Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Imam en problem s priklopom mikrofona na računalnik.

Mikrofon ima kabel XLR, ki ima konektor za priklop na mešalko. Zanima me, če se dobi in če kdo ve kje kakšen adapter, ki bi ga dal na konektor kabla mikrofona, da bi ga potem lahko priključil direktno na računalnik.

Hvala za info in lp,

burgy

V kaki bolse zalozeni racunalniski trgovini al ap v kakem bigbangi vi se najdlo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko zaženem program,se mi napiše error "...is inavlid Win32 apllication". Mi lahko nekdo mal razloži, v čem je problem, in kaj naj naredim, da mi bo zadeva delala?? :? :cry:

Hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat ga dolpotegni.

Po možnosti z drugega strežnika.

tunexp1.5 je že tak... na njihovem serverju je ena kaka verzija, na mirrorjih je pa OK.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej srečno novo leto in veliko prevoženih kolometrov!

Meni pa tudi nekaj ne štima na prenosniku!

Kupil sem ram 256 pa mi ga ne zazna!! Ker je računalnik že malo star (Acer aspire 1200, Celeron 1300) mislim da so za to krivi BIOS. Sem imel podobne izkušnje s stacionarnim, ampak na strani sem dobil nove biose in navodila kako jih naložit!

Za tega sem dobil na strani od Acer nove biose ampak brez nobenih navodil kako jih naložit!!

Ker nisem 100% kako naredit in ker se zavedam, da lahko vržem matično v smeti če ne naredim prav me zanima če mogoče veš kako sahko rešim ta problem.

V naprej hvala!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš sdr ram, znajo biti ene plate občutljive na enostranski ali pa obojestranski ram. To pa vidiš po čipkih če so na obeh straneh, ali pa samo na eni.

Če si kupil nov ram, lepo nesi prenosnik v to trgovino in naj ga oni vgradijo. Pa brezplačno bi moralo bit.

Za bios flešat pa rabiš točno isti bios za tvojo plato, če ne ne bo nič delal. Načeloma je flešanje preprosto, ampak gre hitro kaj narobe. Če zafrkneš, v najslabšem primeru neseš kompjuter na servis pa ti ga oživijo za kakih 5 jurjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem kupil Geil 1Gb kit(2x512mb) duall channel DDR ram...zdej me pa zanima kje piše če moja plata podpira dual channel rame, ker nima nič ločene slote....Matična je pa ta...

predpostavljam da ne podpira duall channel....a je to ful slabo ali kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, plata ne podpira duala, tako kot večina nforce3 plat.

Dual chanel se mogoče malenkost pozna v preformansih, kakšen %, tko da če ga nimaš nč ne zamujaš ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predpostavljam da ne podpira duall channel....a je to ful slabo ali kaj?

Men se dual chanell tako pozna, da enim špilom manj pade framerate v določenih situacijah. IMHO je naspidiran fsb bolj važen kot dual chanell.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, plata ne podpira duala, tako kot večina nforce3 plat.

Dual chanel se mogoče malenkost pozna v preformansih, kakšen %, tko da če ga nimaš nč ne zamujaš ;).

Men se dual chanell tako pozna, da enim špilom manj pade framerate v določenih situacijah. IMHO je naspidiran fsb bolj važen kot dual chanell.

hvala fantje.... .)

bom stestiral kako delajo novi rami pa napišem kaj več....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot razumem je lahko duall le v dveh slotih...v tistih drugače obarvanih ali pa ločenih

ne vem pa kaj se dogaja v tretjemu...tudi ne vem kaj ti bo ram delal če daš toliko različnih not...najbolje je da so vsi ista frekvenca, proizvajalec....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2X256 ti bosta delala v dualu, 512 pa v singlu.

Zdej kako bo to s stališča preformansov, pa nimam pojma :)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težave imam z računalnikom...mi je ene trikrat resetiral, ne vem zakaj...vse to po temu ko sem nove rame not dal....

a kdo pozna program Sp2004? Testira rame in mi po 2 minutah vrže napako ven. Prejšnji ram je testiralo 45 minut brez napak.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem instaliral en programček (tarok), instalacija je sla normalno, pri zagonu programa pa dobim sporočilo:

Runtime error '339'

Component MAGICFRM.OCK not correctly registered:

file is missing or invalid!

Te datoteke ne najdem nikjer. Ta isti program sem instaliral tudi pri sebi in dela BP. In tudi pri sebi ne najdem te datoteke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težave imam z računalnikom...mi je ene trikrat resetiral, ne vem zakaj...vse to po temu ko sem nove rame not dal....

a kdo pozna program Sp2004? Testira rame in mi po 2 minutah vrže napako ven. Prejšnji ram je testiralo 45 minut brez napak.

:?

Kako imaš kej timinge pa frekvenco naštiman? to vse vpliva na stabilnost.

Jaz uporabljam memtest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem tudi memtest86 naredu pa mi je javil 1400 napak v 1 uri...sedaj sem pa zvišal voltažo ramov pa dela BP...in sicer je sedaj voltaža 2.74V....tako da je verjetno bilo to...tudi proizvajalec svetuje tako voltažo...sedaj moram samo pogledat kako se navija procesor, ker mi je resetiral takoj če sem kej povečal FSB...prej na starih ramih mi je delal na 2.1 Gh brez problema...

tako da danes in jutri bo dan testiranj...držite pesti da dela.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če proizvajalec tako voltažo priporoča, pol je vse v redu. Pri navijanju pa obilo sreče, znanja in probavanja :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en problem

dans sem pobral z interneta en font, z njim sem dobil veliko spyware.

spyware1bd.th.jpg

Za namizje se mi je nastavila ta slika in je ne morem zamenjat

Potem sem z Microsoft AntiSpyware pregledal rač in našel nekaj trojancev in druge nesnage.

Vse sem dal zbrisat a neke reči mi noče zbrisat vsakič ko jo zbrišem me spet opozori o njej.

Imenuje se "Look2Me" in mi vsakih pet minut odpira reklamne strani, kaj nej nardim. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse sem dal zbrisat a neke reči mi noče zbrisat vsakič ko jo zbrišem me spet opozori o njej.

Imenuje se "Look2Me" in mi vsakih pet minut odpira reklamne strani, kaj nej nardim. :hmm:

navadno obstaja datoteka ki dela to sranje in datoteka, ki skrbi da če zbrišeš prvi file ga ponovno spet naloži. probaj odkrit kateri fajl je glavni in oba pobrisat v "safe mode" windowsov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kako naj ju odkrijem

greš na google, vpišeš ta "look2...." kar ti javlja in pobrskaš po forumih in člankih ki ti jih vrže ven, sigurno so nekje odkrili kako se ga odstrani .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en problem

dans sem pobral z interneta en font, z njim sem dobil veliko spyware.

spyware1bd.th.jpg

Za namizje se mi je nastavila ta slika in je ne morem zamenjat

Potem sem z Microsoft AntiSpyware pregledal rač in našel nekaj trojancev in druge nesnage.

Vse sem dal zbrisat a neke reči mi noče zbrisat vsakič ko jo zbrišem me spet opozori o njej.

Imenuje se "Look2Me" in mi vsakih pet minut odpira reklamne strani, kaj nej nardim. :hmm:

in kako naj ju odkrijem

Tukaj imaš stran in probaj :kva2: meni je uspelo :worship: Levi so za en mesec :hmm: jih je pa toliko, da te ne bo bolela glava :yea1:

Ps: tudi desni niso slabi :OK: pa veliko uspeha

VELIKO SREČE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje:

imam Nero verzija 6, pa mi je sporočil sedaj, da ne more zapisati podatkov na DVD+R (kar je standard za ta DVD pekač). Nosilec je Smartbuy, DVD+R, 1-8x, 4.7 GB. Napiše, da je Illegal disc... Could not perform end of Disc-at-once..... Burn process failed...

Ma jebogabog... kaj bi bilo lahko narobe?

Sem pa prevzel pred kratkim od kolega notesnik, tako da.... nimam pojma, kaj in kako je bilo prej... sem hotel samo narediti vse kopije na DVD, pa potem vse pobrisat, pa mi klinc štrajka...

Kakšna ideja? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!