Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

e evo mene.......jeba jebasta......shit happens all the time.. :angry:  :angry:

namreč fasal sem neko čudo od trojanskega konja (ali osla,ker noče dol iz računalnika) in nikakor se ga ne morem znebiti....

in evo krivca...

infected with Trojan.Dropper.Delf.FD

antivirus ga najde,vendar ga ne more zbrisati......Any ideas?????????... :hmm:  :?

Pa napiše ti tudi kje ga imaš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AHA.....KAR NAPREJ SE SELI IN GA NI MOGOČE IZBRISATI.....

napiše, da izvorne datoteke ni mogoče najti in ga ne pusti izbrisati....

any more ideas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AHA.....KAR NAPREJ SE SELI IN GA NI MOGOČE IZBRISATI.....

napiše, da izvorne datoteke ni mogoče najti in ga ne pusti izbrisati....

any more ideas?

Norton ti napiše kako se imenuje in kje se nahaja C/....nt.....in ta ko naprej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hint....ko sem poskušal instalirati Nortonov proizvod (seveda prej preskeniran z upejtanim norton antivirusom, ni bilo ničesar....ko sem pa po okužbi skeniral z drugin antivirusom, je pa trojanc tukaj.....interesantno,kajne......

lahko si misliš, kako je norton antivirus latel dol iz škatle.....

trojanca pa najde v dveh ali celo treh fajlih, vendar jih ne pusti izbrisati, ker ne more najti jebene izvorne datoteke....

je pa trenutno še na c disku......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hint....ko sem poskušal instalirati Nortonov proizvod (seveda prej preskeniran z upejtanim norton antivirusom, ni bilo ničesar....ko sem pa po okužbi skeniral z drugin antivirusom, je pa trojanc tukaj.....interesantno,kajne......

lahko si misliš, kako je norton antivirus latel dol iz škatle.....

trojanca pa najde v dveh ali celo treh fajlih, vendar jih ne pusti izbrisati, ker ne more najti jebene izvorne datoteke....

je pa trenutno še na c disku......

Bi ukaz format c: pomagal ? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hint....ko sem poskušal instalirati Nortonov proizvod (seveda prej preskeniran z upejtanim norton antivirusom, ni bilo ničesar....ko sem pa po okužbi skeniral z drugin antivirusom, je pa trojanc tukaj.....interesantno,kajne......

lahko si misliš, kako je norton antivirus latel dol iz škatle.....

trojanca pa najde v dveh ali celo treh fajlih, vendar jih ne pusti izbrisati, ker ne more najti jebene izvorne datoteke....

je pa trenutno še na c disku......

Si pol uredil? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uredil.....

vstavil CD z napisom windovz profešenal in gremo.......

samo še par stvari instaliram in "I am back in game".....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

mene pa zanima kak spremeniti začetno stran na IE

sicer vem kje se da to nardit sam zmeraj ko spremenim mi ofne qrčev MSN

sm pregledu z adawarom itd pa nič

sej bi zastopu če bi bla kaka glupa stran ala warez al pa pron ne pa qrčev MSN :SS

lp , boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem imel podoben problem samo, da se mi je neki iskalnik znova in znova namescal kot zacetna stran. nekje sem potem prebral, ne vem tocno kje in naredil takole: popravil naslov zacetne strani in brez, da bi zaprl iexplorer resetiral masino in je delovalo. seveda sem potem se vso nesnago po registrih popucal, vendar ce tega nisi vesc raje pusti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nasvet za tiste ki uporabljate Zone Alarm firewall. update (options/update - pri licencah) je na voljo ki ga nadgradi v ZA suite ker tega programa ne bodo več nadgrajevali. inštaliral sem zadevo in dela DOSTI hitreje (zgleda so probleme z vsmon.exe odpravli) pa še več možnosti nastavitev ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kak spremeniti začetno stran na IE

Odpres Internet Exploder (by Ein... :D ) potem pa Tools -> Internet Options .... Pri Home Page das recimo "Use Blank", stisnes Apply in OK.

To naj bi bilo to .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpres Internet Exploder (by Ein... :D  ) potem pa Tools -> Internet Options .... Pri Home Page das recimo "Use Blank", stisnes Apply in OK.

To naj bi bilo to  .)

ej sej tak noob pa tud nism

ee, fazerez dej še mal opiši kaj si storil

lp, boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej verjetno je že kdo opazil da imam danes "malo" :angry: problemov z mojim laptopom in WinXP. laptop je star 497 MHz z 128 MB rama, ampak je lepo služil svojemu namenu dokler se niso spomnili, da rabim XP service pack 2 in še ostalo navlako. že sedaj mi sistem zaseda okoli 2 GB na 5GB disku, popucane imam vse temp in bla bla ostale zadeve tako da mi ne ostane kaj dosti več.

torej vprašanja:

1. ali lahko pri add/remove hardware pobrišem celo kopico hotfix-ov in ostalega popravljenega sistemskega sranja, ki se nahaja tam?

2. kje zbrišem HELP za sistem XP in tudi vse ostale office in druge programe ker ga itak ne uporabljam, samo navlako mi dela. ali obstaja kakšna uninstall varianta ali bom moral ročno brisat te fajle?

3. čeprav imam MSN messengerja nastavljenega da se ne (nebi smel) zaganja avtomatsko se mi nonstop zaganja in poskuša povezovati na internet (firewall mi to javi). NIMAM ga v startupu, ni ga videti nikjer, v task managerju ga izklopim, pa se čez 10 sec spet zažene in hoče na net.

4. inštaliranega imam nortona in ZA firewall, drugega ne laufa nič, pa je vseeno polno nekih procesov, ki se skoz vklaplajo in nekaj delajo (csrss.exe, 4 različni svchost.exe, lsass.exe,..... vedno okoli 28-30 procesov :kva2:) . preveril z vsemi možnimi virus scanerji, trojanci, spywarom, adwarom,........ pa ne najde nič sumljivega.

5. outlook mi noče izvoziti sporočil, mu dam export, napiše da bo izvozil v MS exchange potem pa NIČ, fertik, nada,....... jaz pa gor celo tono mailov, ki jih rabim v naslednjih dneh :wacko: in bi jih rad prenesel na varni računalnik in na tem najraje vse na novo naložil.

ma bi se še našlo kaj, ampak če bom že to porihtal bo OK ker dobim popizditis ko se mi 15 min rač na začetku nalaga potem pa ga morem lepo prosti če sprosti še kaj procesorja in memorije tudi za to da bi jaz kaj naredil in da se mu opravičujem kar ga motim pri ukvarjanju z samim sabo. :fight2: :angry:

J.... ti m...... Microsoft!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa prosim brez odgovorov kot kupi nov comp ali daj gor drug sistem. vem da je comp švoh za XP-je ampak ga dosti okoli nosim in ne morem (ne znam) vedno mrež nastavljat tako kot to moreš pri win 2000 in ostalih.

sprejemam tudi delne rešitve pod posamezno točko. :P pa prosim čimprej ker bi jutri moral že delat, že itak sem v zaostanku :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. ali lahko pri add/remove hardware pobrišem celo kopico hotfix-ov in ostalega popravljenega sistemskega sranja, ki se nahaja tam?
pri add/remove hardware ne ker tega sploh ni, lahko pa pri add or remove programs in add/remove windows components uninštaliraš kar ne potrebuješ...

3. čeprav imam MSN messengerja nastavljenega da se ne (nebi smel) zaganja avtomatsko se mi nonstop zaganja in poskuša povezovati na internet (firewall mi to javi). NIMAM ga v startupu, ni ga videti nikjer, v task managerju ga izklopim, pa se čez 10 sec spet zažene in hoče na net.

4. inštaliranega imam nortona in ZA firewall, drugega ne laufa nič, pa je vseeno polno nekih procesov, ki se skoz vklaplajo in nekaj delajo (csrss.exe, 4 različni svchost.exe, lsass.exe,..... vedno okoli 28-30 procesov  :kva2:) . preveril z vsemi možnimi virus scanerji, trojanci, spywarom, adwarom,........ pa ne najde nič sumljivega.

start->run->msconfig in services.msc oz. poglej - http://www.tweaktown.com/document.php?dType=review&dId=324, http://www.tweaktown.com/document.php?dType=review&dId=434 pa http://answersthatwork.com/Tasklist_pages/tasklist.htm ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sej tak noob pa tud nism

Ne vem; glede na to s cim si upas na internet :devil: (sori, se hecam :) )

Gres v Registry (regedit) in poisci v :HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main key Start Page (ali pa Search Page) .

Pobrisi karkoli je ze tam napisano in potem nastavi na blank (ali karkoli zelis)

Bi ti pa vseeno priporocil kaksen drug browser .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy,

glede e-mail eksportiranja....

1) Uproabljaš na prenosniku Outlook ali Outlook Express?

2) to mi odgovori, pa se pol dogovarjava dalje na PM :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym: Outlook Express

ker ima Zone Alarm Suite vgrajen že antivirus program sem dol vrgel nortona 2004, ki nenormalno požira kapacitete - mislite da je ZA Antivir dovolj?

hočem odstranit vsaj 10 hotfixov za winXP, DivX, MediaPlayer,... ki so pod add/remove programs pa mi javlja, da če jih odstranim imajo lahko nekateri programi težave. a pol odstranim tudi varnostne popravke, ki sem jih dobil z temi fixi?

BC: hvala, sicer sem celo noč ročno šaril po registrih, a nekatere spremembe so že opazne. mater jim vidim, vse ostalo je kao USER-friendly, take pomembne stvari si pa ne moreš nastavljat če nisi expert al pa če nimaš BC-ja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym: Outlook Express

in na drugi mašini bi rad dal to v Outlook ali v Outloook Express?

fora je samo v tem - poišči mail storage folder (Options/Maintenance/Store folder) in od tam prekopiraj vse datoteke na CD ali kamorkoli že, te datoteke potem odnesi in jih podtakni na isto mesto (Store Folder) v drugem računalniku (kjer predhodno zbekapiraj to isto lokacijo za primer, da bi rad povrnil zadevo v prvotno stanje. Če bi rad maile iz računalnika A samo dodal v računalnik B v isti program, potem v računalniku A najprej v Outlook Expresu naredi eno mapo z kakim inovativnim imenom in tja notri zmeči vse, kar bi rad prinesel, da jo potem to mapo podtakneš v sistem B in pri tem ne izgubiš že obstoječih mailov v sistemu B... Vsekakor bo najbolje, da se še kaj slišiva na to temo.

no, če bi rad zadeve v sistemu B imel v Outlooku (in ne Expressu), greš v outlook in daš Import Mail and Contacts from Outlook Express...

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!