Skoči na vsebino

Nov izgled foruma 8-2009


Priporočene objave

meni je cool :blush:

To sliko prikaže vredu, vendar kakšne večje pa ne. Poglej mogoče v teme z fotografijami ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uu, vidim da konstruktivni predlogi padajo na plodna tla. jaz pa še vedno mislim, da bi moralo linke samodejno odpirat v novem zavihku ali oknu. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SE mi samo zdi, ali manjkajo smeškoti za :worship: in :naughty: ?

SE mi samo zdi, ali manjkajo smeškoti za :worship: in :naughty: ?

Ker pri tej objavi jih ne vidim ... v svoji zgornji pa ... ?

Ups, že ugotovil - verjetno je forum tolk inteligenten, da če pred in za kodo od smeškota ni presledka, je ne pretvori v smeškota :-)

_ :thumbs:

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, potem pa ni potrebe po mojem pojasnilu.. :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, a mi lahko moderator pove, kdaj in komu so bli poslani recmo zadnji trije PM-i,

Moderator ti tega ne more povedat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... saj bo, saj bo ...

... počasi se daleč pride ... če ne zamudiš ... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opažam, da se nekatere slike "nalepljene" v posameznih prispevkih, odpirajo v novem oknu, nekatere pa v istem oknu kot objava in če potem klikneš gumb nazaj, padeš čisto ven iz objave na menu, kot je primer, pri tejle objavi http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=7136&view=findpost&p=1663284

Se mi zdi kar moteče tole. Še večji hudič je pa, če nisi pozoren in vse skupaj kar zapreš headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

ko maš odprto sliko klikni na Close križec ki je na desni strani pod sliko, pa boš prišel lepo nazaj v objavo :D

mimogrede: tole je zlo kul pogruntavščina, ker če je v objavi več slikc odpreš prvo, potem pa se kar s puščico na desni strani slikce (in pol tudi na levi) premikaš med vsemi slikcami, super :OK:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opažam, da se nekatere slike "nalepljene" v posameznih prispevkih, odpirajo v novem oknu, nekatere pa v istem oknu kot objava in če potem klikneš gumb nazaj, padeš čisto ven iz objave na menu, kot je primer, pri tejle objavi http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=7136&view=findpost&p=1663284

Se mi zdi kar moteče tole. Še večji hudič je pa, če nisi pozoren in vse skupaj kar zapreš headbang.gif

Sliko zapreš s preprostim klikom na tipko ESC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

ko maš odprto sliko klikni na Close križec ki je na desni strani pod sliko, pa boš prišel lepo nazaj v objavo biggrin.gif

mimogrede: tole je zlo kul pogruntavščina, ker če je v objavi več slikc odpreš prvo, potem pa se kar s puščico na desni strani slikce (in pol tudi na levi) premikaš med vsemi slikcami, super trance_40_thumbup.gif

Zlo kul ja, samo deluje samo tam, kjer se slika odpre v posebnem oknu. Tisto je OK

Sliko zapreš s preprostim klikom na tipko ESC

Sem probal kliknit na Esc pa neče miška na tipkovnco skočt whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

zraven svojega nicka maš eno čist mejhno ikonco, klikneš in se odpre majhno okence s podatki, spodaj maš spet dve ikonici, Find Topics in Find Posts (meni je pa tale revizija vedno bolj všeč, pišuka :D samo naučim se še tele default Courier črke za zmeri spremenit v Arial, pa sem car :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!