Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

Vem da je montaža in centriranje za obe gumi 20 eur, cenik imaš pa tako na avto.net ali pa če ga pokličeš.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je montaža in centriranje za obe gumi 20 eur, cenik imaš pa tako na avto.net ali pa če ga pokličeš.

LP

Mislim, da je zdaj 12€ po gumi in 6€ če pripelješ na feltnah. Vsaj tako je bilo ko sem lani nazadnje menjal.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No meme pa zanima kakšne čase ste kaj dosegali na Grobniku z gumami gp racer D209 in kaj se da doseči (ker novih verjetno še nobeden ni vozil tam D211) in kje je približno meja,da preideš na gp D211??

Hvala za odgovore!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No meme pa zanima kakšne čase ste kaj dosegali na Grobniku z gumami gp racer D209 in kaj se da doseči (ker novih verjetno še nobeden ni vozil tam D211) in kje je približno meja,da preideš na gp D211??

Hvala za odgovore!!

jest sm z 209 gp racer peljal 1.42 brez problema. baje da so s temi pnevmatikami peljali tudi 4-5 sekund hitreje.

drugače pa ti kar vzemi d211 na grobnik. pa ne 211 gp racer ampak kar GP-ejke..

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za r6ko (2007)

vredu kombinacija d211 (spredaj medium, zadaj hard)??

za vožnjo po cesti, in občasen skok na pisto ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za r6ko (2007)

vredu kombinacija d211 gp racer (medium medium)??

za vožnjo po cesti, in občasen skok na pisto ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo ta informacija še komu koristila.

Pripiročen tlak za GP Racer 211 NTECH je za na DIRKALIŠČE (da nebi slučajno kdo s takim tlakom vozil po cesti) 2,1 bara za prednjo in 1,3 bara za zadnjo, merjeno pri hladni gumi.

To je odgovor uradnega zastopnika za Dunlop v Sloveniji.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo ta informacija še komu koristila.

Pripiročen tlak za GP Racer 211 NTECH je za na DIRKALIŠČE (da nebi slučajno kdo s takim tlakom vozil po cesti) 2,1 bara za prednjo in 1,3 bara za zadnjo, merjeno pri hladni gumi.

To je odgovor uradnega zastopnika za Dunlop v Sloveniji.

Pa kaj ni to podatek za D211 Gp?? Ali je možno,da je enak tlak za obe??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ni to podatek za D211 Gp?? Ali je možno,da je enak tlak za obe??

GP Racer 211 je narejena (po podatkih Dunlopa) po enaki tehnologiji kot 211GP. Tako da zgornji podatek je zares za GP Racer 211.

Smo jo v soboto tudi sprobali na Marofu in zadnja pri tlaku 1,3bara deluje zanesljivo. Edino zadnjo je začelo trgati po levi strani, najverjetneje da zaradi tega ker jo nisva mogla dovolj zagreti (kljub grelcem). Zadnja je bila trdote E ker sem predvideval, da deluje enako kot 211 GP (bolj kot je mrzlo moraš vzeti bolj trdo in obratno; bolj kot je vroče vzameš mehkejšo). Bomo videli čez sezono, kako se nove GP Racer obnašajo v različnih temperaturnih pogojih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GP Racer 211 je narejena (po podatkih Dunlopa) po enaki tehnologiji kot 211GP. Tako da zgornji podatek je zares za GP Racer 211.

Smo jo v soboto tudi sprobali na Marofu in zadnja pri tlaku 1,3bara deluje zanesljivo. Edino zadnjo je začelo trgati po levi strani, najverjetneje da zaradi tega ker jo nisva mogla dovolj zagreti (kljub grelcem). Zadnja je bila trdote E ker sem predvideval, da deluje enako kot 211 GP (bolj kot je mrzlo moraš vzeti bolj trdo in obratno; bolj kot je vroče vzameš mehkejšo). Bomo videli čez sezono, kako se nove GP Racer obnašajo v različnih temperaturnih pogojih.

Mogoče malenkost več tlaka? In kakšni so prvi vtisi glede gume? Drži? A slik pa ne bo :D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče malenkost več tlaka? In kakšni so prvi vtisi glede gume? Drži? A slik pa ne bo :D?

Gume drugače držijo BP. Prednje Slick pa še ni za dobiti zato sva kupila profilirane.

Več tlaka? Guma se že tako ni ogrela in po logiki bi se z več tlaka še toliko manj (ali pa tudi ne).

Itak pri teh zadevah kar se gum tiče logika čisto odpove (vsaj pri meni) in najbolje se je ravnati po izkušnjah drugih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes sem naročil 1 komplet Dunlop SPORTSMART...,najprej poklical Simčiča ali sedaj SM motocenter in glejgazlomka....,za en par je hotel imeti točno 32 eurov več kakor Širnik in sem enostavno naročil pri Širniku....Adijo SM motocenter in še 14 euru imajo premontažo in centriranje po komadu...,bomo videli kaj je Dunlop naredil...,meni sta 2 kompleta RR odlično služila in nimam pripomb!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje dobiti najcenejši komplet Roadsmart? Za zdaj najcenejši 210 eur.

Možen kje komplet za boljšo ceno? Dimenzije 120/70-17, 180/55-17.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če se ti splača hodit po gume v Kranj (pri Šternu je bil komplet pozimi še cenejši - za cca 10% od te cene) . Preveri.

LP

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje dobiti najcenejši komplet Roadsmart? Za zdaj najcenejši 210 eur.

Možen kje komplet za boljšo ceno? Dimenzije 120/70-17, 180/55-17.

+ montaža in centriranje, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!