Skoči na vsebino

Metzeler, Pirelli gume


Ice

Priporočene objave

Pomoje pa ti guma pri večji hitrosti poplesava po feltni in se s tem brusi po vilicah.

Mogoče je defektna guma...kot da ima "ohter" (če razumeš kaj to pomeni po štajersko :) )

Popravljeno . Popravil moto_freak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej sam si napisal da je druga dimenzija kot prej - sklepaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola znanstveniki,

a kdo ve kaj dogaja na robu moje zadnje gume?? še nikoli prej nisem videl takihle "trikotničkov" na vsakih nekaj cm... :? :?

Gumena zmes za tekalno površino je drugačna od gumene zmesi za bočnico plašča. Loči se ju lahko tudi po odtenku barve, čeprav sta obe črni. Ti dve zmesi prideta v stik ravno na robu tekalne površine. Ker pa se pri vulkanizaciji (ko se kalup zapira) guma tudi nekoliko preoblikuje, je ta prehod lahko tudi malo valovit. In to se vidi na tvoji gumi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je več ponudnikov z dokaj nizko ceno vendar se ti bo verjetno najbolj izplačal nakup pri najbližjemu. Za ceno cca 250€ za par(od tega zadnja 160/60 17) jih dobiš pri Širniku Radlje ob Dravi, Vulkanizacija Mulej Šentjur, MotoMirči Konjice,...... Svetujem pa da malo pokličeš po okoliških moto servisih ali pa vulkanizacijah in mislim, da se boš lahko zmenil za podoben denar.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu sem kupil Avon storm st.

Mogoče kot napotek za druge.

http://www.itineris.si/Motociklizem/Pnevma.../pnevmatike.htm pravi okol 200€ za par, dobava v 7-14 dni.

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/ dost poceni, tudi okol 7-14 dni

Vombergar tudi dobavlja (mislim da okol 199€ za zadnjo 160/60, za popust se da zment), sam bi blo isto treba čakat ker jih ni v skladišču.

upam da še komu pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gumena zmes za tekalno površino je drugačna od gumene zmesi za bočnico plašča. Loči se ju lahko tudi po odtenku barve, čeprav sta obe črni. Ti dve zmesi prideta v stik ravno na robu tekalne površine. Ker pa se pri vulkanizaciji (ko se kalup zapira) guma tudi nekoliko preoblikuje, je ta prehod lahko tudi malo valovit. In to se vidi na tvoji gumi!

Hola!

tud jst se nekako še najbolj nagibam v tole smer... hvala BONO

ostalih vaših pretežno do izjemno brihtnih komentarjev pa - ker sem prijazen fant - rajši ne bom komentiral... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vseeno moral napisat (sms sicer), ker so na malici :D

si že zvedel kaj uporabnega?

Hola!

tud jst se nekako še najbolj nagibam v tole smer... hvala BONO

ostalih vaših pretežno do izjemno brihtnih komentarjev pa - ker sem prijazen fant - rajši ne bom komentiral... :blink:

pa tko sem se potrudil :(

:P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navadna Z6 po dobri 5.500 km na robu legalitete. (first for me. :unsure: vse prejsnje zrdzale vsaj 8.500 km).

bo potrebno vzeti gumo z ojacano karkaso.

ali drugo znamko (PR2hint)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi pa bila recimo alternativa za potovalni motor namesto Z6

Dimenzije 12/70/17 in 170/60/17

P.S.

Sem preveril ceno in je še vedno 240 € za komplet, kot je bila spomladi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi pa bila recimo alternativa za potovalni motor namesto Z6

Dimenzije 12/70/17 in 170/60/17

P.S.

Sem preveril ceno in je še vedno 240 € za komplet, kot je bila spomladi

Diablo strada. :whistle:

Če na moji letalonosilki dolgo drži, bo še na kakšnem drugem motorju. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Z6 zamenjana (seveda za novo Z6). Guma imela za sabo malo manj kot 9k km. Bi pa zdržala še kakšnih 1000km. Sem pa jo raje menjal, ker se odpravljam na malce daljšo turo in sem tistih 1000km raje zamenjal za duševni mir :D

Večinoma je bila vožena ST do SS med drugim pa bila tudi na marofu in kar nekaj ovinkastih cestah SLO. Predvidevam, da bi ob potovalnih turah zdržala cca 12k km. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

nadaljevanje sage o "trikotničkih": včeraj na Marofu sem jih spet opazil po vsakem sessionu... le po zadnjem, ko je lubico vozila SharpNinja, so čudežno izginili (slikce)... nč ne zastopim ampak zihr je kul... (moja razlaga: SharpNinja je čarovnica :) )

post-163-1187271216_thumb.jpg

post-163-1187271229_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čarovnica :? kr prpravi se... :naughty: le kdo me uči vozit :? in kdo pravi da je treba gas iz ovinka odpret :? aja ti, sej res... :whistle:

čarovnica my ass - gas dej, pa bo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

gas dej, pa bo :naughty:

:kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Suzuki, boljšega nasveta ne boš dobil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola misty,

ja še ti me dej zdej, ja... ampak jo človk mora met rad :blush:

bom preskusil tole najnovejšo teorijo, saj gremo kmalu na Panonijo :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ... sam probaj ti odpirat gas po pameti, ker SharpNinja očitno zna, da tkole lepo nasvaljka gumo, zate pa nisem več ziher...

PS: mi smo trikotničke pa to delal pri likovni vzgoji, ti jih pa na pisti :P :naughty:

uživite na panoniji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

V Metzelerjevem katalogu sem našel njihovo novo gumo Tourance EXP,zanima me če se že gdo vozi z njimi in kako jo bo ocenil.lp .)

Zdravo bica!

Hvala ti ,ker sem skočil na www.mopedreifen.at ki ga je podal stenere pred tabo in našel vse inf. vključno z cenami za gume ,ki so primerne za naše mopede. Poglej še ti priporočam.lp

Cena je skrivnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je skrivnost?

Menda ne. Na www.mopedreifen.at jo vidiš :whistle: So pa cene vsaj za moje gume praktično enako kot v Radljah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

METZELER%20TOURANCE%20EXP.jpg

Za tele smo se menili 115,79eur.... me zanima, če je to s poštnino in montažo? Pa ne mi spet kakšno stran gor dat, da si sam poiščem :worship:

post-2154-1187547373.jpg

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stric v Radljah jo še nima, ko jo bo imel me bo obvestil, tudi ceno. :naughty:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!