Skoči na vsebino

Metzeler, Pirelli gume


Ice

Priporočene objave

To so racing gume, zmorejo velike nagibe, držijo kot lepilo in so namenjene športni vožnji...posledično se z njimi prevozi malo kilometrov. Jaz ti svetujem, da gume menjaš, sploh zato, ker po prebranem sodeč nisi najhitrejši voznik in teh gum ne boš spravil niti na delovno temperaturo, neogrete gume pa niso najbolj varne.

Tisto o prvi pnevmatiki, če je še dobra pa bom samo na hitro pokomentiral... Menjaj lepo obe gumi, sploh pa ne da imaš spredaj racing gumo zadaj pa boš najbrž dal nekaj čisto drugega, mislim da poleg motorja, kvalitetne opreme in vsega drugega tudi ena navadna supersport sprednja guma ni ravno velik strošek.

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem razumel so to gume za na dirkališče?

To so gume za na dirkališče, se pa jih da uporabljati tudi po cestah pri hitri vožnji, ker super držijo, morejo pa biti lepo ogrete. No, saj s hitro vožnjo jih tako ali tako segreješ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi pa slučajno rad obdržal supercosro ker je btw vrhunska in ji ne prideš zlahka do limita, se pa lahko odločiš za street(cestno) različico te gume, katere lastnost je da se prej ogreje, ker je drugačne zmesi, ne dovoli sicer takih extremov kot tista nehomologirana(ki ni street ampak sc 1,2,ai 3)ampak še vedno v top rangu supersport gum.

Btw, tud pirelli diablocorsa III, je več kot odlična za cesto le malo je cenovno zasoljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so gume za na dirkališče, se pa jih da uporabljati tudi po cestah pri hitri vožnji, ker super držijo, morejo pa biti lepo ogrete. No, saj s hitro vožnjo jih tako ali tako segreješ...

Pa še opozorilo : ko enkrat natakneš supersport gume :worship: pozabiš na vse sport touring variante, potem ostane samo še slick..... :naughty: :naughty: :naughty:

Pa srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno izmed teh uzem pa je mer

- Dunlop Qualifier

- Bridgestone BT 015 (prej BT014)

- Metzeler M3

- Continental Sport Attack

- Michelin Pilot Power (obstaja še verzija Pilot Power 2CT)

- Pirelli Diablo Corsa III (prej diablo corsa)

Vse bodo dobre, vse so ti že svetovali, sam tak zapis je bol pregleden :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gume so odvisno od tvoje vožnje, ne toliko od motorja in le ti veš kaj potrebuješ... opiši nam vožnjo in namen uporabe motocikla in kaj pričakuješ/hočeš od gum pa ti bomo lažje kaj povedali

Prekleto velik poznavalec gum si pri tvojih rosnih 17 letih se ti ne zdi?? :evilgrin: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekleto velik poznavalec gum si pri tvojih rosnih 17 letih se ti ne zdi?? :evilgrin: :worship: :worship:

Daj mi povej kakšen motor in gume voziš pa te ostalega niti ne bom spraševal

žalostno pa je takšno razmišljanje, ko misliš da zato ker sem star samo 17 misliš, da nič ne vem... poleg gum povej še kero šolo maš končano ;) morda ti pri 17 letih nisi imel izkušenj z motorji in gumami, meni se zdi, da nekaj pa le vem

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj mi povej kakšen motor in gume voziš pa te ostalega niti ne bom spraševal

žalostno pa je takšno razmišljanje, ko misliš da zato ker sem star samo 17 misliš, da nič ne vem... poleg gum povej še kero šolo maš končano ;) morda ti pri 17 letih nisi imel izkušenj z motorji in gumami, meni se zdi, da nekaj pa le vem

Daj mali ne moraliziraj, pa raje povej, kaj si že vse sprobal na Grobniku.....Pa ne zdaj kakega članka copy pastat....In šola ima pri celi zadevi kakšno vezo?  Pač sklepam, da pri 17 ravno nisi mogel ne vem kaj preizkusit.....razen,če seveda nisi sam Luka Nervo...... :naughty:  Aja, motorja še nisem imel, v prostem času pa vozim APN-6.....Zadovoljen?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj mali ne moraliziraj, pa raje povej, kaj si že vse sprobal na Grobniku.....Pa ne zdaj kakega članka copy pastat....In šola ima pri celi zadevi kakšno vezo? Pač sklepam, da pri 17 ravno nisi mogel ne vem kaj preizkusit.....razen,če seveda nisi sam Luka Nervo...... :naughty: Aja, motorja še nisem imel, v prostem času pa vozim APN-6.....Zadovoljen?? :whistle:

Daj norec, pol pa se ne spotikaj ob moje poste, ki nimajo nobene veze s tabo, če je fant spraševal o gumah pa ni povedal nič kaj bi rad pa kaj hoče od njih pa sem mu samo to napisal, ti pa takoj z nekimi pikrimi idiotskimi pripombami ven. Pa mu ti povej za gume, ne pa da zajebavaš mene. Pa če je res, da voziš APN in še nisi imel motorja, se mi zdi, da potemtakem imam vseeno več izkušenj z motorji in gumami kot ti, a ne? Dovolj, ne boma več smetila tukaj, ti pa za v bodoče pravim, da se ne zaletavaj po nepotrebnem v tuje poste pa z nekimi pripombami, ker če nimaš kaj delat, lahko tudi križanke rešuješ, ne pa se potikaš po takšnih temah in pišeš oslarije. čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj norec, pol pa se ne spotikaj ob moje poste, ki nimajo nobene veze s tabo, če je fant spraševal o gumah pa ni povedal nič kaj bi rad pa kaj hoče od njih pa sem mu samo to napisal, ti pa takoj z nekimi pikrimi idiotskimi pripombami ven. Pa mu ti povej za gume, ne pa da zajebavaš mene. Pa če je res, da voziš APN in še nisi imel motorja, se mi zdi, da potemtakem imam vseeno več izkušenj z motorji in gumami kot ti, a ne? Dovolj, ne boma več smetila tukaj, ti pa za v bodoče pravim, da se ne zaletavaj po nepotrebnem v tuje poste pa z nekimi pripombami, ker če nimaš kaj delat, lahko tudi križanke rešuješ, ne pa se potikaš po takšnih temah in pišeš oslarije. čao

Malo žolčna reakcija kanede? Persen pomirja....Ne nimam kaj za delat, zato pa 17 letnikom tu pa tam kaj natrosim.....Da pol malo skačejo.... :naughty: Pa-pa super izkušeni čolniček.....

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Havla za trud :worship:

Tule je pa rezultat testa, da se boš mogoče lažje odločil... :whistle:

Motorrad je primerjal 7 pnevmatik (Suzuki GSX-R 1000) v dimenzijah 120/70 ZR17 in 190/50 ZR17. Posebno pozornost so namenili oprijemu v zavojih,na mokri in suhi cesti. Rezultati:

1.mesto Metzeler Sportec M3 in Michelin Pilot Power (226 točk)

3.mesto Pirelli Diablo corsa III (223 točk)

4.mesto Continental Sport Attack (210 točk)

5.mesto Dunlop Qualifier (186 točk)

6.mesto Avion Viper Sport (180 točk)

7.mesto Bridgestone BT 014 (168 točk)

...pa dobro kupi in varno vozi... :grim :grim :grim

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napište cene gum med sezono 2007, sedaj bi morale biti malo ceneje, za ostale še dopišite:

1.mesto Metzeler Sportec M3 in Michelin Pilot Power (226 točk)

3.mesto Pirelli Diablo corsa III (223 točk)

4.mesto Continental Sport Attack (210 točk) 230 Eur

5.mesto Dunlop Qualifier (186 točk)

6.mesto Avion Viper Sport (180 točk) 225 Eur

7.mesto Bridgestone BT 014 (168 točk) 230 Eur

lp

pa srečno iz zabavno vožnjo v letu 2008

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metzeler Sportec M3, 250eu

Pirelli Diablo corsa III, cca 270eu

Če imaš to mišljeno dimenzijo DCIII za 270 eur (120/70/17 in 190/55/17) moraš met pa hudičevo dobr vezo. Jaz v tej dimenziji nisem nikakor našel pod 300 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kje se dobi pri nas gume znamke PIRELLI?

Zanima me pa model Diablo rosso...

Prej sem imel Pirelli supercorsa PRO in je odlična guma, vendar so na motorju prišle že serijsko.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!