Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Tudi jaz pridem,konec junija sem se peljal po tej cestii Darjan

A imaš kako idejo za še kak vmesni postanek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao pa glih ko sem na glavnem dopustu... ne bi ta vikend to naredli? lp

ta vikend (nedelja) gredo nekateri s sopotnicami na kosilo v Prekmurje :)

Popravljeno . Popravil sat500
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam da greste v obratni smeri in zavijete na 69, bo veliko lepše :grrr

Predlog za postanek je tole: http://www.burg-deut....at/startseite/

Lp

Ja, vem, da je v obratni smeri iz Volšperka na Weinebene bolje (bolj zavito in strmo), samo je to pot namerno smer proti uri, ker je potem krajša pot na Sele. Če ne bi pa morali startati v Dravogradu, potem pa iz Radelj nazaj v Dravograd in na Sele. Tudi to je še možno spremeniti, če bo večina izrazila take želje. Cesta 69 tokrat ni v planu, vzame več kot pol ure časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imaš kako idejo za še kak vmesni postanek?

Te kraje bolj malo poznam,nisem veliko hodil tod okoli.Je pa veliko pušenšankov v okolici Ivnika-Eibiswald,tako da za kakšen liter ali dva vina ni problem.V okolici ivnika je vinogradov kar veliko predvsem ob Route 69. Darjan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vem, da je v obratni smeri iz Volšperka na Weinebene bolje (bolj zavito in strmo), samo je to pot namerno smer proti uri, ker je potem krajša pot na Sele. Če ne bi pa morali startati v Dravogradu, potem pa iz Radelj nazaj v Dravograd in na Sele. Tudi to je še možno spremeniti, če bo večina izrazila take želje. Cesta 69 tokrat ni v planu, vzame več kot pol ure časa.

Za tako razmišlanje bi moral dobiti 5 kazenskih toćk :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tako razmišlanje bi moral dobiti 5 kazenskih toćk :grim

Kaj pa točke za to, da bomo prej v restavraciji Saloon in da bo več časa za hrano? :010:kva2:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Gre jutri (nedelja, 5.8.2012) mogoče kdo z mano proti Gorenjski, ogled muzeja talcev v Begunjah, grad Kamen, ter ogled soteske Blejski Vintgar pri Gorjah pri Bledu...???

Če koga zanima naj me kontaktira na telefon ali pošlje sms...

Maxi pozdrav vsem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend (nedelja) gredo nekateri s sopotnicami na kosilo v Prekmurje :)

Ja, jutri odpeljemo sopotnice na kosilo v Prekmurje, gostilna Rajh. V kolikor ne bo se kdo predlagal kake druge lokacije...

Iz Maribora odrinemo okoli cca. 11.ure. Dobimo se izpred trgovine gorenje, pri bolnici. V Lenartu se nam pridruzijo se maxi prijatelji iz Ptuja. Srecali se bomo na petrolovi pumpi ob 11.30h.

Pot nazaj se ni dolocena, se bomo zmenili naknadno...

V kolikor imate cas za lagodno voznjo brez hitenja in maxi druzenje... Vas vabim, da se zapeljete z nami!

Lep maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jutri odpeljemo sopotnice na kosilo v Prekmurje, gostilna Rajh. V kolikor ne bo se kdo predlagal kake druge lokacije...

Iz Maribora odrinemo okoli cca. 11.ure. Dobimo se izpred trgovine gorenje, pri bolnici. V Lenartu se nam pridruzijo se maxi prijatelji iz Ptuja. Srecali se bomo na petrolovi pumpi ob 11.30h.

Pot nazaj se ni dolocena, se bomo zmenili naknadno...

V kolikor imate cas za lagodno voznjo brez hitenja in maxi druzenje... Vas vabim, da se zapeljete z nami!

Lep maxi pozdrav

Spet mi ni zneslo! Za kosilo v Prekmurje je predaleč. Ker je bilo za popoldne predvideno drugo "delo", sem sopotnico :boobies: ob 10,30 uri naložil na maxija in sva se odpeljala na krajšo pot (Ravne - Dravograd - Labot/Lavamünd - Golica/Soboth - Ivnik/Eibiswald - Radlje - Dravograd - Ravne =94 km) po cesti 69, tako malo na "izi". Do 13,00 ure sva bila že doma.

Bo pa drugič več.

Skuterist - Cesta 69 je torej le prišla v plan :grim. A dobim sedaj 5 točk nazaj?

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet mi ni zneslo! Za kosilo v Prekmurje je predaleč. Ker je bilo za popoldne predvideno drugo "delo", sem sopotnico :boobies: ob 10,30 uri naložil na maxija in sva se odpeljala na krajšo pot (Ravne - Dravograd - Labot/Lavamünd - Golica/Soboth - Ivnik/Eibiswald - Radlje - Dravograd - Ravne =94 km) po cesti 69, tako malo na "izi". Do 13,00 ure sva bila že doma.

Bo pa drugič več.

Skuterist - Cesta 69 je torej le prišla v plan :grim. A dobim sedaj 5 točk nazaj?

Človek, isto pot sva jo danes ubrala jaz in sopotnica samo da sva šla iz Celja ob 9.15. Škoda, da se nismo prej dogovorili ali srečali.Okoli 11 ure sva sedela na vrhu na razgledni točki in pila kavo. 12.08.12 greva sigurno zraven, samo povej mi, če je zbirno mesto oz parkirišče tam na desni ko se pripelješ iz prelaza v Radlje in se desno zavije proti Dravogradu levo pa za Maribor? Malo naprej v smeri Dravograda pa je na desni Hofer. Lp Boštjan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek, isto pot sva jo danes ubrala jaz in sopotnica samo da sva šla iz Celja ob 9.15. Škoda, da se nismo prej dogovorili ali srečali.Okoli 11 ure sva sedela na vrhu na razgledni točki in pila kavo. 12.08.12 greva sigurno zraven, samo povej mi, če je zbirno mesto oz parkirišče tam na desni ko se pripelješ iz prelaza v Radlje in se desno zavije proti Dravogradu levo pa za Maribor? Malo naprej v smeri Dravograda pa je na desni Hofer. Lp Boštjan

Bom ti kar jaz odgovoril-točno tako.Sem drugače Radeljčam,škoda da nisi poklical oziroma kaj napisal.Bi šel na furo,pa se mi samemu ni bilo za iti. Lp Darjan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom ti kar jaz odgovoril-točno tako.Sem drugače Radeljčam,škoda da nisi poklical oziroma kaj napisal.Bi šel na furo,pa se mi samemu ni bilo za iti. Lp Darjan

Hvala za odgovor. Če ne drugače se pa zagotovo vidimo 12.08. Tako na hitro sva se z ženo odločila za to pot, da še izkoristiva nedeljo. Škoda da nisem imel s sabo kopalk, bi se sigurno kopal v jezeru. Lp Boštjan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek, isto pot sva jo danes ubrala jaz in sopotnica samo da sva šla iz Celja ob 9.15. Škoda, da se nismo prej dogovorili ali srečali.Okoli 11 ure sva sedela na vrhu na razgledni točki in pila kavo. 12.08.12 greva sigurno zraven, samo povej mi, če je zbirno mesto oz parkirišče tam na desni ko se pripelješ iz prelaza v Radlje in se desno zavije proti Dravogradu levo pa za Maribor? Malo naprej v smeri Dravograda pa je na desni Hofer. Lp Boštjan

Se mi zdi, da sem s kotičkom očesa videl enega maxija parkiranega na ovinku pri "Treffpunktu" .

Ja, za 12.avgust sem danes malo razmišljal, da bi se raje dobili v centru Radelj, kjer je kak bife v bližini, da se lahko še kdo odžeja po potrebi. Na parkirišču pred slaščičarno Ineta na Mariborski cesti 8, kamor sem se šel ohladit, je tudi mlekomat, pa pivomat, pa...

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom ti kar jaz odgovoril-točno tako.Sem drugače Radeljčam,škoda da nisi poklical oziroma kaj napisal.Bi šel na furo,pa se mi samemu ni bilo za iti. Lp Darjan

Darjan, a preveriš, če ne bo v nedeljo 12.avgusta kake zapore ceste na prelaz Radelj. Sem danes videl, da bo tam en kolesarski maraton, pa me malo skrbi, da ne bomo padli ravno v start ali pa v zaporo ceste...Pa nisem prepričan, če sem pravilno prebral s plakata ob cesti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da sem s kotičkom očesa videl enega maxija parkiranega na ovinku pri "Treffpunktu".

To sva bila sigurno midva z srebrnim burgmanom. Se mi zdi, da sem tudi jaz vaju videl ko sta se peljala mimo z srebrnim? skuterjem - Satelisom, sem še ženi komentiral da so to " naši ".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Darjan, a preveriš, če ne bo v nedeljo 12.avgusta kake zapore ceste na prelaz Radelj. Sem danes videl, da bo tam en kolesarski maraton, pa me malo skrbi, da ne bomo padli ravno v start ali pa v zaporo ceste...Pa nisem prepričan, če sem pravilno prebral s plakata ob cesti..

Bom preveril traso in smer maratona,štartajo sicer ob 9 uri v Breznu.Za smer pa ne vem, včasih gredo na Kaplo,nato v Avstrijo potem pa na Radlpas,ali pa obratno.Sicer bi jim lahko šli v spremstvo, kaj praviš Sat500?Darjan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jutri odpeljemo sopotnice na kosilo v Prekmurje, gostilna Rajh. V kolikor ne bo se kdo predlagal kake druge lokacije...

Iz Maribora odrinemo okoli cca. 11.ure. Dobimo se izpred trgovine gorenje, pri bolnici. V Lenartu se nam pridruzijo se maxi prijatelji iz Ptuja. Srecali se bomo na petrolovi pumpi ob 11.30h.

Pot nazaj se ni dolocena, se bomo zmenili naknadno...

V kolikor imate cas za lagodno voznjo brez hitenja in maxi druzenje... Vas vabim, da se zapeljete z nami!

Lep maxi pozdrav

Kot smo se dogovorili... smo se dobili (@Gorazd +sopotnica, @pjer01 +sopotnica, @Dore61, @Blond +familija in mi2 z mojo sopotnico). Preživeli smo skupaj še en, res lep maxi dan. Kako ne bi, če bi ne bili (ponovno) v "oskrbi" @Dore61, ki nam je našel res dobro prekmursko gostilno, kjer smo se ustavili na kosilu... Po prekmurski gibanci v Moravskih Toplicah, nas je zapeljal še v smeri Velike Polane, kjer nam je pokazal domačijo Miška Kranjca. Od @Dore61 (in od @Blond+) smo se poslovili v Ljutomeru, mi pa smo nadaljevali proti Ptuju, kjer smo se dokončno razšli. Nabralo se je za blizu 190km (za nas, ki smo bili od najdlje).

Hvala vsem do naslednjič. :OK:

Lep maxi pozdrav

p.s.

Vsi, ki niste utegnili iti danes zraven... že naslednji vikend, se maxi prijatelji dobimo ponovno. Vsi željni raftinga se boste lahko pridružili Primorcem v Bovcu... vsi ostali, željni ovinkov... pa nam, ki gremo v Koralpe... Se vidimo!!! :yea1:

post-22093-0-20511000-1344201619_thumb.jpg

post-22093-0-16810800-1344201632_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KORALPE 2012 - računajte name. Vsekakor je že čas da se malo srečamo in ker mora žena v službo čez vikend se vam vsekakor pridružim sam. Kdaj in od kje krenemo iz MB ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa zares - KORALPE 2012. Kdo še gre iz Celja 12.08.12 na izlet. Lahko krenemo skupaj in se dogovorimo kje se dobimo. Lp Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!