Skoči na vsebino

AVTO za 1000E


durhmarsh

Priporočene objave

ja dobra stvar samo oči si moreš vedno zakrit ko zjutraj stopiš iz bajte in vidiš avto :whistle:

ma super je za videt. bi mogu "notranje razkošje" videt :D pr tako nizkem proračunu je imho zelo pomembno de stvar ne rikne. in ti kontejnerji zgnijejo prej kot crknejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4-imi meseci je dal plin zmontirat ( kolikor jaz vem je v večini primerov potrebno za vgradnjo plačat - če pa ni treba pa prosim za kontakt) za to ,da ga bo sedaj prodal... dejte no ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

http://www.avto.net/...=3603894&show=1 kaj pa menite za tale avtek?

honde so lušni avti..pa če ni preveč rjav ... ja za 1000€ kar soliden deal .... potem pa za nekih 13€ še tesnilo na loputi zamenjaš ki ima manjšo luknjo z novim od 90ps... prideš na bingo nekje 85-86 konjev..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Povezava žal ne dela, vstavite ( . ) namesto ( _ ): http://www _ avto _ net/_AVTO/ad.asp?ID=4356841&show=1

Popravljeno . Popravil Gamma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava žal ne dela, vstavite ( . ) namesto ( _ ): http://www _ avto _ net/_AVTO/ad.asp?ID=4356841&show=1

a so bli na tem maticu že zadnje obrobe popravljane ?

jaz sem danes prodal subaru legacy 4x4 karavan letnik 95, razen homokinetičnega zgloba je bil avto brezhiben, pravi stroj za zimske radosti, le poraba je mal velika...cena je bila 500€

imam pa še za prodat mazdo 121 lepo ohranjena: http://www (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_AVTO/ad.asp?ID=4358631&show=1 vstavite samo piko....o ceni se da še podebatirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi gre že na k.... to z linki.... na avto netu je, redeča, tak je edina, če koga zanima.......

Drugič si pomagaj s tole povezavo za lažje dodajanje linkov. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Da malo obudim temo... Kaj pa astra za 1000€ se dobi tudi že s klimo, če še deluje :) Kakšna mnenja?

a astra če dela ali če dela klima ali če sploh kaj dela ??? :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skup :P Ne res, kakšne so kaj taprve astre, torej F to so do letnika 99? Imajo kakšne standardne težave? Imeli smo novejšo astro g, pa so bli problemi z cukanjem, so tu podobni problemi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj osebn mnenje je - opel saks ... do jurja bi jst gledu kšne japončke in korejčke, ker za ta dnar dobiš soliden avto s spodobnimi performansami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo obudim temo... Kaj pa astra za 1000€ se dobi tudi že s klimo, če še deluje :) Kakšna mnenja?

1.6. 16v motorji kurijo več olja kot bencina. drugač pa pač nemška zastava, pol pa računaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

u bistvu, mi ne pove prow dosti. Kolega je imel 3.3i in je bil z njim zelo zadovoln. stvar je prodal s 500 000 in je bil letos spet na avtonetu z slabimi 300 000 :P

o 2.4 pa ne vem nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bistvu, mi ne pove prow dosti. Kolega je imel 3.3i in je bil z njim zelo zadovoln. stvar je prodal s 500 000 in je bil letos spet na avtonetu z slabimi 300 000 :P

o 2.4 pa ne vem nič.

2,4 ima manjšo porabo kot ostali šestaki...če ima narejen velik servis si za kar nekaj časa bolj kot ne spokojen...kilometrov delajo za naše razmere veliiikooo...prostoren , poceni in ga ni škoda....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah relativno visoka poraba, draga registracija, pa ni folksvagen :D

ej a za tak denar dobiš vw-ja s toliko prostora??? sharan 1,8 turbo ali vr6 ki je nekje primerljiv s tem je registracija enaka...poraba pa prav tam ... vzdrževanje tu-tu..

vw nima dvojih drsnih vrat zadaj... 50% dražji in 100,000 km več... no comment more...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh. pravim samo zakaj je tako ugodna cena a ne. ziher je vreden te cene za svoj namen. boli mene kateri je boljši :P

ja načeloma ti avti niso ne vem kako zaželjeni..jih pa poznam ene par ki so kar zadovoljni s tem kar nudi za svojo ceno rabljenega ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!