Skoči na vsebino

Metzeler, Pirelli gume


Ice

Priporočene objave

Pirelli Diablo Corsa III kje se jo da še dobiti :? (če kdo ve, za takojšno montažo :whistle: ), ker pač določenim Vulkanizerjem (ki so jo imeli dokaj poceni O:-) ) je že zmanjkalo in imajo druge v akcijah :OK: !

anyONE .)

P.S. naPMplease

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

METZELER%20TOURANCE%20EXP.jpg

Za tele smo se menili 115,79eur.... me zanima, če je to s poštnino in montažo? Pa ne mi spet kakšno stran gor dat, da si sam poiščem :worship:

Kaj 115 obe gumi?

Katera gima je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno samo zadnja. Meni je ponudil obe za 199€.

To je Metzeler Tourance EXP

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno samo zadnja. Meni je ponudil obe za 199€.

To je Metzeler Tourance EXP

Metzeler Tourance EXP bi tudi jaz nabavil za 199€, kje si to gledu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T&P Cars Materija ima Metzeler Tourance EXP za GS-a za 205€ z montažo

199€ pa imajo v Radljah, ma ne vem če je montaža všteta.

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T&P Cars Materija ima Metzeler Tourance EXP za GS-a za 205€ z montažo

199€ pa imajo v Radljah, ma ne vem če je montaža všteta.

Če misliva istega strica v Radljah, je ta stric rekel, da še nima gume niti cene in sem mu dal gsm, ko zve me pokliče. Tako, da ne vem od kod tebi podatek. lp

V Dugi resi sem dal za zadnjo z montažo in centriranjem in vračilom davka 108 eur, sprednje sploh še ni imel. Mislim, da je to odlična cena za zadnjo gumo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred uro sem govoril z njim in rekel da v četrek jih lahko imam.

Jih bom pa vzel v Materiji, ker mi je bližje

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred uro sem govoril z njim in rekel da v četrek jih lahko imam.

Jih bom pa vzel v Materiji, ker mi je bližje

Aha, zato bi rad zvedel več informacij koliko stane zadnja pri nas ali tujini, da lahko primerjamo ceno... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliva istega strica v Radljah, je ta stric rekel, da še nima gume niti cene in sem mu dal gsm, ko zve me pokliče. Tako, da ne vem od kod tebi podatek. lp

V Dugi resi sem dal za zadnjo z montažo in centriranjem in vračilom davka 108 eur, sprednje sploh še ni imel. Mislim, da je to odlična cena za zadnjo gumo. :worship:

Kaj 108€ za Metzeler Tourance EXP?

Koliko pa je cena pred vracilom davka?

Kaj tukaj http://www.gumi-padjen.hr/ v Dugi Resi?

Popravljeno . Popravil bica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj 108€ za Metzeler Tourance EXP?

Koliko pa je cena pred vracilom davka?

Kaj tukaj http://www.gumi-padjen.hr/ v Dugi Resi?

da, ta guma :worship: ta cena je z montažo in vračilom davka... :yea1: :yea1: zdaj pa samo čakam, da mi Radljčan javi ceno. Lp

Na gumo imaš eno leto garancije... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če butnem brez kakršne koli podlage ven mnenje: menim, da so

dvokomponentne gume samo SS modeli pneumatik!

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje!

Ali je Z6 dvokomponentna guma, se pravi ob straneh mehkejša kot po sredini.

LP

Pravijo da DA.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če butnem brez kakršne koli podlage ven mnenje: menim, da so

dvokomponentne gume samo SS modeli pneumatik!

:blink:

ni res. Micheling pilot road 2ct ni SS guma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res. Micheling pilot road 2ct ni SS guma :)

Evo pa je podlaga prikapljala, THX triler :krneki:

Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če butnem brez kakršne koli podlage ven mnenje: menim, da so

dvokomponentne gume samo SS modeli pneumatik!

:blink:

...pa nova ST bridgestonka bt-021 je ravno tako iz dveh različnih mešanic... :grim

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa nova ST bridgestonka bt-021 je ravno tako iz dveh različnih mešanic... :grim

Tudi "tastara" BT-45r je dvokomponentna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope

Zdaj pa res nevem več JE ali NI

Sem pa imel BT 020 (Ali je bila 021??) na fazerki pa se mi ni zdelo da bi bila dvokomponentna. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa res nevem več JE ali NI

Sem pa imel BT 020 (Ali je bila 021??) na fazerki pa se mi ni zdelo da bi bila dvokomponentna. :huh:

hruške in jabolke.

Pilot Road 2 je sestavljena iz dveh različnih komponent. BT je pa sestavljena iz iste komponente, le da je na sredini obdelovana na drug način kot ob straneh (kar pomeni, da ima različne vozne lastnosti na sredini kot ob straneh).

Če malo pogooglate boste z lahkoto najdli bolj strokovne razlage.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me razlika med Metzeler Z6 in Pirelli diablo strada - dobre pa slabe lastnosti - no po testih naj bi z6 bila boljša po ovinkih, strada pa boljša po dežju in avtocesti. Razlika v ceni 20€ na komplet (20€ manj je strada - ker je v akciji). Pa prodajalec pravi, da je to itak ena in ista guma.

Popravljeno . Popravil xopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me razlika med Metzeler Z6 in Pirelli diablo strada - dobre pa slabe lastnosti - no po testih naj bi z6 bila boljša po ovinkih, strada pa boljša po dežju in avtocesti. Razlika v ceni 20€ na komplet (20€ manj je strada - ker je v akciji). Pa prodajalec pravi, da je to itak ena in ista guma.

Več ali manj sta si podobni, do sedaj imel dva kompleta Z6, za moj način vožnje (1 x letno Grobnik, 1 x letno krajše potovanje) drugače pa krajše ture po SLO, super guma. Dobro razmerje cena/obraba (z vsakim kompletom prevozil cca 10.000 km). Sedaj pa imam gor Strado, zaenkrat zdovoljen z njimi, tudi obrabljajo se zaenkrat podobno kot Z6,......Koliko bom z njimi prevozil in kako se obnaša v dežju, pa kdaj drugič.....Moje mnenje: z nobeno ne boš katastrofalno sfalil.......

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več ali manj sta si podobni, do sedaj imel dva kompleta Z6, za moj način vožnje (1 x letno Grobnik, 1 x letno krajše potovanje) drugače pa krajše ture po SLO, super guma. Dobro razmerje cena/obraba (z vsakim kompletom prevozil cca 10.000 km). Sedaj pa imam gor Strado, zaenkrat zdovoljen z njimi, tudi obrabljajo se zaenkrat podobno kot Z6,......Koliko bom z njimi prevozil in kako se obnaša v dežju, pa kdaj drugič.....Moje mnenje: z nobeno ne boš katastrofalno sfalil.......

se podpišem pod to.

Mogoče je strada primernejša za lažje motorine, Z6 pa za težje. So pa razlike zanemarljive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me razlika med Metzeler Z6 in Pirelli diablo strada - dobre pa slabe lastnosti - no po testih naj bi z6 bila boljša po ovinkih, strada pa boljša po dežju in avtocesti. Razlika v ceni 20€ na komplet (20€ manj je strada - ker je v akciji). Pa prodajalec pravi, da je to itak ena in ista guma.

Strada je bolj špičasta. Lažje pade v ovinek in ima več rezerve pri polnem nagibu. V dežju sem pa vedno imel siguren občutek, tudi na AC pri višjih hitrostih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!