Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Tudi letos po servisu, da preverim kvaliteto xraiderjevega dela ena krajša furca. Lani do Crikvenice, letos (15.5) do Nerezin na Malem Lošinju. Štart ob 7.30 iz Celja, da ujamem trajekt ob 11.00. Do Ljubljane po stari cesti, nato avtocesta do Postojne, Ilirska Bistrica, gužva čez Opatijo in Brestova, kamor prispem 5 min do 11.00 :OK: . Mala panika ko pridem iz trajekta, saj kaže bencin skoraj nula, po pol ure počasi vožnje pa odrešitev Cres. Nato pičim do Nerezin, kamor prispem ob 13.00. Hkrati sem šel iskati tudi kakšen lušten apartman za poletni dopust, vendar je agencija zaprta med 13.00 in 17.00. Zato pojem kosilo, se malo razgledam in pičim nazaj da ujamem trajekt ob 16.00.Vmes mi je na otoku na cesto skočila ovca katero sem srečno obvozil. Nazaj po isti poti, vendar pri Postojni nisem šel na avtocesto, ampak po stari cesti čez Planino do Ljubljane (izgleda da je deževalo glih 5 min prej saj je bila cesta čisto mokra). Pri Ljubljani na avtocesto do Trojan po krofe in po stari cesti do Celja. Doma sem bil ob 21.00 in nabral sončnih 650 km

 

post-29319-0-79125300-1368738870_thumb.jpg

post-29319-0-09546300-1368738991_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

a gre kdo zdraven v soboto?, grem do kolpe in nazaj v LJ. 

 

LP H

Jaz bi šel nekam v soboto samo imam še dopoldne ene opravke (ni še 100% je pa vsaj 85%). Kdaj pa bi šel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šel nekam v soboto samo imam še dopoldne ene opravke (ni še 100% je pa vsaj 85%). Kdaj pa bi šel?

ojla okoli 9. - 9.30 iz LJ. Ce gres zdraven sporoci, da se zmenva kje se dobiva.

Lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla okoli 9. - 9.30 iz LJ. Ce gres zdraven sporoci, da se zmenva kje se dobiva.

Lp A

Se javm če tisti opravek odpade drugače grem pač sam popoldne kak krog okol SLO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se javm če tisti opravek odpade drugače grem pač sam popoldne kak krog okol SLO

ok velja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri "letim" v Ljutomer, tam moram biti okoli 14.ure (imam "opravek" cca. 1 uro)....iz MB odrinem med 12. in 13. uro...  

Vse, ki bi jih zanimala ta smer, naj me kontaktirajo (dopoldan) na GSM...

 

Lep maxi pozdrav,

@pelikan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

 

Jaz in @V-strom greva/mo na Hrvaško na kavico in malo se posončiti.. in sicer v smeri Poreča in na agroturizam Stari Kostanj (priporočilo primorcev)...

 

Če gre kdo zraven naj me pokliče na moj telefon..., v Kopru bomo okoli 12 - 12.30h..

 

Odhod iz Ljubljane ob 10h (BS Petrol, Celovška cesta 226)

 

 

Maxi pozdrav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

 

Sem bil malo hiter danes na cesti po primorski tko, da pozdravljam vse maxiscooteriste, kateri ste bili skupaj zbrani v Sočergi (mislim da?) za nazaj... :)

 

Maxi pozdrav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

Z @gTo se danes zapeljeva v smeri MB, CE, Prebold, Trbovlje, Šentjur, Poljčane, MB.

Odhod iz MB ob cca. 9.30h.

 

Vabljeni!  Kontakt na GSM...

 

Lep maxi pozdrav,

@pelikan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

Z @gTo se danes zapeljeva v smeri MB, CE, Prebold, Trbovlje, Šentjur, Poljčane, MB.

Odhod iz MB ob cca. 9.30h.

 

Vabljeni!  Kontakt na GSM...

 

Lep maxi pozdrav,

@pelikan

 

Ob cca. 10.30 se dobimo v CE na MOL-ovi pumpi (blizu Opel servisa). Na kratko se ustavimo, da poberemo vse, ki bi jih ta turica zanimala...

 

Lmp do takrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Naj vas še enkrat spomnim, da je v soboto, če bo vreme služilo, to je 01.06.2013 dan odprtih vrat Slovenske vojske v vojašnici Edvarda Peperka v Ljubljani - organizira Dario Vovk. Dobimo se ob 8.30 na OMV črpalki na celjski obvoznici proti Žalcu - nasproti Plave Lagune, blokovsko naselje.V Ljubljani se dobimo ob 9.30 pred BTC Bowling centrom z Dariom, ki nas nato skupinsko odpelje v vojašnico. Imeli se bomo fajn, zato kdor ima interes naj pride. Drugače pa je zadeva objavljena tudi na Facebooku. Lmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh



Naj vas še enkrat spomnim, da je v soboto, če bo vreme služilo, to je 01.06.2013 dan odprtih vrat Slovenske vojske v vojašnici Edvarda Peperka v Ljubljani - organizira Dario Vovk. Dobimo se ob 8.30 na OMV črpalki na celjski obvoznici proti Žalcu - nasproti Plave Lagune, blokovsko naselje.V Ljubljani se dobimo ob 9.30 pred BTC Bowling centrom z Dariom, ki nas nato skupinsko odpelje v vojašnico. Imeli se bomo fajn, zato kdor ima interes naj pride. Drugače pa je zadeva objavljena tudi na Facebooku. Lmp


PREŽIVITE DAN V DRUŽBI PRIJATELJEV Kluba MaxiScooter.Si

Kot je že @Boki2 napisal, se v soboto 01.06.2013 zapeljemo v Ljubljano, kjer se bo dogajalo marsikaj zanimivega. Do in po vojašnici Edvarda Peperka nas bo vodil @Lupo... Razkazal nam bo vse, kar nas bo zanimalo... in verjetno tudi "uredil" slikanje z legendo Dakarja, Miranom Stanovnikom..

V vojašnici ostanemo do "kosila" (ki ga bodo skuhali v vojaških loncih) ...in se nato odpeljemo do poligona Avtošole Brulc, kjer sledi testiranje BMW C650 GT. Na voljo bomo imeli cel poligon... in kdo bo hotel, se bo lahko zapeljal (s svojim maxijem) ...tudi med stožci... več o vsem na klubski strani MaxiScooter.Si

Tja gremo iz Maribora tako, da se srečamo z vsemi v Celju. Predlog je, da bi naj šli po stari cesti (točko zbiranja je že napisal Boki2)... bi pa nekateri šli raje po AC. Se dogovorimo dokončno v petek zvečer...

Lep maxi pozdrav

post-22093-0-21701200-1369923538_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo me zanima kdo vse potuje v soboto v Ljubljano. Dajmo se vpisat, da vidimo koliko nas bo: Boki2 iz Celja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modra kamikaza iz Primorske pride.. pa četudi je dež ( že navajen )  :grrr  :grrr  :grrr  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modra kamikaza iz Primorske pride.. pa četudi je dež ( že navajen )  :grrr  :grrr  :grrr  :grrr

lepo od tebe - dobrodošel v vsakem vremenu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vas še enkrat spomnim, da je v soboto, če bo vreme služilo, to je 01.06.2013 dan odprtih vrat Slovenske vojske v vojašnici Edvarda Peperka v Ljubljani - organizira Dario Vovk. Dobimo se ob 8.30 na OMV črpalki na celjski obvoznici proti Žalcu - nasproti Plave Lagune, blokovsko naselje.V Ljubljani se dobimo ob 9.30 pred BTC Bowling centrom z Dariom, ki nas nato skupinsko odpelje v vojašnico. Imeli se bomo fajn, zato kdor ima interes naj pride. Drugače pa je zadeva objavljena tudi na Facebooku. Lmp

A greste po stari cesti ali po AC? Jaz bi se vam pridružil na Petrolovi bencinski v Šentrupertu ali pa na dovozu za AC Šentrupert.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Celja v Ljubljano skupina maxiskuteristov štarta iz OMV črpalke točno ob uri, se pravi ob 8.3O, počakamo samo na skupino iz Maribora, če ima slučajno zamudo. Torej bolje kakšno minuto prej kot pa zamuda. Lmp in seboj prinesite obilo dobre volje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A greste po stari cesti ali po AC? Jaz bi se vam pridružil na Petrolovi bencinski v Šentrupertu ali pa na dovozu za AC Šentrupert.

Ja, vsi gremo po stari cesti.... in se vidimo v Sentrupertu.... :)

Lep maxi pozdrav do jutri

Popravljeno . Popravil pelikan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko približno rabite do šentruperta, ker ne vem kakšen tempo imate. Da se ne bi čakali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko približno rabite do šentruperta, ker ne vem kakšen tempo imate. Da se ne bi čakali.

 

običajna hitrost, ca 1 km / minuto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nam gre trenutno dež kot že dolgo ne, tako da v primeru dežja zjutraj me ne rabite čakat, ker sem bolj sončni šofer.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nam gre trenutno dež kot že dolgo ne, tako da v primeru dežja zjutraj me ne rabite čakat, ker sem bolj sončni šofer.

lp,

 

Ti pošljem SMS jutri zjutraj, ko krenemo iz MB... pa mi sporoči, kako se boš odločil, ...da se ne bomo čakali... :yes:

Sicer pa po napovedi čez dan naj ne bi bilo dežja... kaka ploha... se pa takrat ustavimo kje na... :kava:

 

Lmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!