Skoči na vsebino

Metzeler, Pirelli gume


Ice

Priporočene objave

No danes sm montiral nove gume in to Metzeler m3,kupil sem jih pri Širniku.Bom poročal,kaka je vožnja z njimi. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

ker sem nekje bral o gody-jevih vtisih z M3.......

se kdo ki se mu dozdeva, da M3 zacne po ca. 4k km "plesati" oz. ne drzi vec tako kot na zacetku ?

sem najprej mislil, da je napacen tlak v pnevmatiki, ali mastna cesta, ali ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem nekje bral o gody-jevih vtisih z M3.......

se kdo ki se mu dozdeva, da M3 zacne po ca. 4k km "plesati" oz. ne drzi vec tako kot na zacetku ?

sem najprej mislil, da je napacen tlak v pnevmatiki, ali mastna cesta, ali ......

A na banditu tudi ?!?

Damn, bo še bolj lahek motor treba iskati, ali pa shujšati :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo pove kaj več o Metzeler Rennsport?

Predhodnica racetec in je ni več v ponudbi kokr vem....spada v rang supercorse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na banditu tudi ?!?

Damn, bo še bolj lahek motor treba iskati, ali pa shujšati :whistle:

Ali pa dati druge gume gor. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom je kar nekaj MS-ovcev presedlalo iz Z6 na M3, sedaj je tudi pri meni prišel čas ko se bo treba odločit kaj obut...... :hmm:

Pa da slišim vaše predloge :winkiss:

Aja, pa koliko je cena in kam it po njih (prodajalca lahko na PM, da nebo reklame).

PS: 180/55/17

120/70/17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavu sem moped,ki ma gor nove metzeler racetec k3,pa če ma kdo kakšne izkušnje s tem čudom, bi bil zlo vesel za kakšno inf.Vozu jih bom pa po cesti predvsem,včasih hit,včasih pa počas! :lol: :grim Hvala !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na banditu tudi ?!?

Damn, bo treba shujšati :whistle:

upam da se hecas ! :blink:

:P no ja, saj skodilo ne bi.

ne vem, dogaja se predvsem ko "cincam" okoli ovinka; ce ga lepo pod gasom peljem nisem se zaznal tega pojava.

ali pa vpliva Z6 zadaj.

ocitno bo potrebno se malo tuhtanja.

v bistvu niti ni tako motece, pac zaznam lahek ......kaj, "zdrs" je preostra beseda, "sunek" presunkovita.... kot da bi tepih za kaksen mm premaknilo ko stopis gor. nekako tako bi lahko opisal.

ali pa preostro vozim. samo v to nekako dvomim. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom je kar nekaj MS-ovcev presedlalo iz Z6 na M3, sedaj je tudi pri meni prišel čas ko se bo treba odločit kaj obut...... :hmm:

Pa da slišim vaše predloge :winkiss:

Aja, pa koliko je cena in kam it po njih (prodajalca lahko na PM, da nebo reklame).

PS: 180/55/17

120/70/17

Jaz bi kar predlagal iz Z6 na M3...meni se je zdelo ful ok;kmalu dam tud M3 na fazerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavu sem moped,ki ma gor nove metzeler racetec k3,pa če ma kdo kakšne izkušnje s tem čudom, bi bil zlo vesel za kakšno inf.Vozu jih bom pa po cesti predvsem,včasih hit,včasih pa počas! :lol: :grim Hvala !

Po testih so ok, se mi pa zdi, da je ravno take dobil na miletu tudi mojgap in mu je zadnjič precej nevarno vzelo prvo gumo, pa ni pretiraval in tudi čisto hladna ni bila. Je pa res, da je bilo že bolj proti večeru to. Mogoče samo rabijo dlje, da se ogrejejo. No pa kaj bi govoril, bo že mojgap povedal vtise :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavu sem moped,ki ma gor nove metzeler racetec k3,pa če ma kdo kakšne izkušnje s tem čudom, bi bil zlo vesel za kakšno inf.Vozu jih bom pa po cesti predvsem,včasih hit,včasih pa počas! :lol: :grim Hvala !

Vozil K0 in K2... meni do sedaj najboljše gume, kar sm jih imel. Je pa res, da so to bolj za na pisto ali za vroče poletne dni, da se vsaj dobr segreje.

Jest mam trenutno na svoji Pirelli Diablo supercorsa PRO, pa lahko povem, da ni najboljša izbira (beri: preveč je še hladno)

Bottom line: počasi in previdno, ko jih boš segrej, držijo :yes:

Aja, pozabu napisat: za na cesto se mi zdi, da so M3 velik boljša izbira. Samo če jih že imaš na mopedu, jih sfuraj .)

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!