Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

Ima kdo izkušnje z Dunlop arrowmax gt 501? Naj bi bile naslednik Dunlop arrowmax d103 katere so bile odlične za 125 in 250 ccm motorje. Zanima pa me ker sem danes naročil gt 501 in upam da mi bodo isto če ne še boljše služile kot d103.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kdo dobo 50€ nazaj?

To tudi mene zanima. Sem poslal izpolnjen obrazec in račun na Nizozemsko, pa trenutno še ni nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-do zdaj sem imel komplet pirelli strada,ampak nisem jih nabavil istočasno

-sprednja starejša ni zdržala 8000km,ker je na desni polovici (od sredine) že na indikatorju,se pravi podoben problem,kot ga imajo eni tukaj

-zdaj sem se odločil za roadsmart,zadaj je še zelo dobra strada,ker pravite,da je dobro da je gor komplet,sem malo zbegan

-kaj veliko tvegam,če počakam,da se strada še malo ponuca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-do zdaj sem imel komplet pirelli strada,ampak nisem jih nabavil istočasno

-sprednja starejša ni zdržala 8000km,ker je na desni polovici (od sredine) že na indikatorju,se pravi podoben problem,kot ga imajo eni tukaj

-zdaj sem se odločil za roadsmart,zadaj je še zelo dobra strada,ker pravite,da je dobro da je gor komplet,sem malo zbegan

-kaj veliko tvegam,če počakam,da se strada še malo ponuca?

Glede na to, da so to gume istega segmenta, tvegaš samo to, da se motor z eno novo gumo ne bo peljal tako lepo kot bi se z obema novima :) Sicer pa ne bi smelo bit težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega obstajajo zelo različna mnenja.. V splošnem pa nekako velja, da so moto gume bolj občutljive na starost od avtomobilskih, predvsem v smislu tega, ker so mehkejše in se hitreje pozna tršanje gume s starostjo..

Jaz osebno bi dal na motor gumo ki stoji v skladišču tja do 3, max 4 leta.. Je pa potrebno upoštevat tudi to koliko časa misliš gumo imet. Jaz nobene nimam več kot eno sezono, tako da ni problema.. Če pa misliš imet gumo na motorju še nadaljna tri leta je pa veliko bolje kupit frišno.

V vsakem primeru pa mora bit guma z dotom 5007 konkretno cenejša.

Kljub temu, da je zastopnik za Dunlop odgovoril, da garancija za gumo velja od dneva prodaje in da to ni predmet reklamacije, mi je prodajalec pripravljen gumo zamenjati. TO je več kot fer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že dobil od Dunlop-a povrnjenih 50 EUR iz akcije ki je bila pred kratkim?

A kdo ve e-mail naslov na katerega lahko pišeš v primeru da še nisi dobil denarja? Saj bi pogledal na internetno stran ampak ne obstaja več.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že dobil od Dunlop-a povrnjenih 50 EUR iz akcije ki je bila pred kratkim?

A kdo ve e-mail naslov na katerega lahko pišeš v primeru da še nisi dobil denarja? Saj bi pogledal na internetno stran ampak ne obstaja več.

LP

Rečeno je bilo mesec do dva preden bodo izplačali, z zbiranjem pošiljk pa so končali 31.3.2011. Šele po 31.5. se lahko začneš sekirati glede tega, kje je tistih 50€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisalo je, da če v 30 dneh ne dobiš nakazanega denarja, lahko pošlješ mail, naslova pa nevem

cashback [afna] lovedunlop.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je sploh kdo od tistih, ki ste gume kupili v casu akcije ze dobil povrnjenih 50 evrov?

evo, danes dobil 53€(3€ piše da je za bančne stroške). čakal 2 meseca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, danes dobil 53€(3€ piše da je za bančne stroške). čakal 2 meseca.

Isto pri meni.

A to sta dobila kot nakazilo na bancni racun?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno smo vsi dobili, ker imam tudi jaz na računu 53€ več. Zdej pa takoj :beer1:

Popravljeno . Popravil MARK23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poz,

prišel je čas, ko bom počasi moral menjat sportsmart gume. spredaj manjka še dober milimeter do indikatorja, zadaj še ca.2mm.

po preračunih (do indikatorja) bodo te gume imele prevoženga ca.8500-9000km. tlak spredaj 2.9, zadaj 3.0-3.1

nekako se sedaj odločam za roadsmart dunlopke in me zanima, če že ima kdo izkušnje z obema pnevmatikama (res da so šele slabo leto v prodaji). nekako sem dobil zaupanje v te sportsmart, ker občasno rad kakšen ovinek peljem malo hitreje in me sedaj zanima kako se obnaša roadsmart pri bolj intenzivni vožnji skozi ovinke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi.

Jaz sem tudi dobil nakazano, dobro da ste me spomnili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!