Skoči na vsebino

Nov izgled foruma 8-2009


Priporočene objave

Torej: Tm kjer je logotip motosveta in pod njem moj nick in zbiranje moznost, tam mi moj logo zakriva vrstico v kateri temi se nahajam. Uporabljam IE8... Na Firefoxu je vrstica lepo namescena pod ta logo... Kje je catch? hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem pa včeraj naletel tudi na en problemček :naughty: in sem porabil, kar nekaj časa :whistle: , da sem ugotovil, za kaj gre... :slap:

Napišem PM ,dam predogled, da si ga ogledam seveda vse v redu, pritisnem pošlji ---> potem pa obvestilo : "sporočilo ni bilo poslano" in napaka "array"

Sem kar nekaj časa porabil :hmm: , da sem ugotovil, da je bilo predolgo..:evilgrin:

Na starem forumi ti je tudi podalo opis napake - npr. sporočilo, je predolgo, zanke se ne ujemajo itd. :yes:

Tukaj pa nič samo "array" pol pa išči, kje si se zatipkal al pa tip napake... :BUA:

Drugače mi je pa všeč da se PM navezujejo... :grim

Bo mogoče tudi dodana funkcija kot je bila na starem ----> sledi sporočilu, da se bi vedelo kdaj je naslovnik prebral sporočilo??? :?

Moderatorji kako je s temi funkcijami in hvala za odgovor. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napišem PM ,dam predogled, da si ga ogledam seveda vse v redu, pritisnem pošlji ---> potem pa obvestilo : "sporočilo ni bilo poslano" in napaka "array"

Sem kar nekaj časa porabil trance_19_hmm.gif , da sem ugotovil, da je bilo predolgo..evilgrin.gif

Na starem forumi ti je tudi podalo opis napake - npr. sporočilo, je predolgo, zanke se ne ujemajo itd. yes.gif

Tukaj pa nič samo "array" pol pa išči, kje si se zatipkal al pa tip napake... trance_39_thumbdown.gif

Hvala za obvestilo... pri vsaki posodobitvi foruma ga je potrebno kompletno na novo prevesti, kar pomeni na stotine prevodov - da bo stvar še bizarnejša, se funkcije in delovanje iz verzije v verzijo spreminja, kar pomeni, da so tudi besede, izrazi, postavljeni v drugačen kontekst - včasih pri prevajanju pač kakšno stvar spustimo in jo prevedemo potem, ko se pojavi kot problem v praksi. Recimo tako kot v tvojem primeru, Mouc. Sedaj smo tega uredili, zagovoto pa bo še kak. Kar sporočite, tudi ostali, seveda, če kje prevod manjka/je nerazumljiv/čuden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej: Tm kjer je logotip motosveta in pod njem moj nick in zbiranje moznost, tam mi moj logo zakriva vrstico v kateri temi se nahajam. Uporabljam IE8... Na Firefoxu je vrstica lepo namescena pod ta logo... Kje je catch? hvala.

Hmm, ne bi vedel... jaz imam ie8 in je ok. Kakšno resolucijo uporabljaš in ali imaš nameščene vse posodobitve ie8?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kaj ne dojemam, ali pa vstavljanje slik v podpis (moje nastavitve - spremeni podpis) ne delejuje; [#10211] V svojem podpisu lahko uporabite do 0 slik. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je sedaj možno da odobriš prijatelja in se ne pokaže v mojem profilu ?

ali je sedaj možno, se izbrisati pri nekom, ki te ima za prijatelja ?

da ne bo kdo spet mislil, da na koga leti... pač... zanima me :P

nisem vreden odgovora :?

Torej: Tm kjer je logotip motosveta in pod njem moj nick in zbiranje moznost, tam mi moj logo zakriva vrstico v kateri temi se nahajam. Uporabljam IE8... Na Firefoxu je vrstica lepo namescena pod ta logo... Kje je catch? hvala.

v službi mi tudi prekrije... doma se vidi celotna vrstica... ne vem v čem je keč... imam isti IE8 isto resolucijo ... ne vem... sem tudi sam spraševal že v prejšnjih posti in sem mislil, da so zrihtal, pa opazim, da v službi spet ne vidim... verjetno ni napaka v forumu ampak na računalniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je sedaj možno da odobriš prijatelja in se ne pokaže v mojem profilu ?

Ne...

ali je sedaj možno, se izbrisati pri nekom, ki te ima za prijatelja ?

Ne...

v službi mi tudi prekrije... doma se vidi celotna vrstica... ne vem v čem je keč... imam isti IE8 isto resolucijo ... ne vem... sem tudi sam spraševal že v prejšnjih posti in sem mislil, da so zrihtal, pa opazim, da v službi spet ne vidim... verjetno ni napaka v forumu ampak na računalniku.

Tako je ja.. morda ima kaj veze z javascriptom (omogočen da/ne), ali pa da morajo biti gor posodobitve. Jaz sem preizkusil na cca 20 ih različnih konfiguracijah in mi ni uspelo replicirati napake... lahko da kdo gor screenshot?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Sedaj pa ne vem ali samo meni zafrkava, ali pa imam jaz kaj narobe nastavljeno

v mail obvestilih o novih odgovoih mi za vsako novo obvestilo pošlje mail.

Pa tui zapis je malo "hecen"

Moja napaka ali ?

naprimer:

[Ali si bil ti?] Obvestilo o novem odgovoru

Ta je čisto ok

recimo ta pa je tak ?

=?UTF-8?Q?[MOTOSVET=20"kro=C5=BEek"=20Maribor=20=20;-)]=20Obvestilo=20o=20n= over

A to kake moje nastavitve napačne ali ?

Lep pozdrav in pohvale za nov forum

D.

Še vedno nimam odgovora, tako da ne vem kje naj iščem težavo, ker očitno ne štima nabor znakov za pisavo, vsekakor pa ni moja težava da je toliko mailov, ali pač ?

Bi se moral vsakič odjavit, da ni dovolj da brskalnik zaprem ?

Lep pozdrav.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super ste to porihtali. zdej ko sm se mal navadu (pa sej dobrega se človek hitro navadi) je res super. res je posodobljen v pravem pomenu besede. super se mi zdi, da so ignorirani uporabniki res ignorirani. super se mi zdi tud ideja o markiranju postov, morda bi veljalo premaknit prag. -50 najbrž nebo noben dobil. . . . -3, -5 al kej podobnega mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kaj ne dojemam, ali pa vstavljanje slik v podpis (moje nastavitve - spremeni podpis) ne delejuje; [#10211] V svojem podpisu lahko uporabite do 0 slik. ?

HALO?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kaj ne dojemam, ali pa vstavljanje slik v podpis (moje nastavitve - spremeni podpis) ne delejuje; [#10211] V svojem podpisu lahko uporabite do 0 slik. ?

Da, dodajanje slik v podpis je onemogočeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, dodajanje slik v podpis je onemogočeno.

Razlog? Ali bo se kdaj omogoceno? Tanx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, se strinjam ampak, spodaj piše možnost do 1 URLjev, ki pa ga ne morem dodati whistle.gif

Vpišem ga že, a ne deluje kot hiperpovezava ampak kot navaden tekst

takole recimo http://www.motoboom.com

Seveda ne deluje tako kot tule ampak je samo besedilo, ki na miško ne reagira. unsure.gif

Pa še to, nikakor mi ne uspe "popravit" prejšnjega posta headbang.gif Spodaj mam gumb za objavo, ki se vidi le napol in tudi če ga klikam ko norc ne zaleže ništa headbang.gif

A spet kaj ne znam ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ne deluje tako kot tule ampak je samo besedilo, ki na miško ne reagira. unsure.gif

Pa še to, nikakor mi ne uspe "popravit" prejšnjega posta headbang.gif Spodaj mam gumb za objavo, ki se vidi le napol in tudi če ga klikam ko norc ne zaleže ništa headbang.gif

A spet kaj ne znam ??

tudi jaz imam enaka problema:

1. fotka v podpisu je od danes zjutraj v obliki besedila mesta, kjer sem sliko našla...

2. urejanje objav tudi meni ne dela že ves čas odkar je novi forum

posledica je že ene par hudo skropucanih postov z moje strani, ker je med tem, ko sem pisala objavo vse izgledalo lepo, po kliku na objavo pa je besedilo razmetalo povsod po malem... ko sem hotla to popravit, pa se ni več dalo.

glede na to, da je bilo do sedaj večina problemov zaradi prestarih verzij brskalnikov, sem naložila najnovejšo mozilo 3.5.2. pa je stanje še vedno enako

ča se da te probleme kako odpraviti, bi bilo super

na splošno pa tale novi forum zelo všečen :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) zelo kul poteza..všečB)

Zato, ker si ne znaš lepega ustvarit. :naughty:

Nič kul, vsi forumi to imajo in tudi naš je to imel sedaj pa onemogočil. Buuu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi strinjam, da nimajo slike kaj iskat v podpisu, ker si nekateri potem lepijo prave plakate.

A to pomeni, da si zdej lahko nazaj vklopim prikaz podpisov? :kva1: :evilgrin: Tiste ogromne slike so ble kr neki. 2 strani več samo zaradi podpisov...:glare: Tudi jst podpiram tole novost! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi strinjam, da nimajo slike kaj iskat v podpisu, ker si nekateri potem lepijo prave plakate.

Če je omejena velikost avatarja, bi lahko bila tudi velikost podpisne slike, pa bi bil volk sit in koza cela whistle.gif

Pa mene bolj moti to, da se popravljat ne da objav rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi strinjam, da nimajo slike kaj iskat v podpisu, ker si nekateri potem lepijo prave plakate.

Solution; kot na preostalih forumih - omejitev slike na 500X200 pixlov npr? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!