Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Tak sistem kot ga maš, bi mogel filme prebavit brez problema. Dej napiši še kakšno grafično imaš. Ker kolegu so tud enkrat filmi štekal samo zaradi grafične, ki pa sploh ni bila slaba, ne vem niti kaj je blo narobe, sam z novo grafično se je popravlo.

Aja če boš inštalirov Win XP brez kakršnega koli service packa ti bo sistem hitreje lavfal.

Je pa še ena varjanta, inštaliraj poleg Win XP, še win 98, pa ga uporablej sam za gledanje filmov. Ko se ti računalnik zaganja, pač zbereš kater operacijski sistem naj zažene :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grafična je na matični. XP SP2 so inštalirani brez kakršnihkoli servicepackov. Problem je le v XPjih, v 98, Me in 2000 je delalo BP.

Ni panike, dokler ne pride nov comp oz. dokler ne bom imel več časa za reševanje tega problema, bom laufal filme prek GeeXboX.

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga srat, dol stanki http://www.codecpack.com/ tale nga, našteli tm nga za starejše sisteme, pa more delat.

Aja, pa če maš stare PII/PIII jajca, našteli u BIOSu pr CPU nastavitvah nek thread depth al neki v tem stilu iz default 4 na 1.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga srat, dol stanki http://www.codecpack.com/ tale nga, našteli tm nga za starejše sisteme, pa more delat.

ne pomaga pri VLCju in MPclassic (tnx anyway) :cry:

polski, češki no go :ninja:

najnovejši ad-aware ne najde nič :grrr

jajca so celeron, ne pa pII ali pIII :alien1:

GeeXboX špila perfektno - ostajam na linuxu :worship:

diskovje od 300 giga je že skoraj polno, zato je treba začet gledat :eek:

ob prvi priliki grem verjetno Back to the Future (na W2000 - pa še TV kartica mi bo končno spet delovala) :P

še registry mechanica poženem, pa da vidim :o

adios :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je potekla licenca za Nod 32 pa sem ga deinstaliral...potem sem pa hotel enga druzga antivirusa gor dat pa mi javlja da je še zmiraj prisoten Nod 32in da naj ga deinštaliram...pri dodaj/odstrani ni več noda 32...register je spucan...nimam pojma kje bi to še lahko blo...a se komu kej sanja kaj bi blo narobe????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je potekla licenca za Nod 32 pa sem ga deinstaliral...potem sem pa hotel enga druzga antivirusa gor dat pa mi javlja da je še zmiraj prisoten Nod 32in da naj ga deinštaliram...pri dodaj/odstrani ni več noda 32...register je spucan...nimam pojma kje bi to še lahko blo...a se komu kej sanja kaj bi blo narobe????

mam NOD 32, ki se ga da scrack-at, tko da pol dela kot licenčna verzija! vse skupaj pride okol 6 Mb, tko da če hočš, ti lahko pošlem, če maš MSN al pa kako drugače.

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se komu sanja, kako Outlook Express naučiti, da bo pošto pošiljal preko Voljinega računa?

Sprejemam in dol poberem jo lahko, poslat pa ne morem...

PS: tiste nastavitve pop.volja.net pa smtp.volja.net sm 100% uredu napisal.. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si dal smtp od volje na default ? al pa ce je vsaj priblizno tako kot u thunderbirdu...ko pises mejl mas zgorej eno vrstico, v kateri mam jest napisana oba smtpja odn obeh mejlov, pol pa samo izberes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se komu sanja, kako Outlook Express naučiti, da bo pošto pošiljal preko Voljinega računa?

Sprejemam in dol poberem jo lahko, poslat pa ne morem...

PS: tiste nastavitve pop.volja.net pa smtp.volja.net sm 100% uredu napisal.. :huh:

Probej kak drug SMTP vpisat.

Men se namreč nekaj podobnega dogaja. Če je kišta povezana prek isdn modema,mi outlook normalno pošilja in prejema z nastavitvami,ki si jih zgoraj navedel.

Če se pa povežem prek gprs-ja,mi isto tako noče pošiljat kot tebi... Takrat morm pač vpisat smtp.pinkponk.com in zadeva spet normalno dela....seveda le dotlej,dokler uporabljam gprs povezavo,potem je treba smtp spet zamenjat ;)

Mogoče je pa še kaka druga rešitev :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probej kak drug SMTP vpisat.

Mogoče je pa še kaka druga rešitev :hmm:

Ja ampak za drug smtp moreš imet drugi account pri drugem mail serverju (ponudniku)...

Nastavitve so take kot je treba, razen če je v Outlooku še kaj treba nastavt... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naučit se moraš ti, Outlook pač naredi to, kar mu ti zadaš. Saj poznaš menda tisto staro:

Smeti not, smeti ven.

Torej, če imaš v OE vpisanih več računov, se po defoltu pošta vedno pošlje s privzetega računa. Če želiš poslati pošto z drugega računa (samo če jih imaš vpisanih več !!), potem pri sestavljanju sporočila pri možnosti Od (na vrhu), izbereš (glej desno v tem polju) s pomočjo puščice drug račun.

Če želiš VEDNO pošiljati z drugega računa (volja) pa samo na računih določiš ta račun za privzeti. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bmwslo:

To kar praviš, mi je vse jasno in poznano. Tak način imam tudi v službi, kjer imam na enem kompu dva različna naslova za dve različni osebi.

Probljem je pri pošiljanju pošte z Outlook Expresom preko Voljinega računa- pošto sprejema, pošilja pa ne- med pošiljanjem preko tega računa javi neko napako... pri tistih detajlih o pošiljanju kake 5 vrstic teksta... ki jih sedaj ne vem na pamet.. Tako da moram z Voljinega email naslova pošiljati preko web maila, to pa deluje BP :huh: . Tako stanje imam že od začetka- nekaj let :BUA:

Da sem se pa lotil reševanja teh težav, je pa kriva moja draga, ki bi tuuuut pošiljala pošto :blush: .

Sem le mislil, da je kdo imel enake probleme (relacija Volja- outlook expres -pošiljanje pošte) in jih je uspešno razrešil :hmm: .

Ampak ni panike... bom poskusil pri mojem ISP še en nadelc dobit... in bo šel ta v pozabo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probej kak drug SMTP vpisat.

Men se namreč nekaj podobnega dogaja. Če je kišta povezana prek isdn modema,mi outlook normalno pošilja in prejema z nastavitvami,ki si jih zgoraj navedel.

Če se pa povežem prek gprs-ja,mi isto tako noče pošiljat kot tebi... Takrat morm pač vpisat smtp.pinkponk.com in zadeva spet normalno dela....seveda le dotlej,dokler uporabljam gprs povezavo,potem je treba smtp spet zamenjat ;)

Mogoče je pa še kaka druga rešitev :hmm:

@bmwslo:

To kar praviš, mi je vse jasno in poznano. Tak način imam tudi v službi, kjer imam na enem kompu dva različna naslova za dve različni osebi.

Probljem je pri pošiljanju pošte z Outlook Expresom preko Voljinega računa- pošto sprejema, pošilja pa ne- med pošiljanjem preko tega računa javi neko napako... pri tistih detajlih o pošiljanju kake 5 vrstic teksta... ki jih sedaj ne vem na pamet.. Tako da moram z Voljinega email naslova pošiljati preko web maila, to pa deluje BP :huh: . Tako stanje imam že od začetka- nekaj let :BUA:

Da sem se pa lotil reševanja teh težav, je pa kriva moja draga, ki bi tuuuut pošiljala pošto :blush: .

Sem le mislil, da je kdo imel enake probleme (relacija Volja- outlook expres -pošiljanje pošte) in jih je uspešno razrešil :hmm: .

Ampak ni panike... bom poskusil pri mojem ISP še en nadelc dobit... in bo šel ta v pozabo .)

Sej zadeva je čisto preprosta.

Če se na internet povežeš preko Volje, potem lahko uporabljaš njihov SMTP server.

Če se povežeš preko GPRS-ja , moraš uporabljat SMTP tvojega mobilnega punudnika.

Če se povežeš preko SIOL ADSL, moraš uprabit SIOL-ov SMTP strežnik... in tako dalje in tako naprej...

To velja za pravilno skonfigurirane SMTP-je ponudnikov interneta, ker imajo zadevo zablokirano na svoje IP območje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zadeva je čisto preprosta.

Če se na internet povežeš preko Volje, potem lahko uporabljaš njihov SMTP server.

Če se povežeš preko GPRS-ja , moraš uporabljat SMTP tvojega mobilnega punudnika.

Če se povežeš preko SIOL ADSL, moraš uprabit SIOL-ov SMTP strežnik... in tako dalje in tako naprej...

To velja za pravilno skonfigurirane SMTP-je ponudnikov interneta, ker imajo zadevo zablokirano na svoje IP območje.

Ekola to pa zna bit varianta... Čeprav mi že prej ni špilalo k sem še na volji bil.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Gugo, en dober album od Thin Lizzy sem potegnil dol :OK: samo težava je pa v tem, da je mpc in ne mp3. Lahko kako pomagaš? Lp Motoristek

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, en dober album od Thin Lizzy sem potegnil dol :OK: samo težava je pa v tem, da je mpc in ne mp3. Lahko kako pomagaš? Lp Motoristek

:beer2:

Ali je to mp4???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en problem s priklopom mikrofona na računalnik.

Mikrofon ima kabel XLR, ki ima konektor za priklop na mešalko. Zanima me, če se dobi in če kdo ve kje kakšen adapter, ki bi ga dal na konektor kabla mikrofona, da bi ga potem lahko priključil direktno na računalnik.

Hvala za info in lp,

burgy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!