Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Ali je kdo za kaksno furo?

mogoce danes, mogoce jutri?

Ja, jutri bi se lahko zapeljali v smeri MB, SL.K, Loče, Makole, Ptuj, MB (predlog fure).... ali pa po poti, ki jo boste predlagali....

V MB bi se dobili blizu bolnice okoli 13.ure... (mesto srečanja označen na karti)...

Lep maxi pozdrav

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa je spet padla ena rahla turca: Celje-Ljubljana-Zbiljsko jezero in nato čez Tuhinjsko dolino nazaj. Bilo je bolj malo časa na razpolago zato je tudi manj km : cca 170 km. Za rekreacijo je v redu. Lpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo šli na eno kratko!

MB - Lenart- Ptuj - Majšperk - dolina vinetu ( kjer je moj želoček dobil za nagrado dobro ribico ) nato sem jaz šel nazaj proti Ptuju, ostali pa preko Rogaške - Poljčan proti MB.

hvala za dobro družbo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo šli na eno kratko!

MB - Lenart- Ptuj - Majšperk - dolina vinetu ( kjer je moj želoček dobil za nagrado dobro ribico ) nato sem jaz šel nazaj proti Ptuju, ostali pa preko Rogaške - Poljčan proti MB.

hvala za dobro družbo!

Ni kaj dosti za dodati... Preživeli smo še en lep jesenski maxi popoldan... :yes: . Zbrali smo se @Darjan, @Pjer01, @gTo in njegovi čoper prijatelji in se zapeljali v "pravljično" deželo Vinetuja... :unsure: ...kjer se nam je pridružil tudi @Taliban z boljšo polovico in smo imeli kratek postanek.... Ko smo se poslovili od @Pjer01 smo se zapeljali celo do Celja (kjer nas je zapustil @Darjan in jo mahnil na Koroško), mi pa smo nadaljevali po stari cesti do Slov.Bistrice, kjer smo se ob :kava: ...zaklepetali do mraka... ko smo naposled tudi mi krenili proti domu... :ninja:

Hvala vsem za družbo, bilo je tako, kot vedno ...MAXI... :OK:

Se vidimo naslednjič... :yea1:

post-22093-0-84961100-1347821104_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratka vožnja po deželi refoška s prav posebnim gostom iz Ljubljane....... kateri nam je častil za nov nakup ......................slike govorijo.......

post-23577-0-23800000-1347821352_thumb.jpg

post-23577-0-15751400-1347821375_thumb.jpg

post-23577-0-13450700-1347821390_thumb.jpg

post-23577-0-01658400-1347821434_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil maxiscooter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem dokaj lepo nedeljo preživel v manšem krogu motoristov (sodelavcev) po turci Štajerska- Koroška.

Mislim pa da gre moj zakluček sezone proti koncu, ker mi je pravkar kolega (vremenar) sporočil da ima slabo novico za datum našega zaključka na Rabu, ki se menda prav tedaj obeta deževno obdobje na Jadranu (morda se je čakako predolgo ?).

Pustimo se presenetiti in upanje še obstaja. Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva danes popoldne, po kosilu, naredila manjši krog - razdaljo do sosednjega kraja (3 km) sva prevozila v slabih 3 urah in naredila 97 km (Ravne-Sl.Gradec-Graška gora-Velenje-Topolšica :kava: -Sleme-Črna-Prevalje :beer2: -Ravne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem dokaj lepo nedeljo preživel v manšem krogu motoristov (sodelavcev) po turci Štajerska- Koroška.

Mislim pa da gre moj zakluček sezone proti koncu, ker mi je pravkar kolega (vremenar) sporočil da ima slabo novico za datum našega zaključka na Rabu, ki se menda prav tedaj obeta deževno obdobje na Jadranu (morda se je čakako predolgo ?).

Pustimo se presenetiti in upanje še obstaja. Lp.

Škoda, ker sem šele zdaj prebral tole glede vremena. Malo prej sem vplačal rezervacijo, pomotoma še 100%. :blush: :mellow:

Sicer pa se prognoza skoraj dnevno spreminja. Bomo videli. Tole bo moj prvi izlet z vami. Se pustim presenetiti.

lp, TT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantej saj nismo iz cukra in tudi voda ne boli.

Sicer pa prognoza kaže ok. O vremenu ne bi govoril, ker je še daleč in vse se lahko spremeni. Zato bi prosil vse morebitne udeležence in tiste, kateri se ne bodo udeležili naj ne zganjajo panike okoli vremena. Pač, enostavno ne prideš in ne komentiraš !

V kolikor, pa če se želiš udeležiti srečanja in se družiti z izjemnimi ljudmi enostavno prideš, pa čeprav tako kot moja žena in sinek z avtomobilom. :OK:

Se vidimoooooo

Maxi pozdrav vsem ....mokrim , suhim in debelim skuteristom :grim

post-23577-0-12674800-1347899066_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil maxiscooter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kaj dosti za dodati... Preživeli smo še en lep jesenski maxi popoldan... :yes: . Zbrali smo se @Darjan, @Pjer01, @gTo in njegovi čoper prijatelji in se zapeljali v "pravljično" deželo Vinetuja... :unsure: ...kjer se nam je pridružil tudi @Taliban z boljšo polovico in smo imeli kratek postanek.... Ko smo se poslovili od @Pjer01 smo se zapeljali celo do Celja (kjer nas je zapustil @Darjan in jo mahnil na Koroško), mi pa smo nadaljevali po stari cesti do Slov.Bistrice, kjer smo se ob :kava: ...zaklepetali do mraka... ko smo naposled tudi mi krenili proti domu... :ninja:

Hvala vsem za družbo, bilo je tako, kot vedno ...MAXI... :OK:

Se vidimo naslednjič... :yea1:

Včerajšna fura je bila super,družba tudi. Pri meni se je nabralo 245km,do zdaj največ v enem dnevu,sem bil kar malo zmatran.lMaxi pozdrav Darjan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantej saj nismo iz cukra in tudi voda ne boli.

Sicer pa prognoza kaže ok. O vremenu ne bi govoril, ker je še daleč in vse se lahko spremeni. Zato bi prosil vse morebitne udeležence in tiste, kateri se ne bodo udeležili naj ne zganjajo panike okoli vremena. Pač, enostavno ne prideš in ne komentiraš !

V kolikor, pa če se želiš udeležiti srečanja in se družiti z izjemnimi ljudmi enostavno prideš, pa čeprav tako kot moja žena in sinek z avtomobilom. :OK:

Se vidimoooooo

Maxi pozdrav vsem ....mokrim , suhim in debelim skuteristom :grim

Še dobro da nisi pozabil nas manj suhih......

Drugače ti dam pa čisto prav, vreme bo, kakšno pa bo, bomo pa videli samo tisti ki bomo tam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj in danes800 km.Od Preddvora čez Gornji Grad do kompija na servis čelade,potem pa sem jo potegnu do Novigrada,kjer sem prespal.

Danes pa sem se zapeljal do limskega kanala

Potam pa še do arene,ker se jim je led stopil so se zmenil,da iskoristijo situacijo in priredijo vaterpolo tekmo.

post-31392-0-08178300-1347993973_thumb.jpg

post-31392-0-09460200-1347994149_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bom naredil krog okoli Pohorja,štart okoli 11 ure v Radljah,nato Maribor-Slov.Bistrica-Slov.Konjice-Vitanje-Dolič-Slov.Gradec-Radlje.Družba dobrodošla,vmes kakšen postanek za pijačo ali hrano.lp Darjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se z mojo sopotnico zapeljeva v Vitanje, pogledat Vesoljski center, potem pa na kosilo v Saloon...

Iz Maribora odrineva okoli 11:30 ure v smeri Slov.Bistrice,...

V kolikor imate čas, se lahko zapeljemo skupaj... :OK:

Lep maxi pozdrav

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se z mojo sopotnico zapeljeva v Vitanje, pogledat Vesoljski center, potem pa na kosilo v Saloon...

Iz Maribora odrineva okoli 11:30 ure v smeri Slov.Bistrice,...

V kolikor imate čas, se lahko zapeljemo skupaj... :OK:

Lep maxi pozdrav

Pelikan ni problema,bom se ustavil pri tebi in lahko gremo skupaj.lp Darjan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

post-33602-0-60424300-1349417130_thumb.jpg

:OK: Jutri bo še en lep dan za izkoristit kakšen sončen žarek, zato se bom peljal se bom po naslednji trasi.

Dravograd-Mežica-pliberg-Globasnica-Hemaberg-Lavamind-Golica-Radlje-Dravograd.

Če se mi bo kdo pridružil se dobimo v Dravogradu pred Tuš-evo trgovino na Mariborski cesti med 9.30 in 10.00.

Na koncu vožnje zavijemo do Saloona na kakšno okrepčilo :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-33602-0-60424300-1349417130_thumb.jpg

:OK: Jutri bo še en lep dan za izkoristit kakšen sončen žarek, zato se bom peljal se bom po naslednji trasi.

Dravograd-Mežica-pliberg-Globasnica-Hemaberg-Lavamind-Golica-Radlje-Dravograd.

Če se mi bo kdo pridružil se dobimo v Dravogradu pred Tuš-evo trgovino na Mariborski cesti med 9.30 in 10.00.

Na koncu vožnje zavijemo do Saloona na kakšno okrepčilo :beer2: .

Trasa mi je lepa in že znana, predvsem pa me "mika" Saloon. Če bo le možno se vidimo. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in gorazd imava podoben nacrt , le da startama malce kasneja ko bova v Dravogradu pokliceva ( na katero telfonsko ? ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-33602-0-60424300-1349417130_thumb.jpg

:OK: Jutri bo še en lep dan za izkoristit kakšen sončen žarek, zato se bom peljal se bom po naslednji trasi.

Dravograd-Mežica-pliberg-Globasnica-Hemaberg-Lavamind-Golica-Radlje-Dravograd.

Če se mi bo kdo pridružil se dobimo v Dravogradu pred Tuš-evo trgovino na Mariborski cesti med 9.30 in 10.00.

Na koncu vožnje zavijemo do Saloona na kakšno okrepčilo :beer2: .

Milan lepo turo si naštudiral tako da pridem pred Tuš ob dogovorjenem času.Upam da nas bo več. Maxi pozdrav Darjan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-33602-0-60424300-1349417130_thumb.jpg

:OK: Jutri bo še en lep dan za izkoristit kakšen sončen žarek, zato se bom peljal se bom po naslednji trasi.

Dravograd-Mežica-pliberg-Globasnica-Hemaberg-Lavamind-Golica-Radlje-Dravograd.

Če se mi bo kdo pridružil se dobimo v Dravogradu pred Tuš-evo trgovino na Mariborski cesti med 9.30 in 10.00.

Na koncu vožnje zavijemo do Saloona na kakšno okrepčilo :beer2: .

Milan najlepša hvala za osebno povabilo na izlet. Prav rada bi se vam oba z Branko pridružila a se je žal nabralo okrog voglov hiše toliko dela, ki ga moram opraviti v lepem vremenu, da se žal ne bo izšlo. Zadnje čase sva veliko vandrala z motorjem, delo pa je seveda čakalo a to ne gre v nedogled. Enkrat pride obračun in to bo zdaj to soboto - na veliko se bom vrgel najprej v košnjo nato pa še moram nekaj drvi spravit v drvarnico. Upam da se boste še namesto naju lepo imeli in "motorirali" na poln ror - midva bova seveda v mislih pri vas. Verjetno bo še kaj lepega vremena letos, da se bomo še kdaj drugič srečali. Uživajte na polno! Lmp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pozabil prej dodati link, kjer si lahko pogledate,zakaj sem izbral v turi Hemmaberg.

Lep kraj z zdravilnim izvirom in ohranjenimi temelji cerkva iz različnih obdobij.

http://www.museum-gl...ra-sv--Eme.html

http://www.burger.si...ora/seznam.html

Super je bilo, pa še kdaj.

post-33637-0-37094900-1349626992_thumb.jpgpost-33637-0-59316500-1349627036_thumb.jpgpost-33637-0-74371400-1349627177_thumb.jpgpost-33637-0-40259000-1349627254_thumb.jpg

post-33637-0-01668300-1349627100_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljo smo izkoristili za potep po Istri ne glede na slabo metereološko napoved. A kot že mnogokrat letos so se vremenarji tudi tokrat ušteli in imeli smo prav prijetno vreme za vožnjo.

Prvič se nam je pridružil tudi nov Maxiscooterist iz Kopra, ki si lasti novega BMW 650 Gt. Nad družbo in hrano je bil zelo navdušen. Obljubil je, da se bo z veseljem še kdaj zapeljal z nami.

Rad bi vas opozoril, da na slikah ne bo nič hrane, to pa še ne pomeni, da nismo nič jedli :)

post-23577-0-64244200-1349636190_thumb.jpg

post-23577-0-62955600-1349636238_thumb.jpg

post-23577-0-21084600-1349636269_thumb.jpg

post-23577-0-20614000-1349636352_thumb.jpg

post-23577-0-18874000-1349636402_thumb.jpg

post-23577-0-50469200-1349636433_thumb.jpg

post-23577-0-59257000-1349636489_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!