Skoči na vsebino

Motoristi in dolge luči


Cegi

Priporočene objave

Dajmo vgasnit dolge in zasenčene, pa parkirne nažgat! :headbang:

Ps: včeraj popoldne sem vozil z nažganimi vsemi štirimi žmigavci pred skupino 150-desetih kolesarjav(Krkina rekreacijska vožnja)vsako leto v tednu mladosti.Zaključek :whistle: večerja pri Geđotu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba!

Ne vem kaj je to, ampak a veste, da sem sinoči sanjal dolge luči. Zdej pa ne vem, a je bil motor, al' pa NLP? :hmm:

Zlo nizk' je šlo... :O:D:P

Mogoče si imel kresničko v sobi, kot jaz prejšnji teden :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba!

Ne vem kaj je to, ampak a veste, da sem sinoči sanjal dolge luči. Zdej pa ne vem, a je bil motor, al' pa NLP? :hmm:

Zlo nizk' je šlo... :O:D:P

Ja, jaz sem imel iste sanje! Naga ženska, pa reflektorji namesto jošk! Od kje mi je že to znano...? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa veš, da te je opazil / ni opazil? :naughty:

Dostikrat ga vidim da pogleda v špegu, če ne pa sem vsaj naredu kar sem mogu, čeprav je to pri sranju kaj slaba tolažba.

Kaj pa ko prideš komu nasproti? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz sem imel iste sanje! Naga ženska, pa reflektorji namesto jošk! Od kje mi je že to znano...? :D

:D verjetno dumb&dumber scena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nmal resnosti. Odkar vozim z dolgimi podnevi imam manj kaskaderskih vložkov pri mojih furah (avti te enostavno prej opazijo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nmal resnosti. Odkar vozim z dolgimi podnevi imam manj kaskaderskih vložkov pri mojih furah (avti te enostavno prej opazijo).

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nmal resnosti. Odkar vozim z dolgimi podnevi imam manj kaskaderskih vložkov pri mojih furah (avti te enostavno prej opazijo).

pot do tega, da bojo vsi začel z dolgimi vozit (ker bojo pač prej vidni). in to od kolesarjev do tovornjakarjev..

potem smo pa kje?

kratke so dovolj..

bi bilo bolj pametno odstranit iz prometa tiste, ki kratkih luči ne zaznajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pot do tega, da bojo vsi začel z dolgimi vozit (ker bojo pač prej vidni). in to od kolesarjev do tovornjakarjev..

potem smo pa kje?

kratke so dovolj..

bi bilo bolj pametno odstranit iz prometa tiste, ki kratkih luči ne zaznajo..

Lej, zarad mene se lahko tudi brez luči voziš. Na motorju bom uporabljal dolge in pika, pa tudi če kazen fašem. Pač sem opazil, kar sem zgoraj zapisal, pa tudi moteče niso tako kot na avtu. Pač motor malo bolj skače gor in dol in luči ne svetijo tako kot na avtu, kjer svetijo naravnost skoz, pa še dve so.

Odstranil jih pa ne boš. A boš reku 20 let stari punci, da ne zna vozit avta, ker te ne opazi in ko te opazi ustavi na 3/4 celotne širine ceste.

Mogoče pa ne bi blo narobe narediti kakega detektorja za avto, ki bi zaznaval gibajoče predmete iz leve in desne in se npr. oglasi kadar prižegemo žmigavec pri vkljčevanju na cesto (za vsak primer, da ne bi pisakl skoz).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, zarad mene se lahko tudi brez luči voziš. Na motorju bom uporabljal dolge in pika, pa tudi če kazen fašem. Pač sem opazil, kar sem zgoraj zapisal, pa tudi moteče niso tako kot na avtu. Pač motor malo bolj skače gor in dol in luči ne svetijo tako kot na avtu, kjer svetijo naravnost skoz, pa še dve so.

Odstranil jih pa ne boš. A boš reku 20 let stari punci, da ne zna vozit avta, ker te ne opazi in ko te opazi ustavi na 3/4 celotne širine ceste.

Mogoče pa ne bi blo narobe narediti kakega detektorja za avto, ki bi zaznaval gibajoče predmete iz leve in desne in se npr. oglasi kadar prižegemo žmigavec pri vkljčevanju na cesto (za vsak primer, da ne bi pisakl skoz).

en drug bo pa reku: na avtu bom uporabljal dolge..... pa po možnosti še kake "legalne" ksenonke

in k se boš prpelu nasprot se ti bo fajn bleščal..

v to smer vodi tako razmišljanje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en drug bo pa reku: na avtu bom uporabljal dolge..... pa po možnosti še kake "legalne" ksenonke

in k se boš prpelu nasprot se ti bo fajn bleščal..

v to smer vodi tako razmišljanje..

Bistvo, ki si ga pozabil omeniti pri tem, da dokažeš svoj prav: Ni res, dobro veš, da ljudje drugače odreagirajo, ko opazijo avto ali pa ko opazijo motor!! Pri avtu se mi namreč ne dogaja to, da mi skačejo na cesto, kot to počno, ko sem na motorju!

Glede ilegalnih ksenonk je pa tak, da jih vozi že vsak drug z malo bolj "športnim avtom".

Se pa strinjam, da dolge uporabljati ni tako prijazno do drugih, vedar s tem si prišparam marsikatero nevšečnost, je pa res, da te dolge ne rešijo, predvsem je treba predvidevat in dvakrat premislit predno kaj narediš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bistvo, ki si ga pozabil omeniti pri tem, da dokažeš svoj prav: Ni res, dobro veš, da ljudje drugače odreagirajo, ko opazijo avto ali pa ko opazijo motor!! Pri avtu se mi namreč ne dogaja to, da mi skačejo na cesto, kot to počno, ko sem na motorju!

Verjetno je vzrok v tvojem različnem načinu vožnje motorja in avta.

Meni ne skačejo na cesto, tudi ko sem na motorju - pa ne vozim z dolgimi. :whistle:

Se pa strinjam, da dolge uporabljati ni tako prijazno do drugih, vedar s tem si prišparam marsikatero nevšečnost,

Oz. se ti tako zdi.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yawn: :slap: ...na čelado si montirajte rotacijsko luč..al kok se že reče....pa boste dovolj vidni :)

dolge luči pa ugasnite ;)

stari babi mors svetit z dolgimi de te vid, k so čorave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I wish I were U :wub::wub:

Težko verjeti, ampak še kako dobro željo imaš!

Marsikdo bi si res želel motor voziti tako, kot ga vozi Danči. In verjemi, da vé, kaj govori.

stari babi mors svetit z dolgimi de te vid, k so čorave.

:D

Zanimivo ... jaz pa vidim tudi zasenčene luči, čeprav sem stara baba.

Dolge luči me, tudi nasproti vozečih motorjev, motijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, zarad mene se lahko tudi brez luči voziš. Na motorju bom uporabljal dolge in pika, pa tudi če kazen fašem. Pač sem opazil, kar sem zgoraj zapisal, pa tudi moteče niso tako kot na avtu. Pač motor malo bolj skače gor in dol in luči ne svetijo tako kot na avtu, kjer svetijo naravnost skoz, pa še dve so.

Odstranil jih pa ne boš. A boš reku 20 let stari punci, da ne zna vozit avta, ker te ne opazi in ko te opazi ustavi na 3/4 celotne širine ceste.

Mogoče pa ne bi blo narobe narediti kakega detektorja za avto, ki bi zaznaval gibajoče predmete iz leve in desne in se npr. oglasi kadar prižegemo žmigavec pri vkljčevanju na cesto (za vsak primer, da ne bi pisakl skoz).

če te srečam, bom prižgal vsa svetilna telesa na svojem vozilu - vseh sedem parov meglenk in dolgih reflektorjev. Zakaj? Zato, ker me bo motila tvoja luč ... Predvidevam, da boš od močnega bliska dol padel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pot do tega, da bojo vsi začel z dolgimi vozit (ker bojo pač prej vidni). in to od kolesarjev do tovornjakarjev..

potem smo pa kje?

kratke so dovolj..

bi bilo bolj pametno odstranit iz prometa tiste, ki kratkih luči ne zaznajo..

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju bom uporabljal dolge in pika, pa tudi če kazen fašem. Pač sem opazil, kar sem zgoraj zapisal, pa tudi moteče niso tako kot na avtu. Pač motor malo bolj skače gor in dol in luči ne svetijo tako kot na avtu, kjer svetijo naravnost skoz, pa še dve so.

Tole se mi zdi ravno tako kot tisti stavek, ki se glasi takole: na k...u ne bom uporabljal kondoma, pa tudi , če dete fašem !!

Najbolj zato, ker je moteče !

Ja, moteče je, dolga luč namreč !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikdo bi si res želel motor voziti tako, kot ga vozi Danči. In verjemi, da vé, kaj govori.

Vsakemu se svoje dogaja in vsak vé svoje.

Kaj naj naredim naslednjič, ko bo šlepar začel 70m pred mano, na Litijski c. LJ., prehitevat avtošolo s +5km/h v škarje, greš na makadam.... potem pa mu vzame še 100m, da zaključi svoj manever.

Voziš po magistralki po omejitvah, pacient s stranske ceste se ustavi, gleda kaj vozi nasproti, nato pa nekaj metrov pred teboj, ker se naveliča čakati, lagano spelje pred teboj.

Ma dogaja se tudi z avti: Isto Litijska, po omejitvah 50km/h, en ljubljankovič stegne s stranske (kot je v žabariji v navadi) gre normalno skozi, čefur v taxiju za njim ne gleda in se potegne počesi na cesto toliko, da leze. Dobro, da sem nekaj dni nazaj zamenjal avto z ABS, ker se je ustavilo 2cm od odbijača, mu potrobim - poblendam, se ustavi, nato leze počasi s 5km/h naprej, se nabere kolona, hočem stegnt mimo, me stisne v robnik na drugi strani ceste, ga pustim na meru, grem za njim, na naslednjem križišču rdeča, vstavi avto, gre vn, rad bi se tepel, čefurka - sovoznica neki pizdi zdraven. WTF? Poslikam s fotičem, pacient se spravi v avto in odpelje. Neto se začne en kreten od zadaj rint (verjetno ljubljančan) meni v rit, da kej se ustavljamo sredi ceste.

Veliko pacientov na naših cestah, poznam polno prebutanega folka :whistle:

Nevem, mogoče vozim prepočasi :klicaj: mogoče se hitrih bolj bojijo.

Resda, da letos še ne vozim še z dolgo, ker sem zaradnih različnih razlogov naklepal le borih 1000km (in srečal kar nekaj pacientov). Ma pri prvi večji pizdariji jo spet vžgem.

Če ne zaradi drugega, vsaj zaradi psihe.

Pa ne skrbite, ko pridem za rit, jo Vam ugasnem. Da ne bo bleščalo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne skrbite, ko pridem za rit, jo Vam ugasnem. Da ne bo bleščalo. :whistle:

Eh, ni treba - ko ti pripeljem nasproti, bom prižgal vsa svetilna telesa, da ti bo ja moteče ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa ne bi blo narobe narediti kakega detektorja za avto, ki bi zaznaval gibajoče predmete iz leve in desne in se npr. oglasi kadar prižegemo žmigavec pri vkljčevanju na cesto (za vsak primer, da ne bi pisakl skoz).

To že obstaja. Stvar je še v razvoju ampak čez leto ali dve(ali tri) bo to že v ta dragih avtomobilih. Avto ti sploh ne pusti zavit v stran, če je tam nek objekt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez se opravičujem vsem k jih bom zaslepil z dolgimi lučmi. to se dogaja zato, ker mi trokirea stikalo za izklop le-teh. res.

sej folk te lih tako vidi če maš kratko al pa dolgo. a bodo spelali al ne je odvistno od tega kako resno te uzamejo. na to temo pa tečejo raznorazne obveščevalne akcije. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!