Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

Pisalo je, da če v 30 dneh ne dobiš nakazanega denarja, lahko pošlješ mail, naslova pa nevem

Po točno 30 dneh dobil nakazano :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sportsmart, ker občasno rad kakšen ovinek peljem malo hitreje

..kr na teh ostani...sploh, če delaš s tvojo raketo tako kilometražo :surrender: ...

Počas pa počez :devil:

lp floxxx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno vprašanje, kakšne so pa sportmax gume :? . Hvala

menda je mislil sportmax sportsmart mislim da na vsaki piše še sportmax tudi na roadsmartki in na qualifier je pisalo tako koliko se spomnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje v okolici Kranja se da zmontirat Dunlopke?

AMH Vomberger, Štern, Todivo, itd...velik možnosti...

lp floxxx

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdej ne vem ali sem edini ki čaka na te fičenke od dunlopa v akciji lovedunlop? mad.gif

Prihajam v 9 teden čakanja, poslal mail na cashback (afna) lovedunlop.com nic nobenega odgovora niti denarja....

Se še komu podobno dogaja? trance_19_hmm.gif

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ne vem ali sem edini ki čaka na te fičenke od dunlopa v akciji lovedunlop? mad.gif

Prihajam v 9 teden čakanja, poslal mail na cashback (afna) lovedunlop.com nic nobenega odgovora niti denarja....

Se še komu podobno dogaja? trance_19_hmm.gif

lp

Jaz sem denar že dobil in to 53€. A si po pošti poslal račun z žigom in glavo dobavitelja, ki jih je prodal oz montiral-s točnim opisom tipa gum + prijavnico, ki je bila na njihovi strani objavljena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ne vem ali sem edini ki čaka na te fičenke od dunlopa v akciji lovedunlop? mad.gif

Prihajam v 9 teden čakanja, poslal mail na cashback (afna) lovedunlop.com nic nobenega odgovora niti denarja....

Se še komu podobno dogaja? trance_19_hmm.gif

lp

Jaz sem tudi dolgo cakal, denar sem dobil par dni nazaj in sicer en teden od takrat ko sem poslal mail. Sem pa odgovor na mail dobil takoj, v priponko maila sem jim nalepil se scan od kupona, racuna in listka za priporoceno posto, ki sem jo poslal. Napisali so mi da se opravicujejo za zamudo in da bom dobil nakazilo v roku enega tedna. Koliko casa pa ze cakas na odgovor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi nisem še nič dobil.Sem jim prejšnji teden poslal mail pa ni duha ne sluha od njih :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse sem jim poslal marca ko je še bila akcija (original račun z žigom, ... montažo,...)... priporočeno s povratnico... prevzeli so v 3 dneh. Vse sem naredu tako kot so zahtevali v splošnih pogojih akcije....

Odgovora pa nobenega, sem jim še enkrat isti FWD mail poslal... upam da se ne hecajotrance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odogovoril in pravjo da so nakazal 14.4. Sam nevem komu, mam vso dokumentacijo ki je pravilna, čakam da mi pojasnijo.... mad.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odogovoril in pravjo da so nakazal 14.4. Sam nevem komu, mam vso dokumentacijo ki je pravilna, čakam da mi pojasnijo.... mad.gif

Tud jaz že čakam en lep čas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda je pri komu problem, če na računu ni bilo specificirano, da gre za gume + montažo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda je pri komu problem, če na računu ni bilo specificirano, da gre za gume + montažo.

Tudi to je možno, kajti Dunlop je imel izredno slabo napisane pogoje akcije, tako, da sem trgovca prosil, da mi posebej napiše list da so montirane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz računa se jasno vidi saj so postavke, če bi bil to problem potem bi napisali obvestilo ali karkoli....

tko so mi pa pisali da so mi nakazali na moj TR 14.4. a glej tega dnarja ni na T.R.ju, sem jih prosil za potrdilo nakazila in je spet tišina.... mad.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda je pri komu problem, če na računu ni bilo specificirano, da gre za gume + montažo.

Jaz sem imel na računu samo gume brez montaže, pa sem dobil vrnjen denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so nakazali 53€ kao cost and refund.

Pa nisem pošiljal priporočeno ali pa s povratnico. Je pa trajalo kar nekaj časa, mislim da kak dan več kot mesec dni.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni še do danes niso nič nakazali pa je že konkreten mesec naokoli... Poleg zelo slabega odnosa njihovega zastopnika na Brezovici (Špan-tam me definitivno ne vidijo več. Osebje na blagajni je sicer vredu, ampak gospod pri motorističnih pnevmatikah pa ima obupen odnos do strank) imajo očitno tudi pri sebi neurejene stvari... Bomo pa kupovali Avonke, ki so mimogrede super za mojega dvovaljnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni še do danes niso nič nakazali pa je že konkreten mesec naokoli... Poleg zelo slabega odnosa njihovega zastopnika na Brezovici (Špan-tam me definitivno ne vidijo več. Osebje na blagajni je sicer vredu, ampak gospod pri motorističnih pnevmatikah pa ima obupen odnos do strank) imajo očitno tudi pri sebi neurejene stvari... Bomo pa kupovali Avonke, ki so mimogrede super za mojega dvovaljnika.

Čarmana ne poznaš? Lohk pa tut men rečeš za Dunlopke... Zarad slabga odnosa prodajalca, še ni treba menjat znamko pnevmatik! :worship:

LP

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimam me kako ste zadovoljni z gumo D211??? predvsem me zanima ali se guma hitro "ohladi" in ali je dobra izbira če se voziva v paru? Sicer je moja vožnja zelo dinamična (rad položim motor v ovinkih) in sopotnica nima nič proti (ena redkih)surrender.gif

hvala za odgovore

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!