Skoči na vsebino

AVTO za 1000E


durhmarsh

Priporočene objave

Kakšen avto predlagate nekje za 1000evrov...oz. do 1000evrov....

mal gledam seat cordobo ...kaj menite?

kaj priporočate?

LP

korejca, za 1000 € boš dobil dobro varianto pa še dela boljše kot evropejci. edino image ti bo trpel če si občutljiv :whistle:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti prodam Daewue Espero selecta......in to za piškavih 650 eurotov.

Več kot vreden tega dnarja!!!

Več na PM.

post-185-12519592314_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil klimbra
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm eni pravjo da pijejo tut dost....

pa ti korejci so tak stisnjeni avti ...

Ok - kaj praviš na to ponudbo:

Audi A6

letnik 2000

Mašina 1.9 dizel

Kilometrov: narejenih samo 200.000

Oprema: Comfort

Gume: skoraj nove, normalna širina

Turbine: menjane pred kratkim, narejen komplet servis

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa seat cordoba 1.6 GLX SV

1 x Airbag- meglenke- 3.zavorna luč- alarmna naprava- blokada motorja- kodno varovan vžig motorja komfortni sedeži- nastavljiv sedež- paket za kadilce- dvojna pomična streha- tonirana stekla- električni pomik stekel- el. nastavljiva zunanja ogledala- centralno zaklepanje- centr.zaklep. z dalj. upravljanjem- električni paket- nastavljiv volan po višini- servo volan avtoradio / CD

tole je oprema...ima 180000prevoženga....

kaj menite....cena 800evrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa seat cordoba 1.6 GLX SV

1 x Airbag- meglenke- 3.zavorna luč- alarmna naprava- blokada motorja- kodno varovan vžig motorja komfortni sedeži- nastavljiv sedež- paket za kadilce- dvojna pomična streha- tonirana stekla- električni pomik stekel- el. nastavljiva zunanja ogledala- centralno zaklepanje- centr.zaklep. z dalj. upravljanjem- električni paket- nastavljiv volan po višini- servo volan avtoradio / CD

tole je oprema...ima 180000prevoženga....

kaj menite....cena 800evrov

jaa fuul dobro!! kupi!!

sej si tel to prebrat, ne?

za jurja lahko kupiš čisto solidno kočijo, dvomim pa da je to seat. jaz bi se obrnu po malih fordih in malih japoncih ford fiesta 1.3 je super. lepo gre pelje se pa prow presenetljivo za svoj razred. nisan micra je podobn patron.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seat je isti k**** kot golf 3 bencinar.....govorim za to cordobo...ma velik opreme , za svoja leta je ful ohranjena....kupujem neki tazga za prvi avto. Porabo ma tm nekje 7-10L odvisno od "noge".

Sem velik 190cm in mi je kak ford fiesta pa taki avti, majhni....če razumeš.... čeprav seat cordoba tut ni nekam velik avto ampak je že mal drugač....

drugače pa pravjo vsi da sm od opla stran...sploh tisti k majo isuzov motor...žre k svina...mi smo mel učas vectro 2.0 bencinar ....če si ga tišču je pila da se ti trga....smo bli več na črpal k na vožnji...

sm gledu opel astro sm kaj k so zadni konci gnili pa pije dost....

tak sm slišu...nwm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zanimiva debata... jaz sem ravno prejšnji teden nekaj takega nabavil (ker mi je accorda škoda za vsakodnevno "drkarijo" - itak mi ga je zarubila žena!)... ker avtov ne menjam pogosto, jih tudi ne šraufam sam, in se na vse skupaj bolj malo poznam, sem izbor, nakup, servis in vse skupaj prepustil dobremu kolegu, motoristu, ki je tudi mehanik...

"Zrihtal" mi je: AUDI 80, 2.0 E, letnik 1994, 66 KW (osnovni nemši model), 245000 km (če so seveda realni). Avto vsaj od zunaj "u nulo" ohranjen, brez pikice rje, bele barve (baje 1. barva!)... ima komplet elektro paket z ABS, šiberdah, 2 airbaga, brez klime... za avto sem plačal (skupaj z opravljenim tehničnim) celih 750 € + 120 € (servis - olje, jermeni, filtri, neki kabli za svečke in komplet globinsko čiščenje in strojno poliranje!) in kolikor sem zaenkrat naredil km (cca 200) se avto prav solidno pelje... Ker sem nakako bolj vajen "novejših" vozil sem bil prav prijetno presenečen nad smešno nizkimi cenami servisnih delov in tudi poraba goriva ocenjujem da ne bo presegla dobrih 8 litrov, kar pa je itak za drugi avto nepomembno... In ker je prvič pri hiši tak "oldtimer" me prav zanima kaj bo najprej "crknilo", po besedah kolega (serviserja) kako leto "nima kaj bit" ampak mu kot "jap-honda-fan" bolj težko verjamem... Se pustim presenetiti...:rolleyes:

Zdržati mora vsaj do aprila, potem itak spet prešaltam na moped...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker avtov ne menjam pogosto, jih tudi ne šraufam sam, in se na vse skupaj bolj malo poznam,

AUDI 80, 2.0 E, letnik 1994, 66 KW . Avto vsaj od zunaj, brez pikice rje

Očitno se res bolj slabo spoznaš...drugače bi vedel,da ima ta audi "pocinkan" pleh in rje tle ni :naughty:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so velike razlike med bencinarji ter dizli? poraba je že kak liter več...tut odvisn od mašine....kako pa drugače kej?

kaj pa menite o FIAT bravo, punto pa te zadeve....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so velike razlike med bencinarji ter dizli? poraba je že kak liter več...tut odvisn od mašine....kako pa drugače kej?

kaj pa menite o FIAT bravo, punto pa te zadeve....?

Men je dizel boljše.Predvsem cenejše za vozit!

Če ti je cordoba ok.Najdi eno lepo dizel...Pa sem imel oboje in še vedno je pri hiši oboje!

Fiat bi se jz izogibal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm kaj k cordobe dizel ne boš dubu kr tako...sploh za tak denar ne...kdor jo ima jo bo imel še doug časa... kako so pa kej mašine vzdržljive?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm kaj k cordobe dizel ne boš dubu kr tako...sploh za tak denar ne...kdor jo ima jo bo imel še doug časa... kako so pa kej mašine vzdržljive?

Polo,cordoba,ibiza imajo "enako" notranjost,enake motorje...Kaj boš spraševal o mašinah od VW,če pa gre golf II dizel še zdaj srečat na cestah.Pač kot povsod je pomembno kako je bil servisiran avto!1,9d ali tdi imajo in imamo z od 300kkm do 500kkm do zdaj brez večjih problemov.Deli pa so tudi poceni-vsaj napram fiat.

Pa,da ne bo kdo...deli za veliki servis so bili okol 320eu za bravo,za 1,9tdi pa okol 230eu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja deli so res pocen...dobiš jih pr vsakemu mehaniku....se bi lahk reklo.

od mojga kolega fotr ma golfa 3 bencinarja ma čez 320000prevoženih pa ni dau na mašino skoraj nič...mojmu fotru je pa dizlač 2 zajebavu že pr 200000....tak da to je odvisno kaj trofeš....je pa res da je seat nemc se bi lahk rekl.....tut tastari modeli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so velike razlike med bencinarji ter dizli? poraba je že kak liter več...tut odvisn od mašine....kako pa drugače kej?

kaj pa menite o FIAT bravo, punto pa te zadeve....?

Bravo ni narejen za poceni vožnjo, kajti je kar žejen pa še olje rad popije. Gre pa konkretno, če mogoče gledaš na to. ;)

Drugače pa bi bil kakšen Clio zelo primeren, pa tudi kakšen Golf II (malo popije pa še nič ga ne zmatra, gre in gre).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so velike razlike med bencinarji ter dizli? poraba je že kak liter več...tut odvisn od mašine....kako pa drugače kej?

kaj pa menite o FIAT bravo, punto pa te zadeve....?

Če se furaš na kratke razdalje bencinar defintitivno,zakaj?

Zato ker je pri malem avtu poraba minimalno višja kot pri dizlu,za en kofe na 100 km približno,sploh pa pozimi ko se dizel ne segreje niti po 20 km,pa ga že ugasneš,sem pač mal bolj zmrznjen,ne morem pomagat...in dizla zakolješ pri drkariji...

Skratka za kratke bencinar za daljše dizel(recimo vsaj 50 km na dan).Moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem kupil Suzuki Balenota 4x4 1600 ccm/72kW letnik 1996 prevoženih 115000 za 1300€.Še ima mogoče kdo takšno vozilo in kako se obnese?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem kupil Suzuki Balenota 4x4 1600 ccm/72kW letnik 1996 prevoženih 115000 za 1300€.Še ima mogoče kdo takšno vozilo in kako se obnese?

moj je isti letnik 126.000 1.3 l 55kw .... nič posebnega..sveške ,kabli ,razdelilna kapa...še čaka neregistriran na mojo ozdravitev.....in na montažo plinske naprave...potem pa samo gas in redni servisi...pa kakšno manjše popravilo seveda...700e .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je isti letnik 126.000 1.3 l 55kw .... nič posebnega..sveške ,kabli ,razdelilna kapa...še čaka neregistriran na mojo ozdravitev.....

eek.gif , kakšno ozdravitev trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cordobo sm šel pogledat pa je gnila bol kot bi morala bit za svoja leta če zastopte....

zdej mal gledam golf 3 bencinarja...kaj pa kej honde?

bi biu prpravlen za dobr avto dat tut 1500 kej več pa že ne...sm bi moral bit za svoja leta lepo ohranjen...dobra mašinca, pa če se da mal km...seveda vzdrževanje spet ne predrago...

avtov rabljenih je zdej odzunaj k blata...in se da dobit super mašinco za mal keša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!