Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Imam problem: Vsakič ko vžgem PC se mi windows media player avtomatsko naloži (odpre). A mogoče kdo ve zakaj?

lp, RK

ne vem zakaj.....lahko pa ga onesposobiš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@roadkill: klikni START -> RUN -> vpiši: MSCONFIG

pod jezuičkom zakon in jezičkom storitve pol onemogočiš zadeve, ki jih nočeš da bi se ti nalagale ob zagonu winsof...

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje,rabim vašo pomoč :cry: Na moji škatli je cel odpad šare (otroci+tata :D )in sem se odločil,da je treba narediti spomladansko čiščenje.

Problem:na C particiji imam inštaliran Linux in sedaj ne vem,kako naj ga dol vržem,da bi potem lahko sformatiral disk in nanovo inštaliral XP :hmm:

Namen imam dati gor kakšen antivirus,pa me zanima,po vaših izkušnjah kateri se najbolje obnese :hmm: pa še to,ali antivirusni programi kaj upočasnijo dawnlovdanje z neta?

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam imam Nortona 2003 professional in sem zadovoljen....downloadanje z neta ni nič bolj počasno...ker veliko downloadaš bi mogoče lahko uporabil kakšen Firewalll če že nimaš v Xp-jih vključenga.....norton se updata sam in mi kdaj javi da je kje kaj sumljivega in stvar je rešena....

glede linuxa pa naj ti kdo drug napiše ker jaz se ne zastopim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pek: bootaj z WinXP CDja in poglej, ce ti ponudi brisanje linuxovih particij. Verjetno sicer ne ... imas na izbiro kak Partition Magic za Windows, ce bi bil bolj vesc linuxa, bi lahko tudi z linuxom samim to postoril ... recimo s kakim "rescue CDjem".

Ce ne potrebujes nicesar vec na disku je moznost seveda tudi formatiranje diska s tovarniskim programckom. Dobis na proizvajalcevi strani ...

Nortona pa odsvetujem, se je ze veckrat pokazalo, da ni nasel virusa. Pazi pa, da imas samo en antivirusni program. Ce poskusis imeti dva, dobis tezave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. Zadnje case mi malo IE mede.. Ce kliknem na link, mi cel program zasteka :blink: :) Provzaprov se mi to dogaja samo na MotoSvetu, samo dvomim, da bi blo kej s forumom narobe :hmm: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako zaboga naj v powerpointu dam movie za ozadje tako,da se bo rolal čez cel show.znam ga dat v posamezen slajd,sam to mi bol mal pomaga... <_<

help please!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pek: bootaj z WinXP CDja in poglej, ce ti ponudi brisanje linuxovih particij. Verjetno sicer ne ...

ja jih.

če bi rad zbrisal vse particeje pa sam na eno dal XP-je, bootaj iz XP cd-roma pa pobriš use particije ki jih tam pokaže, nato pa si jih ustvari kolikor jih potrebuješ. če bi pa rad le zbrisal linuxe pa isto tam zbrižež le to particijo (100% se prepričaj da neboš zbrisu napačne) pa si nardiš novo gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. Zadnje case mi malo IE mede.. Ce kliknem na link, mi cel program zasteka :blink:  :) Provzaprov se mi to dogaja samo na MotoSvetu, samo dvomim, da bi blo kej s forumom narobe :hmm:  .)

sklepam da maš bližnico do motosvet.com. če je tk pol nared novo bližnico pa še probi. če pa ti zavsak ko prideš na forum na kakeršenkoli način šteka, pol pa nevem. forum pomoje ni nič kriv. problem je k IE nemorš zbrisat pa nanov naložt brez de bi formatiral (sm vse mogoče probvau ko mi je error javlau). :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa ene slikce ne prikaže v Ie explorerju...naprimer tistega pod avantarjem kjer so kvadratki za car, legenda in ostalo...kaj moram vklopit :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje na netu sem dobil eno zadevico kjer opisuje različne stvari kako šarit po XP jih.Če se kdo od vas bolje spozna od men,mu lahko po mailu pošljem da zadevo malo počekira,k jaz nimam dosti časa ,pa me zanima če so navodila prava.Zadevica je majhna okoli 40 Kb. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa ene slikce ne prikaže v Ie explorerju...naprimer tistega pod avantarjem kjer so kvadratki za car, legenda in ostalo...kaj moram vklopit :hmm:

a grafično kartico maš instalirano :lol: hecam se...lahko d maš kšne nastavitve pri farewall programčkih mal preveč striktne al kej tazga, meni je to bil vzrok nekazanja slikic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a grafično kartico maš instalirano :lol: hecam se...lahko d maš kšne nastavitve pri farewall programčkih mal preveč striktne al kej tazga, meni je to bil vzrok nekazanja slikic...

sem že poštimal...vseeno hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in? vzrok

zasebnost pa varnost sem malo ponastavljal pa pod dodatne možnosti v internet explorer sem obkljukal par stvari.....mi je telekomovc ko je adsl prišel montirat vse zmešal.... :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej moj norton avtivirus 2003 se je odločil, da se ne bo šel več auto-protect funkcije in e-mail scan-a. med "options" je auto protect disabled, ko ga obkljukam ali eneblam zgleda vse ok ko pa potrdim izbiro ni nič, še vedno ne dela. sem dal vse nastavitve na default pa še vedno ne gre?????? vglavnem ne pomagajo ne reseti in ponovni zagoni in nič drugega!

drugo vse dela, live update, scan,.....

posumil sem na kak virus in preskeniral tako z nortonom kot trend online virus scan pa nič.

no help, meni nič več jasno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako zaboga naj v powerpointu dam movie za ozadje tako,da se bo rolal čez cel show.znam ga dat v posamezen slajd,sam to mi bol mal pomaga... <_<

help please!

pejd na view/master (al pa nekej podobnega) in ga tam insertiraj in ga bos imel kot ozadje na vseh slajdih. podobno das na vse slajde glavo in noge in stevilko slajda in podobno. z videom v ozadju je pa tako, vsakic ko bos sel v prezentaciji na nov slajd bo video zastartal od zacetka. resitev da se video nadaljuje pa je v tem da vse skupaj nameces na en sam slajd in vse skupaj zoorganiziras z animacijami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy:v NC 2003 moraš biti prijavljen kot administrator,pa ti bo pustu spremembe

sem prijavljen kot administrator pa vseeno ne gre, niti če v safe mode zaženem

crash: ma bom pri nortonu ostal, pride kolega 2004 naložit pa se ne bom več ukvarjal z tem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, a nebi bil že čas da posnameš iz diska kar rabiš na cdje (tudi famozno zbirko, khm,..filmov za izobraževane) in lepo vse poformatiraš in na novo sestaviš? Je kar nekaj dela, ni pa toliko jeze kasneje...

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, a nebi bil že čas da posnameš iz diska kar rabiš na cdje (tudi famozno zbirko, khm,..filmov za izobraževane) in lepo vse poformatiraš in na novo sestaviš? Je kar nekaj dela, ni pa toliko jeze kasneje...

El B.

he he izobraževalna zbirka je na cd-jih ker itak nimam dosti placa na disku, bi že zdavnaj vse formatiral pa imam gor računovodski program, ki ga je potem treba na novo inštalirat kar stane za :angry: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resno delo in zabava ne greta ponavadi dobro skupaj na enem pcju...ker...lahko stane dosti živcev ... in cekina... in časa....

Za računovodski program si omisli eno kištico za 30 jurčkov, P2 je ponavadi že dovolj, pa preklopnik+kable da z eno mišo+tipk+monitorjem upravljaš oboje te cca 10 jurčkov pride, pa maš mir za vedno..trust me, I know what I'm talking (joj gospod, 3 mesece sem vnašala podatke za bilance, pol pa mi je sin virus gor spravil z - kazo, -emulo, -igrico, -ircem, -žnj,..... itd...vsakih par dni )

Včasih se da tudi programe prenest, brez da bi mogu $$$ za to dat...sicer pa, (spet ena pametna) zakaj nisi naredil imiđa diska ko je bil pc še "na friško" skup narejen? Pol pa ne rabiš $$$ devat vedno ko se sesuje ampak hopa hopa v 20 minutah zrihtaš zadevo. Vmes poješ porcijo čevapov oz hamburger in spiješ pivo, če ni sezona za to pa pečenico in zelje oz. segedin in kuhan kromir. Prideš nazaj in Voila. (ne viola)

E, po bitki je lahko bit general :)

Če hodiš kaj po centru pridi mimo, boma na 4 oke in 2 grli rekla :beer2: kako konstruktivno. tu si lahko pišemo 444 strani, pa ni isto.

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm ... cudi me, zakaj ima toliko ljudi Norton Antivirus in se bolj zakaj pri njem ostanejo, ker stalno o tezavah z njim poslusam. Kako da norton ne to, kako da ne tega ... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!