem pa pri katerih filmih (odvisno namreč od kompresije) ti šteka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ad-aware ni tak bavbav kot se sliši. Lavasoft Ad-aware (program za odstranjevanje ad-aware-a) te reši pred njim. Poženeš na vsake tolko (enkrat na mesec), pa je stvar rešena.

nekaj tu ne štekam ...

a ad-aware in isto kot Lavasoft Ad-aware? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj tu ne štekam ...

a ad-aware in isto kot Lavasoft Ad-aware? :D

sori, sem lih vstou, ko sem tist pisu in sm narobe napisu. Lavasoft ad-aware je program za odstranjevanje adware-a in spyware-a . Super programček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!