Skoči na vsebino

Motoristi in dolge luči


Cegi

Priporočene objave

Jaz imam pa sedaj eno posebno, specialno žarnico, ki je hkrati dolga, kratka, ostro sveti v špico, pa še podnevi ko je močno sonce (da ne moti avtomobilističnih motoristov) noč dela!! :slap::D:P:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja bica tudi ima hupo...

Zanimivo, danes sem vozil s kratko lučjo, nič dolge, pa so me videli... Aja, nisem divjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so pa že dvakrat policaji težil, ker sem z dolgimi vozil. Enkrat v naselju, ko so me z radarjem merili :P , drugič pa na meji v Jelšanah. Od takrat zlo malkrat vozim z dolgimi oz. dam kratke sam da polcaja zagledam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je vseeno katero znamko HID kupiš??? Na netu sem zasledil samo meni neznane firme made in china. Kaj priporočate, ali kaj kaj imate zmontirano na motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je vseeno katero znamko HID kupiš??? Na netu sem zasledil samo meni neznane firme made in china. Kaj priporočate, ali kaj kaj imate zmontirano na motorjih.

made in china so vsi po vrsti, s katerimi sem govoril, odsvetovali. raje nekaj vec denarja (ca. € 60.-) za mirno spanje.

je v eni temi (HID ce se ne motim) povezava do slovenske spletne trgovine (tehnonekaj) pri katerih sem tudi sam narocil in sem se zadovoljen s kompletom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se vozm še po tastarem zakonu, brez luči. Bom pa od zdej naprej vozu z vsemi štirimi blinkerji, tko vsaj pozornost zbujam.

Dolge gor, dolge dol, enim padalcem ne pomaga nč, tud šleper spregledajo, taki motorja ne opazijo niti ko se jim v bok zasadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js vozim na avtu brez luči.. mi akustika kr požira štrom pa podnevi luči tak ne rabim, mam raje da fila akumolator :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js vozim na avtu brez luči.. mi akustika kr požira štrom pa podnevi luči tak ne rabim, mam raje da fila akumolator :rolleyes:

Predvidevam,da samo do prve položnice :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js vozim na avtu brez luči.. mi akustika kr požira štrom pa podnevi luči tak ne rabim, mam raje da fila akumolator :rolleyes:

Pa še poraba je manjša :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ti več pomeni akustika kot lastna varnost.... žalostno.

lahko bi reazumel smisel posta ampak dobro :)

Predvidevam,da samo do prve položnice :evilgrin:

pravilno predvidevaš :krneki:

Pa še poraba je manjša :lol:

tako je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne drugje vsaj pri žarnicah pršparaš :D

jih je prodal da je akustiko zrihtal :D

naesto dolgih luči bi lakho bolj opazne barve čelad imeli...al pa čudne kombinacije barv..sam da izpadaš pa je bolš... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jih je prodal da je akustiko zrihtal :D

naesto dolgih luči bi lakho bolj opazne barve čelad imeli...al pa čudne kombinacije barv..sam da izpadaš pa je bolš... :P

post-19201-1245530655.jpg

pol pa to predlagam se pa vsi zgražajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Nasvet inštruktorja motorja policije danes na poligonu varne vožnje:

"Podnevi vozite s prižgano dolgo lučjo še posebno v sončnih dnevih in ko imate sonce za hrbtom. To velja še posebno za motorje ki imajo luči z lečo ker je svetloba iz njih še manj opazna!"

Za vse tiste ki se s tem ne strinjate!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasvet inštruktorja motorja policije danes na poligonu varne vožnje:

"Podnevi vozite s prižgano dolgo lučjo še posebno v sončnih dnevih in ko imate sonce za hrbtom. To velja še posebno za motorje ki imajo luči z lečo ker je svetloba iz njih še manj opazna!"

Za vse tiste ki se s tem ne strinjate!

Kako je ime temu inštruktorju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je ime temu inštruktorju?

Pinko Palinko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasvet inštruktorja motorja policije danes na poligonu varne vožnje:

"Podnevi vozite s prižgano dolgo lučjo še posebno v sončnih dnevih in ko imate sonce za hrbtom. To velja še posebno za motorje ki imajo luči z lečo ker je svetloba iz njih še manj opazna!"

Za vse tiste ki se s tem ne strinjate!

A to tam zunaj, na poligonu, pri Kuzmiču? Sem bil danes, pa nekako nisem slišal tega... Ob kateri uri je pa bilo?

Nič ne rečem, lahko da sem preslišal. Je pa bila zelo zanimiva predstavitev vožnje, vključno s ''predavanjem'', a ne? Sem poslušal -madona, vedno se kaj naučiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasvet inštruktorja motorja policije danes na poligonu varne vožnje:

"Podnevi vozite s prižgano dolgo lučjo še posebno v sončnih dnevih in ko imate sonce za hrbtom. To velja še posebno za motorje ki imajo luči z lečo ker je svetloba iz njih še manj opazna!"

Za vse tiste ki se s tem ne strinjate!

Kar je res je res! Tudi sam opažam, da motorista z dolgo lučjo podnevi prej opaziš. Ko se začne mračiti pa kar lepo ugasnit dolge luči, ker postane res moteče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasvet inštruktorja motorja policije danes na poligonu varne vožnje:

"Podnevi vozite s prižgano dolgo lučjo še posebno v sončnih dnevih in ko imate sonce za hrbtom. To velja še posebno za motorje ki imajo luči z lečo ker je svetloba iz njih še manj opazna!"

Za vse tiste ki se s tem ne strinjate!

To so meni že v AŠ povedali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!