Skoči na vsebino

AVTO za 1000E


durhmarsh

Priporočene objave

se mi zdi, da si malo prepozen za v to temo, če si ga prodal :whistle:

Nisem ravno prepozen, ker sem ga v tej temi že ponujal - odziv nikakršen 0000000 !!!!

V soboto sem si kupil nov avto in v dobrih treh urah imel 3 kupce! :whistle:

Ps:1,5K € sem dal SAMO za 4 zimske na alu platiščih(montaža "zastonj") :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledala tele Mondeote, k mi sploh ne zgledajo svoh.. ob nakupu bi bila pozorna na rjo in to je to... samo nekaj drugega me zdaj muci, kolega pravi da je od njegovega prijatelja 1.8 mondeo pil 7/8 na dolge voznje in 12/13l drugace... ?! a je to res res?? ker ne morm verjet... hm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledala tele Mondeote, k mi sploh ne zgledajo svoh.. ob nakupu bi bila pozorna na rjo in to je to... samo nekaj drugega me zdaj muci, kolega pravi da je od njegovega prijatelja 1.8 mondeo pil 7/8 na dolge voznje in 12/13l drugace... ?! a je to res res?? ker ne morm verjet... hm?

Za tak velik in težak avto to ni veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake valere pa maš to?

Dej pusti ga....spet bedarije, da se lahko hvali......eni pa imamo.

Verjetno zlate......pa namesto bivših spajk....diamante notri natlačene.

Mislm......za Cliota 1,5K EUR.......ja pajade :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa razumel, da je za svoj novi avto kupil gume in felgne za 1500 evrov.

Jaz sem pa bolj skromen pri avtih, pa me gume pridejo 200 evrov, felgne pa tako imam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo čez vikend predelal na plin , danes registriral suzuki baleno 1.3 gl 3 vrata 86 konjičev l.96.. avto sem kupil od kolega 700 e na 7 obrokov ..registracija z AO + - 385 e. 2 x airbag centralno el.šipe servo...za okoli skakat prav zadosti...pa sedaj da še porabo vidimo....:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledala tele Mondeote, k mi sploh ne zgledajo svoh.. ob nakupu bi bila pozorna na rjo in to je to... samo nekaj drugega me zdaj muci, kolega pravi da je od njegovega prijatelja 1.8 mondeo pil 7/8 na dolge voznje in 12/13l drugace... ?! a je to res res?? ker ne morm verjet... hm?

Mogoče se je za kak liter zmotil, drugače pa je kar vredu povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Audi 80 je prva liga garantirano ti nebo zrjavel ko boš v kinu(pocinkan pleh):worship:

Mater si dolgo v kinu.

P.S.: Samo, da Audija boš porival do doma, s Fordom se boš pa pripeljal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledala tele Mondeote, k mi sploh ne zgledajo svoh.. ob nakupu bi bila pozorna na rjo in to je to... samo nekaj drugega me zdaj muci, kolega pravi da je od njegovega prijatelja 1.8 mondeo pil 7/8 na dolge voznje in 12/13l drugace... ?! a je to res res?? ker ne morm verjet... hm?

Moj je isti model (torej, 1.8) in mi povprečno spije 7.3 litre kombinirane vožnje. Dosti pomoje pripomore aerodinamika (avto je precej nizek) in sorazmerna lahkost avtomobila. Prazen tehta nekaj čez 1300kg. Pozornost za rjo vseeno ni odveč. Najdeš jo pa na zadnjih blatnikih, če je. Meni je po 10-ih letih rahlo začela barva cveteti in sem ga dal popravit tako, da je sedaj ko nov. Edino eno teslo mi je moralo s ključem po vratih potegnit, ker sem Mariborčan pa v Ljubljani delam :doze: Sicer pa zadeva gre kot raketa. Mašina je zelo hvaležna. Redni servisi in nič druga. Tudi sicer se na netu najde veliko pohval glede zanesljivosti...

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

mene zanima koliko km delate z golf3 1,6 bencinar...in kateri bencin je najbolše točiti, ter na kateri črpalki(omw,petrol...), zanima me še koliko L ima rezervar,

oz. s kakšnim drugim avtom s tolikimi kw,ccm ali km take starosti...delate km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je isti model (torej, 1.8) in mi povprečno spije 7.3 litre kombinirane vožnje. Dosti pomoje pripomore aerodinamika (avto je precej nizek) in sorazmerna lahkost avtomobila. Prazen tehta nekaj čez 1300kg. Pozornost za rjo vseeno ni odveč. Najdeš jo pa na zadnjih blatnikih, če je. Meni je po 10-ih letih rahlo začela barva cveteti in sem ga dal popravit tako, da je sedaj ko nov. Edino eno teslo mi je moralo s ključem po vratih potegnit, ker sem Mariborčan pa v Ljubljani delam :doze: Sicer pa zadeva gre kot raketa. Mašina je zelo hvaležna. Redni servisi in nič druga. Tudi sicer se na netu najde veliko pohval glede zanesljivosti...

Vse tole lahko samo potrdim. Teli Mondeoti so zelo veliko avta za ta denar. Jaz vozim karavana, 1.8 bencinar, kakšne 4 leta že, pa kar dela pa dela. Seveda ob rednih servisih in sprotnem vzdrževanju. Ni me še pustil na cesti in je izredno hvaležen "delovni konj", z veliko prostora in meni všečno ergonomijo. Porabo imam nekje od 8-10 pomojem (ne računam), rja pa vsako pomlad malo spomni nase spodaj pri pragovih in pri zadnjih blatnikih. Pa s sosedom zbrusiva in "pihneva", pa je za eno leto spet mir.

Skratka, meni avto dela super in ga bom verjetno zvozil do konca. Ima pa zdaj 260k km (če so realni).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

imam golf 3 1.6bencinar.... sem pa danes opazu da se mi je za kratek čas zgodilo: se peljem po snegu mal zakopam( vožnja v klanec) in avto ni več lepo "laufu", kot da bi preskakovalo nekaj v motorju...(ni delal lepo po taktih... če razumete).... zdej pa spet lepo dela....kaj bi bilo lahko to?

ps: to je delalo cca 5km....(vem da to ni od kopanja na snegu...vendar od tistega trenutka dalje je to začelo delat....)

hvala za pomoč....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam golf 3 1.6bencinar.... sem pa danes opazu da se mi je za kratek čas zgodilo: se peljem po snegu mal zakopam( vožnja v klanec) in avto ni več lepo "laufu", kot da bi preskakovalo nekaj v motorju...(ni delal lepo po taktih... če razumete).... zdej pa spet lepo dela....kaj bi bilo lahko to?

ps: to je delalo cca 5km....(vem da to ni od kopanja na snegu...vendar od tistega trenutka dalje je to začelo delat....)

hvala za pomoč....

LP

Najbrž malo trokira...poglej svečke, kable če so že stari jih zamenjaj...mogoče poglej še razdelilno kapo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet jst....danes sem se vozu cca100km....potem grem na avtocesto malo več kot 120km/h in mi avto začne spet začne tako delat kot včeraj....k prešaltam mi kr trese ročko...grem dol z AC, mi tak trese...ugasnem užgem spet in dela spet use ok....

ali je mogoče kdo na relaciji NM-LJ ki bi mi to pregledal brezplačno....kak poznavalec? da mi sam pove kaj bi bilo točno narobe....kajti nimam glih velik E ta trenutek :(

ps: vem za bencin mam za nek servis ne...sem študent itd....upam da razumete...

LP Hvala za odgovore

Popravljeno . Popravil durhmarsh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja? sm to bi pomoje bol pogosto delal? al ne....tankal sem na petrolu... mi je pa že enkrat tak avto zajebavu :( k sm na isti črpalki tanku....sm to že kak dobr mesec nazaj....pa k sm drugič tm tankal je blo use ok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da so svečke (preveri, koliko km že imajo), lahko da prebija kak kabel (povečana vlaga v zraku...), najverjetneje je pa cinšpula.......moje laično mnenje....dobr zrihtej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je res cinšpula...sm veš čudn se mi zdi...k se vozeš 100km najmanj pa nč ne naredi pol pa kr na lepem se spomne...ugasnem avto užgem in se brez problema pelem naprej....

kk pa ugotovim kuk km majo svečke...ter kako ugotovit če je šla cinšpula? ker enkrat je že blo tak pa sm zamenju cinšpulu pa ni blo nč bolš...pol pa po parih prevoženih km spet normalno delal.... da ni res kej bencin kriv ....sm to skoraj da ne verjamem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se mi je zgodilo spet...je pa zanimivo da to dela samo ko avto na mestu laufa...ampak nezmeraj....ali pa ko zaviram ali pospešujem...pod malimi obrati...(dokler je gas ni nobenega "čudnega" zvoka)

ko spustim sklopko kr avto mal "cukne"....med šaltanjem se pa tudi malo ročka zatrese....

to dela samo tak zvečer sem opazu....mogoče ga mraz zajebava...

ali je možno da je kej narobe s plastiko tm ki je nosilec za motor..če veste kje mislim...

hvala za pomoč...

Popravljeno . Popravil durhmarsh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki, ti bi rad, da ti kle na forumu zrihtajo avto zastonj, sam pa tut toliko nisi, da bi odprl havbo motorja in potegnil s sveče kabel enega po enega? Mal te bo butnilo, ko boš prijel unga, ki prebija, to bo pa to. In ja, po vsej verjetnosti so kabli od sveče, prebija ti pa zato, ker je vlažen zrak, zvečer pa še posebej.

In ja, kr nabijajte mi minuse, se ne sekiram prav nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet jst....danes sem se vozu cca100km....potem grem na avtocesto malo več kot 120km/h in mi avto začne spet začne tako delat kot včeraj....k prešaltam mi kr trese ročko...grem dol z AC, mi tak trese...ugasnem užgem spet in dela spet use ok....

ali je mogoče kdo na relaciji NM-LJ ki bi mi to pregledal brezplačno....kak poznavalec? da mi sam pove kaj bi bilo točno narobe....kajti nimam glih velik E ta trenutek :(

ps: vem za bencin mam za nek servis ne...sem študent itd....upam da razumete...

LP Hvala za odgovore

Moji sošolki iz faksa je to delal. Je imela s seboj zmeraj WD40, da je nasprejala razdelilno glavo, potem pa je spet šel nekaj časa. Sicer mi kombinacija WD40 in delovanja nikoli ni bila preveč jasna, ampak očitno je bilo nekaj narobe z razdelilno glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!