Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Danes sva se z Dorjanom zapeljala v prvo letošnjo vožnjo. Pri sončnih in prijetnih 12 °C je bil pravi užitek.

Pot nas je peljala od Kopra proti Umagu. Od Umaga smo jo mahnili proti Novigradu. Ker je sonček prav lepo grel sva se odločila nadaljevati z vožnjo. Iz Novigrada sva jo mahnila proti notranjosti Istre. Zapeljali smo se po novi cesti proti Ponte Portonu v smeri Motovun. Nameravala sva se zapeljati proti Pazinu a med potjo sva se premislila in obrnila proti Poreču. Ker nas je lakota začela mučiti sva spet spremenila plan in jo mahnili po strai cesti proti Vižinadi in naprej proti Bujam. Za koslilo sva se odličila za kmečki turizem v bližini Momjana v naselju Most.  V konobi Stari Podrum, Most pri Momjanu smo bili prvič in lahko povem le, da smo bili prijetno presenečeni nad dobrotami.  Lokacija konobe http://goo.gl/maps/E4TYc

Med kosilom smo se telefonsko dobili z prijatelji iz Rijeke in Umaga in se dogovorili za  skupno kavico. Skupaj smo se zapelajli na kavico, kjer smo imeli priliko si ogledati Nenadov novi X10. Po kratkem a prijetnem druženju smo jo mahnili proti

domu.

V prijetni družbi in lepem vremenu se je nabralu 170 km uživaških kilometrov. Trasa poti : http://goo.gl/maps/Hfef7

Prijatelji, kar tako naprej, saj pravim, še namesto nas ostalih, ki nimamo take sreče z vremenom, naredite kakšen kilometrček. Lmp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jutri če bo čas bom akumulator not dal in ga domov pripeljal.... za furo pa še ne bo pripravljen

 

še rabi servis, gumo in registracijo

 

Ivan daj mi prosim termin v drugi polovici tedna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeee mafija pa je bila letos prva vožnja z mojim motorjem nora, danes je padl prek 500 km, pravkar se vrnil pa čeprav je zvečer mal hladen.   Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav

 

..evo pa se je vreme popravilo in za mano je že dobrih 400km

noe gume michelin power pure so zaenkrat dobra odločitev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

14.4 sem opravil drugo letošnjo vožnjo. Divača, Ilirska Bistrica, Jelšane, magistrala do Sv. Juraja. Od Novega Vinodolskega do Senja popravljajo cesto na več krajih. Skoraj čez polovico Novega Vindolskega je polovica ceste zaprta vozna polovica pa je "razkopana" tako da je kot kolovoz. Do Senja so delali še 3 semaforji, vsaj trije pa so zgleda v nedeljo mirovali. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

 

Ta teden imam dopust in se bom (ko, če bo vreme) kakšno dopoldne kam zapeljal. Destinacija je še neznana. Sem odprt za predloge. Če bi šel kdo zraven je dobrodošel. Štart bi bil iz LJ oziroma Brezovice. Lahko tudi po dogovoru. Pogoj je le da ste strpni, ker sem šele letos presedlal iz 50 ccm in nisem ravno The Doctor 46.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

 

Ta teden imam dopust in se bom (ko, če bo vreme) kakšno dopoldne kam zapeljal. Destinacija je še neznana. Sem odprt za predloge. Če bi šel kdo zraven je dobrodošel. Štart bi bil iz LJ oziroma Brezovice. Lahko tudi po dogovoru. Pogoj je le da ste strpni, ker sem šele letos presedlal iz 50 ccm in nisem ravno The Doctor 46.

Tale mopi kr dobr stiskaš, sem za tabo vozil... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto se nas je zbralo 21 motoristov v Radljah{jaz edini z maxijem},naredili smo lep krog do Velikovca Pliberka Raven Slovenj Gradca in nazaj v Radlje.Naredili smo približno 170 km,vreme super,družba tudi...Kljub poznemu štartu v sezono 2013 sem že naredil nekaj čez 1000km.lp Darjan

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxipozdrav!

Za nedeljo vremenoslovci napovedujejo za obalo stabilno vreme, tako da bi nam maxiskuteristom moralo biti naklonjeno za kratko vožnjo po Istri.
Zato bi se lahko v nedeljo, 28.04.2013, malo zapeljali in prevetrili naše stroje po dolgi zimi. Plan vožnje še
ni dorečen, a ideja je en giro ( krog ) po Istri z obiskom kmečke gostilne in piat bobičev ( krožnik mineštre ) :yes: . Vse je stvar dogovora in želja udeležencev.
Vsi zainteresirani pridite v Koper na bencinsko črpalko Petrol v Šalaro pri Kopru. Štart bo ob 10:00 uri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsem skupaj... :yea1:

 

Evo ponovno sezona za nabiranje vijugastih motorističnih kilometrov... :OK:  :kva2:

 

Kam kej šibate za konec tedna (petek, sobota, nedelja)? Ima kdo kak plan za izlet?

 

Naj piše ali pokliče...

 

Maxi pozdrav... :yea2:  :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsem skupaj... :yea1:

 

Evo ponovno sezona za nabiranje vijugastih motorističnih kilometrov... :OK:  :kva2:

 

Kam kej šibate za konec tedna (petek, sobota, nedelja)? Ima kdo kak plan za izlet?

 

Naj piše ali pokliče...

 

Maxi pozdrav... :yea2:  :yea2:

jest grem v nedeljo najbrš do Mosta na Soči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo @hoyla

 

Ne vem še točno, če bo ravno ok vreme v nedeljo v tistih koncih...?  

Bolj slabo kaže oz. padavine...

 

Imam pa v mislih izlet ali na gorenjsko ali pa proti obali, po stari cesti...

 

...še sporočim kam jo šibnem v nedeljo...

 

Smo na vezi, maxi pozdrav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠTAJERCI !!! Sobota ?? Nedelja ??  Vreme bo ravno pravo za kako furico.

Povej kam bi  šli na potep. Darjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem naredil manjši krog po Avstriji Radlje-Eibsvald-Soboth-Lavamind-Vič-.Radlje.Na vrhu pri jezu je kar dobro pihalo,snega je ob cesti še tudi nekaj,cesta je suha.Danes{če ne bo dežja} ali jutri se bi zapeljal okoli Pohorja-Radlje-Maribor-Slov.Bistrica- Slov.Konjice-Vitanje-Slov.Gradec-Radlje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

jaz se odpravljam na potep po Bosni, za štiri dni!

 

Srečno in povej "bratom Bosancem", da jih grem nekoliko kasneje tudi jaz obiskat.....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

 

Gre kdo jutri z mano na Gorenjsko malo se prevozit, Bled, Bohinj, ....

 

 

Maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo jutri zdraven na krajši izlet do bloškega jezera načrt poti

 

http://goo.gl/maps/lHTz0

 

štart iz LJ je med 9.30 in 10.00

 

Moj gsm je v mojem profilu

 

LP H

Popravljeno . Popravil hoyla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans popoldne iz LJ (ali okolice) kamorkoli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem šel v neznano. Štartal z Brezovice proti morju in se vmes premislil in šel proti Idriji. Tam sem šel proti Cerknemu in od tam zavil proti Gorenji Vasi kjer sem videl tablo za Horjul in Vrhniko. Ker sem vozil na pamet in mi je edino to bilo znano sem se odločil da se zapeljem v to smer in potem nazaj proti Brezovici in domov. Sedaj ko sem pogledal kje sem se pravzaprav vozil me ima, da bi v naslednjih dneh potegnil pot po eni izmed naslednjih dveh variant. V Spodnji Idriji zavijem v smeri Mosta na Soči, Kobarida, Bovca, Kranjske Gore in potem proti Lj in domov. Ali pa druga malo krajša varianta. V Cerknem se preusmerim proti Bohinju, Bledu, Kranju in potem proti Lj in domov. Se mi kdo pridruži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!