Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

No pa sem šel v neznano. Štartal z Brezovice proti morju in se vmes premislil in šel proti Idriji. Tam sem šel proti Cerknemu in od tam zavil proti Gorenji Vasi kjer sem videl tablo za Horjul in Vrhniko. Ker sem vozil na pamet in mi je edino to bilo znano sem se odločil da se zapeljem v to smer in potem nazaj proti Brezovici in domov. Sedaj ko sem pogledal kje sem se pravzaprav vozil me ima, da bi v naslednjih dneh potegnil pot po eni izmed naslednjih dveh variant. V Spodnji Idriji zavijem v smeri Mosta na Soči, Kobarida, Bovca, Kranjske Gore in potem proti Lj in domov. Ali pa druga malo krajša varianta. V Cerknem se preusmerim proti Bohinju, Bledu, Kranju in potem proti Lj in domov. Se mi kdo pridruži?

ojla, mogoče se ti pridružim, samo prej kot v petek ali soboto ne morem. Tudi sam raziskujem tiste kraje okoli Idrije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem preveril VREME. Ni ravno najboljša napoved. Še najlepše kaže za soboto. Telefonsko imaš na PMju pa mi javi kako se boš odločil. Tudi sam še ne vem točno kako bom s časom, sem pa imel tudi v mislih petek ali soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem preveril VREME. Ni ravno najboljša napoved. Še najlepše kaže za soboto. Telefonsko imaš na PMju pa mi javi kako se boš odločil. Tudi sam še ne vem točno kako bom s časom, sem pa imel tudi v mislih petek ali soboto.

Evo imel sem v mislih tole turo http://goo.gl/maps/xQbPF, ni dolga, tko da bo vreme zdržalo  http://www.vreme.us/vreme-25-dni.html?ura=1367140292. Mene ta stran še ni presentla in napovejo kar točno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@hoyla, @lokos

 

To relacijo Logatec, ..., na Most na Soči, Železniki,.... sem že velikokrat prevozil..., je dobra tura, lepo je čez Podbrdo, res, da cesta ravno ni tolk zrihtana ali pa jo skoraj vedno popravljajo..., ampak je vseeno zanimiva tura, če še nista bila...

V Podbrdu se lahko oglasita na sveži postrvi - privat ribogojnica Nagode, piše dobrodošli motoristi :) (je pa na ovinku.., ..., priporočam. )

 

Če pa bo možno, pa bom se vama pridružil, da vama malo razkažem okolico, ter ostalo...

 

@hoyla smo na vezi...

 

Maxi pozdrav

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je ta ribogojnica tam kjer imajo en velik lesen motor na toplerju (kozolcu)? Če je to to pol sem se včeraj mimo peljal :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je ja, to je to, privat ribogojnica Nagode... (na ovinku je... )

 

Maxi pozdrav...

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 4.5. bom naredil malo daljšo furo Radlje-Dravograd-Ravne-Črna-Sleme-Šoštanj mogoče podaljšam v Mozirski gaj-Velenje in nazaj proti domu.Je mogoče kakšen kandidat za vožnjo? Štartal bom med 9 in 930 od doma.Cesta od Črne do Slemena je čista in brez kamenja-preverjeno danes,snega je še komaj za vzorec,na Slemenu je bilo danes ob 15 uri 14 stopinj.lp Darjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 04.05.2013 gremo oz. se peljemo celjski maxiskuteristi na "Karavano za život" v Karlovac,ki je posvečena motoristom - žrtvam cest. Odhod je ob 10.00 izpred OMV bencinske črpalke pri Emo na Mariborski cesti v Celju. Kdor ima interes se lahko pridruži.Lmp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak Burgman je registriran.

Jutri še imam neko delo, v nedeljo pa bi se nekam zapeljal.

Kak predlog, ideja, gre kdo zraven, se komu pridružim ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrnil sem se z Bih,bilo je super! Bosna je zelo lepa, domačini zelo prijazni.Ceste so čisto o.k.Edino na radarje je pa treba pazit!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrnil sem se z Bih,bilo je super! Bosna je zelo lepa, domačini zelo prijazni.Ceste so čisto o.k.Edino na radarje je pa treba pazit!

Bravo prijatelj !!!

Oglasi se na pivo da pokomentirama !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak Burgman je registriran.

Jutri še imam neko delo, v nedeljo pa bi se nekam zapeljal.

Kak predlog, ideja, gre kdo zraven, se komu pridružim ????

Jutri v Nedeljo je krst in panoramska vožnja v Pernici, nato pa pri gasilskem domu piknik, šola varne vožnje, ... Pridruži se nam do 11.00 ure ko se vse skupaj začne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem hoto krenit nekam proti morju ..... Ampak PRIDEM

10.00 se dobimo pred mojo delavnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto dne 11.05.2013 bo potekal dan odprtih vrat Slovenske vojske v Ljubljani - organizator Dario Vovk. Maxiskuteristi iz Celja se dobimo ob 8.30 na OMV bencinski črpalki na celjski obvoznici proti Levcu nasproti Plave lagune-blokovsko naselje. V Ljubljani nas bo pri BTC Bowling centru počakal ob 9.30 Dario in nas organizirano peljal v vojašnico. Imeli se bomo fajn zato vas pričakujem čim več na zbornem mestu. Iz ostalih krajev se nam lahko pridružite v Celju ali pa pridete direkt v Ljubljano pred Bowling center. Lmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

 

Pridem v BTC v soboto, 11.5.2013 ob 9.30h, se vidimo

 

 

Maxi  :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po prejšnjem dogovoru, smo se štirje Maksiji (Vladka,Dario,Boštjan in jaz) dogovorili, da se udeležimo 2. velike manifestacije v Karlovcu 4.5.2013 pod velikim imenom »Motoristi za življenje.

Res smo se že ob 10. uri zbrali na dogovorjenem mestu v Celju in po kratkem dogovoru odpeljali v smer Krško, Brežice, po stari cesti do mejnega prehoda. Od tam pa nadaljevali pot v Samobor in preko hribov po »vinski cesti« do Jastrebarskega, kjer smo si privoščili malo daljši postanek. Po dobri kavici, rogljičkih in radlerjih, smo pot nadaljevali proti Karlovcu. V predmestju smo »naleteli« na policijo, pa nič ni bilo, samo pomagali so nam z informacijo o zbirnem mestu , kamor smo prispeli ob 14.30 uri. Ker smo bili dovolj zgodnji smo dobili odlično startno mesto v drugi vrsti. Na tem mestu smo v prijetni senčki in ob hladni pijači pričakali prihod zelo velikega števila motoristov, saj vrst nismo mogli več preštevat.

Nekaj pred 16.uro je padla komanda za odhod na kraj prireditve. V velikem spremstvu policije se je to veliko število motoristov »pognalo« po ulicah Karlovca do glavnega prostora ob Korani. Naši koloni so se priključile še druge kolone, tako da se je vila po ulicah res »strašna« kolona motorjev, cca 4000. To se skoraj ne da opisati, potrebno je doživet, ni mi žal. Na glavnem prireditvenem prostoru je bilo zelo dobro organizirano parkiranje, kasneje pa tudi vse ostalo (šola varne vožnje, reševanje ponesrečenca, razni stunt vozniki itd…). Organizatorji so se tudi s pismeno zahvalo oddolžili udeležencem manifestacije, katero smo prejeli tudi v imenu našega kluba.

Seveda pa moram omeniti tudi srečanje z našimi člani in prijatelji (Frenk,Aleš,Lojze in družina Košmrlj).

Prav tako pa smo se srečali s prijatelji Maksijev iz Hr. (Ivica,Nenad,Damir,Koma… ). Po prijetnem druženju , pijači in seveda obvezni fotografiji smo se poslovili in se odpeljali proti lepi naši Sloveniji. Za pot domov smo se odločili po avtocesti iz Karlovca vse do Krapine. Od Krapine pa na staro cesto Rogaška – Celje. Na tem odseku ceste pa bi najraje izbrisal Šentjur, saj nam je v Šentjurju opralo ves prah, kajti naliv je bil res kot iz kabla in kopanje doma sploh ni bilo potrebno.

Popravljeno . Popravil MAXISLAVC
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki smo si upali danes "izpluti" v ta dež, smo se udeležili krsta motorjev v Pernici pri Mariboru. Bilo nas je okoli 80 morotjev in še nekaj sopotnic-kov. Po opravljenem krstu sicer nismo šli na panoramsko vožnjo zaradi prevelike nevarnosti mokrih cest in vožnje v strnjeni koloni, čeprav so organizatorji tako kot vsako leto tudi tokrat pometli pesek iz ceste po celotni trasi. Smo pa se odpeljali na parkirišče gasilskega doma, kjer smo se pod streho okrepčali s pripravljenimi dobrotami (čevapčiči,pijača,pecivo,gibanica.. .) vse za simbolno ceno 5€ za dve osebi. Kdor je želel se je lahko preizkusil v vožnji na simulatorju,spretnostni vožnji na mokrem poligonu, poslušal predavanje reševalca motorista, ki je naredil tudi praktični prikaz pomoči ponesrečenemu motoristu ,poslušali smo nasvete varne vožnje policistov motoristov in predvsem smo se kljub dežju prijetno družili in zabavali.

 

Krsta sva se udeležila dva maxija (GTo,Blond), seveda sva imela tudi sopotnike, kot se spodobi. Kot klub pa smo prejeli tudi zahvalo organizatorja za udeležbo.

 

Hvala Perniškim asom za dobro organizacijo in prijetno druženje kljub dežju.

post-30077-0-86403200-1367767795_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil GTo
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto dne 11.05.2013 bo potekal dan odprtih vrat Slovenske vojske v Ljubljani - organizator Dario Vovk. Maxiskuteristi iz Celja se dobimo ob 8.30 na OMV bencinski črpalki na celjski obvoznici proti Levcu nasproti Plave lagune-blokovsko naselje. V Ljubljani nas bo pri BTC Bowling centru počakal ob 9.30 Dario in nas organizirano peljal v vojašnico. Imeli se bomo fajn zato vas pričakujem čim več na zbornem mestu. Iz ostalih krajev se nam lahko pridružite v Celju ali pa pridete direkt v Ljubljano pred Bowling center. Lmp

Dan odprtih vrat z Dariom Vovkom za 11.O5. odpade zaradi slabega vremena in se prestavi na 01.06.2013. Zborno mesto za Celjane ostane isto in ura tudi, spremeni se samo datum.Torej vidimo se za ta namen 01.06.2013. Lmp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr da je prestavljeno. Dovolj sem imel danes dežja, toče (še dobro da samo velike za malo manjši grah) in dogodivščin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil ob 10.00 pri Sv. Jožefu žegn motojev,ki ga je organizirala motosekcija Elektra Celje. Bilo je fajn, samo nobenega od naših pubecev ni bilo na spregled. Samo midva s sodelavcem Vladom sva bila prisotna in zastopala barve maxijev. No, bil je še eden z rumenim T-maxom vendar ga nisem poznal. Ker sem že imel enkrat motor zunaj sva nato z enim drugim kameratom pred kosilom naredila še en krog preko Dobrne nazaj na Celje. Zaokrožilo se je cca 50 km in motor je šel nazaj v brlog. Lep dan še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

a gre kdo zdraven v soboto?, grem do kolpe in nazaj v LJ. 

 

LP H

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo :kva2:  :kva2:

 

Kam kej šibate v soboto, 18.5.2013?? Kak dober predlog, ideja??

 

Maxi  :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!