Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

a kdo ve kje bi se dal dobit tiste škatlice za CDje v obliki torte? :) po požnosti brez vsakih CDjev, pa še tistih s praznimi CDji ne dobiš povsod..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko brovsam po MS mi ne updajte/osvežuje strani samo, ampak moram kdaj priti na neko stran in kliknit osveži gumb da sploh vidim kaj se v temi dogaja...uporabljam Ie 6.... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edn je že mel tak problem, sam moj je vseen mal hujši :P

Mašina je P4 2.6 GHz, 256 DDR itd itd

Pa mi winXP jajcajo: K se računalnik zažene gre vse fleshgordon, k pa pride v windows se vstavi mašina, namizje mi kaže 3-4 minute in dela nič...probam odpret bilokašn program nič, tisto peščeno urco pokaže za 3 sekunde in pol zgine... čež cajt pa mi na šus odpre vse tisto kar sm prej klikov :wacko:

no k vse to spucam :) je spet isti drek...bilo kašn program zaženem morm čakat ene 2 minuti d se sploh spomne kaj nrdit, pol pa odpre...k odpre pa spet 2 minute d lahko z njim delaš...k pa na prvi jeziček oz mapo al kakoli klikneš spet 2 minute :wacko:

En mi je reku d je kao nekam malo rama za XP, ma pomoje ga je zadosti :? nevem

Gugo pomagaj :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edn je že mel tak problem, sam moj je vseen mal hujši :P

Mašina je P4 2.6 GHz, 256 DDR itd itd

Pa mi winXP jajcajo: K se računalnik zažene gre vse fleshgordon, k pa pride v windows se vstavi mašina, namizje mi kaže 3-4 minute in dela nič...probam odpret bilokašn program nič, tisto peščeno urco pokaže za 3 sekunde in pol zgine... čež cajt pa mi na šus odpre vse tisto kar sm prej klikov :wacko:

no k vse to spucam :) je spet isti drek...bilo kašn program zaženem morm čakat ene 2 minuti d se sploh spomne kaj nrdit, pol pa odpre...k odpre pa spet 2 minute d lahko z njim delaš...k pa na prvi jeziček oz mapo al kakoli klikneš spet 2 minute :wacko:

En mi je reku d je kao nekam malo rama za XP, ma pomoje ga je zadosti :? nevem

Gugo pomagaj :cry:

mam čist isto mašino k ti, pa mi dela vse normalno, seprav RAMa ni premal. moj ma edino kakšen slab dan, pa mal ponagaja, drugač pa vredu dela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edn je že mel tak problem, sam moj je vseen mal hujši :P

Mašina je P4 2.6 GHz, 256 DDR itd itd

Pa mi winXP jajcajo: K se računalnik zažene gre vse fleshgordon, k pa pride v windows se vstavi mašina, namizje mi kaže 3-4 minute in dela nič...probam odpret bilokašn program nič, tisto peščeno urco pokaže za 3 sekunde in pol zgine... čež cajt pa mi na šus odpre vse tisto kar sm prej klikov :wacko:

no k vse to spucam :) je spet isti drek...bilo kašn program zaženem morm čakat ene 2 minuti d se sploh spomne kaj nrdit, pol pa odpre...k odpre pa spet 2 minute d lahko z njim delaš...k pa na prvi jeziček oz mapo al kakoli klikneš spet 2 minute :wacko:

En mi je reku d je kao nekam malo rama za XP, ma pomoje ga je zadosti :? nevem

Gugo pomagaj :cry:

A maš slučajno adsl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam prenosnik z nemškimi WinXP (home edition)!

Kako do slovenščine ali vsaj angleščine? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam prenosnik z nemškimi WinXP (home edition)!

Kako do slovenščine ali vsaj angleščine? :hmm:

z inštalacijo SLO oz. ANG verzije WinXP-jov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z inštalacijo SLO oz. ANG verzije WinXP-jov...

a ne obstaja samo kakšen popravek? :? al je treba vse winse senkrat? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Win XP home ni mogoče prevesti z dodajanjem language packov, kot je to mogoče pri PRO verziji.

lahko pa v bistvu narediš upgrade z angleško verzijo (slo ne obstaja) in ti ostanejo programi inštalirani sistem pa spremeni jezik ... morda bo celo delovalo ... ;)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne obstaja samo kakšen popravek? :?  al je treba vse winse senkrat? :wacko:

obstaja language pack...jst mam slovenskega...je dolg 130 mb in ga inštaliraš ta ti pa jezik spremeni v slovenščino....ni treba nč ponovno inštalirat....to je kot service pack...

ja sem zamudu hotschov prispevek....sori

Popravljeno . Popravil thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Win XP home ni mogoče prevesti z dodajanjem language packov, kot je to mogoče pri PRO verziji.

lahko pa v bistvu narediš upgrade z angleško verzijo (slo ne obstaja) in ti ostanejo programi inštalirani sistem pa spremeni jezik ... morda bo celo delovalo ... ;)

kot mi je znano so tako WinXP Home kot Pro tudi v slovenščini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda se po novem dobi Slo-pack tudi za XP home?  :hmm:

noup ... ne bo držalo

XP Home ... samo ENG

XP PRO ... po izbiri ... mogoče je naložiti tudi več jezikov in vsak uporabnik uporablja svojega ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet imam problem....pri kopiranju cedejev...uporabljam nero 6.0 in ko hočem kopirat cd ki ima 698 mb in vstavim not cd z 700 mb mi javi da na cd-ju ni dovolj prostora in da naj vstavim drug disk not.....če dam not 800mb mi snema brez problemov....zakaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno nujno vprasanje mam... ...s cim se da WMV fajle konvertat v AVI/MPG/MPEG?? vsi tisti programi k sm jih probavu ma niso delal, al pa so delal, pa je cez sredino posnetka tak na velk pisal "CREATED USING UNREGISTERED VERSION OF ...."... :(

bi pa rabu hitr, do jutr popoldne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno nujno vprasanje mam... ...s cim se da WMV fajle konvertat v AVI/MPG/MPEG?? vsi tisti programi k sm jih probavu ma niso delal, al pa so delal, pa je cez sredino posnetka tak na velk pisal "CREATED USING UNREGISTERED VERSION OF ...."... :(

bi pa rabu hitr, do jutr popoldne!

http://download.com.com/3000-2140-10249880.html?tag=lst-0-2

http://download.com.com/3000-2194-10216497.html?tag=lst-0-3

samo tko na slepo, 2 linka.. nč nism probov, če dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK še malo pa računalnik leti skozi okno!!!! :kva1: :angry:

1. registri so spucani U nulo!!!!

2. ni virusov, črvov,spyware in podobnega sranja

3. vsi procesi zgledajo normalno

4. sistem je windows 2000 professional edition

.......meni pa računalnik melje kot da mam spet prvega XT-ja.

ko zalaufam računalnik je vse OK, ko pa odprem raziskovalca se "obesi" in naenkrat vse deluje DOSTIIIIII bolj počasi, že označevanje fajlov ali odpiranje direktorijev traja in traja in traja,..... taks manager pa kaže porabo procesorja okoli 30% in memorije 20%, skratka normalno.

tudi ko raziskovalca zaprem še traja minuta ali dve preden spet začne delat "normalno" hitro (čeprav se mi tudi to po občutku zdi počasneje kot včasih). enkrat mi je javilo da mi je zmanjkalo virtualne memorije, sem potem sledil navodilom (ki so v helpu U K....), disable-al par for, povečal memorijo,.... NIŠTA!!!!

edina sled, ki bi lahko pojasnevala to, je da če zalaufam čarovnika za dodajanje/težave strojne opreme (control pannel/sistem), sistem zmrzne in pomaga samo reset tipka (niti ctrl+alt+del). ravno zaradi tega pišem ta tekst že drugič :angry: :kva1: :angry: :BUA: :blink: :angry:

aja včasih se mi je zdelo, da je še bolj počasen ko sem online, zdaj mam adsl pa tudi če se "izklopim" ni nič boljše.

HELP??????? :cry: HOČEM NAZAJ DOS!!!!! :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma WIN2K tud safe mode?? ce ma, pol probi s tem pridit v control pannel/sistem, pa tam kej ugotovit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, mogoce lohk pogledam ce najdem se v kaksnem predalu DOS diskete, pa tud ksni windowsi 3.1 se bi moral se najdt :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....ko zalaufam računalnik je vse OK, ko pa odprem raziskovalca se "obesi" in naenkrat vse deluje DOSTIIIIII bolj počasi, ..........

kak dolgo že maš zadevo gor?... ponavadi je zlo zlo zlo priporočljifo defrag zagnat.. da ti sektorje zloži... tak da to naredi, pa če maš res vse porihtano tak ko praviš, bi mogla zadeva normalno lafat... torej.. defrag...

a ja... pa malo preverjaj temperaturo procesorja.. lahka da ti ga slabo hladi pa je v tem težava...

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, mogoce lohk pogledam ce najdem se v kaksnem predalu DOS diskete, pa tud ksni windowsi 3.1 se bi moral se najdt :P :D

3.1 lahk se jst komu zrihtam, ce hoce... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......meni pa računalnik melje kot da mam spet prvega XT-ja.

1. odpri Windows Explorer ... pojdi v menu Tools -> Folder Options -> zavihek "General" -> vklopi classic folders (namesto show web folders) + Apply -> zavihek "View" -> poišči nastavitev "remember each folder setings" in odstrani kljukico + Apply -> klikni "reset all folders" + Apply -> klikni "like current folder" + Apply ... javi spremembe

2. stalno 30% obremenjen procesor je veliko ... če ne poganjaš nobenega resnega programa

3. če postopek pod točko 1. ne bo pomagal, naredi novega userja in se logiraj v mašino pod novim uporabniškim imenom. Če bodo težave izginile, imaš problem s svojim profilom in ne z windowsi, torej uporabljaj novega uporabnika, prenesi datoteke iz starega profila (My documents, Favorites ... ) ... voila

4. ne šari po registru s programi za čiščenje registra ... ker boš spet imel težave !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!