Skoči na vsebino

AVTO za 1000E


durhmarsh

Priporočene objave

Šit.

Sam praviš, da je zunaj dobrega rabljenega avtomobilizma za majhen denar kot listja in trave.

Kaj potem tu nam težiš, kaj da bi kupil.

Kupi, kar ti je všeč in odpelji.

Konec koncev je vse narejeno le zato in zgolj zato, da vozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avtov rabljenih je zdej odzunaj k blata...in se da dobit super mašinco za mal keša

ni problema, idi pa kupi. samo ne pol jokat da te je turk ali jugovič (itak se samo ti bavijo z "ugodnimi" avti v tujini) nategnil.

ni panike, v nemčiji dobiš najmanj A4 letnik 2005 ali mlajši z največ 150.000 prevoženimi za 1500 € :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narobe ste me zastopil kaj čem povedat ampak ok...

hočem rečt da je avtov odzun lepih dobrih sm najdet treba....

lahko dobiš dobr avto od šeftarja...sm zakaj bi njemu dau 1000evrov +- ...

poleg tega neveš al ma realna km, kdo ga je meu ne nč....

je pa res da je nakup avta neke vrste loterija...če zastopte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma zastopim.

Loterijo.

10 let nazaj sem kupil novega novcatega megana.

Pasji sin je dvakrat letno pri mehaniku.

Zadnji štos: kripi z 240000 km smo spomladi zamenjali motor za 350 € + 150 € delo.

Ampak mi srce nekako ne da, da bi se ga rešil.

Se ga navadiš :devil:

Na njem ni stvari, ki se ne bi že pokvarila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok - kaj praviš na to ponudbo:

Audi A6

letnik 2000

Mašina 1.9 dizel

Kilometrov: narejenih samo 200.000

Oprema: Comfort

Gume: skoraj nove, normalna širina

Turbine: menjane pred kratkim, narejen komplet servis

?

menjano, menjano in še enkrat menjano zakluček je da je avto v k....cu,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjano, menjano in še enkrat menjano zakluček je da je avto v k....cu,

Če je menjano, najbrž ni drugo pokvarjeno gor dano :whistle::naughty:. Torej bi bil lahko avto vsaj nekaj časa v redu ( Drži bure vodu, dok majstori ne odu)

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 let nazaj sem kupil novega novcatega megana.

...

Na njem ni stvari, ki se ne bi že pokvarila.

Počakaj še malo in spoznal boš da ima avto stvari, za katere še vedel nisi :naughty:

Jaz sem pri svojem naprimer "spoznal", da ima klima zelo veliko komponent :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo mogoče ve za kakega golfa 3 ki je lepo ohranjen ...pa da je iz dolenjske mi naj piše na ZS ....

kaj pa audi 80? kako je z registracijo? mašino itd.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ewo kupu sm golfa 3...75konjev...94letnik 198000 prevoženga....samo prage treba zaščitet...drugače ni nevem kaj rje... za svoja leta...vidne rje ni(razen pragi)...mašina suha...avto zaščiten itd...

je pa bencinar...upam da bo dobr delu...za nekaj časa bo...dokler ne bo denar za drug avto;)

kako je kaj s porabo tega avta...kuk km lahk kej nardim s povnim tankom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo kupu sm golfa 3...75konjev...94letnik 198000 prevoženga....samo prage treba zaščitet...drugače ni nevem kaj rje... za svoja leta...vidne rje ni(razen pragi)...mašina suha...avto zaščiten itd...

je pa bencinar...upam da bo dobr delu...za nekaj časa bo...dokler ne bo denar za drug avto;)

kako je kaj s porabo tega avta...kuk km lahk kej nardim s povnim tankom?

znanec je imel dolgo časa golf III 1.4 karavana... poraba se mu je gibala med 7-8.5 ( dosežen min-6.7 na dolgo vožnjo lažje obremenjen in max - 9.1 s 4 osebami in neomejeno prtljage veliko hribov )..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za laguno je 1.6 mau švoh mašina, se kr orenk pozna, da je avto precej težji. Sama vožnja je sicer zelo uredu (tud precejšnja razlika v udobju proti meganu), ampak priporočam vsaj 1.8 16V motor (ali pa pri prvih lagunah 2.0 navaden), pa še to ne bo neka raketa, je pa vseeno že kar lepa razlika, pa pomoje še najbolši kompromis med večjimi stroški reg. in vzdrževanja in samo vožnjo. 2.0 16v se pa že dobr pele. Res pa je, da je spet dražje vseskup...

Aja, kar se pa porabe tiče - 2.0 16V l.99 mi je pila okrog 9, oziroma še rajš kak deci (al pa 2,3,4... laugh.gif )več, odvisno od noge - na krajše razdalje, relacija pa okrog 8.5. Čeprov tud manjše mašine ne bojo nč kej manj pile, k jih je teba bolj prganjat.

Povzetek - za denarnco sigurno bolš megan (tud manjše mašince), če si pa prpravlen na mau več stroška je pa vseen laguna za razred bolš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slišal sem tudi že da naj bi bli deli od lagune zelo dragi...precej dražji proti drugim.... pomoje bo tale megan kr uredu....kaj pa kaka 19-ka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm eni pravjo da pijejo tut dost....

pa ti korejci so tak stisnjeni avti ...

Pije natančno tolk.....kolkr ga goniš.......glede na to, da ta avto ni nek dirkaški bolid, al pa neki drag race aparat......je poraba več kot sprejemljiva......med 7-9l/100km.

Dej obrazloži....."stisnjeni".......a to misliš....avto z malo prostora?????.......te moram razočarat, izredno prostoren in nadvse luksuzen avto.....z vso možno opremo......in vse to za manjši denar, kot naprimer GOLF 1 generacije, brez vsake opreme, s 300 ali več kkm.

Itaq......Slovenec se pač ne bo vozil v Korejskem avtu........bizarno do fundamenta........pač ni KULL!!!!

P.S...... rezervni deli so.....čist samo za primer......vsaj pol cenejši, kot naprimer za Renault, WV, ma......sej ne vem, če so sploh keri cenejši!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pač velik tip in sem sedu velikrat že v kakem korejcu...pa mi ni biu všeč...ni mi všeč ne notranjost ne zunanjost ...pa ne me zdj razumet da sm kak fan nemca al pa francoza itd...

men pač taki avti odgovarjajo kot je kak bmw,vw itd... oblika kot tudi notranjost...

glede delov...ja se jih da kr teško dobit...sem biu na odpadu(2 odpada) nekaj sem šel iskat za svoj avto(ena mejhna plastika) in sm se pogovarjal mal o delih pa tem ....in je model reku da za vw, bmw, opel itd...renault.... dobiš use skor kar rabiš...kar je korejcev nima skoraj nič...japonci so še kr razširjen....itd...

sto ludi sto čudi ...nekak tak pravjo....enih so pač taki avti všeč drugim pa taki....

ne zagovarjam pa nobeno znamko ne nč...mam pač zdj golfa, k sm ga ugodno dubu sploh za tako ohranjenost...za enkrat gre dobr,upam da bo še naprej tak laufu:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako z lahkoto se znebiš totalne buče!!!!

Zmeraj sem.....poceni.....dobil NOVE dele v Motomatu, pa.......se ne spomnim vseh imen......tut na OPEL servisu, ker so enaki........tko, da mi po odpadih ni bilo potrebno iskati......sploh pa, še nikoli v lajfu nisem na svoj avto ( dobr, ta je bil od mojega sine, ki je tut velik preko 1,9 ) dajal delov z opada......sem hohštapler :evilgrin:

Glede oblike, notranjosti........dobr, tuki ma pač vsak svoj pogled, ki ti ga ne zamerim..........

Meni osebno ni bil všeč ne BMW ( več modelov, ki sem jih imel )......kot ne WV ( več modelov, ki sem jih imel )......pa kaj........ne bom zato rekel, da so slabi.

Zgolj v zanimivost........pred mesecem sem si kupil......verjetno najgrši avto KIA, ki obstaja na svetu........pa se v njem počutim enkratno.

Jap.....vsake oči imajo svojga malarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen avto predlagate nekje za 1000evrov...oz. do 1000evrov....

mal gledam seat cordobo ...kaj menite?

kaj priporočate?

LP

Lej če se hočeš vozit si kupi kaj takegahttp://www.avto.net/...=3104927&show=1 in pozabi na razna starejša jajca u stilu audijev itd... To so stare krave,ki se ne boš dolgo vozil z njimi,poleg tega pa še zadeve žrejo u neskončnost in deli niso ravo poceni.Moj predlog je da kupiš kaj takega,ki bo dokaj zanesljivo,poceni deli in da ne pije preveč + še registracija ni nevemkolk draga,ker ne nizka kubitura.

je pa res,da za ta denar ne smeš pričakovati kakšne super mašine s ubijalskimi pospeški.Pač tole je avto za pelat.

vso srečo,če si pa že kupil kaj, ti pa želim srečno vožnjo.

LP!

PS: Ups sem šele sedaj prebral,da si že kupil avto no kakorkoli mogoče bo pa ta nasvet kakšnemu drugemu prišel prav.

Popravljeno . Popravil jaka78
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupu sm golfa 3...1.6bencinar....

kaj nej kej pričakujem od njega?

vzdrževanje itd...

kupil????? jaz zdaj iščem en poceni avto za drkarijo pozimi in mi ga kolega šenkuje pa nisem ziher če ga hočem??? ja vzdrževanje te čaka, amapak to si menda vedel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo prebudim temo...

Zanima me kaj pravite na ta avto (poraba, stroški vzdrževanja, zanesljivost itd.):

Renault Megane 1.6 RT

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3173538&show=1

Za ogled linkov zbriši .com

Jaz mam ta avto. Poraba na relacijah in avtocesti ce vozis po omejitvah okrog 6 do 6,5L, drugace do 7,5, vec ga nisem spravil. Vzdrzevanje nic posebnega, povprecen renault pac, je pa res da ko sem ga res v iber tiscal, je sla glava motorja, strosek okrog 500eur, mogel sem zamenjat tud komplet menjalnik (rabljen/ni tak strosek) ker je nekaj pokalo v ovinkih in se ni splacalo popravljat (ni bil homokineticni zglob ampak nekaj not pri masini, povezano z menjalnikom). Ce dobis dobrega in bos lepo delal z njim bos mel strosek sam potrosni material pa redni servisi..Glede rje je avto kar odporen ce ga primerjam z prejsnjimi avti ki sem jih imel. Masina je dost mocna za normalno voznjo, 190 po stevcu brez problema, od 2 do 4000 obr. se lepo pelje, ker je 8v in ne dirkalna masina. Do 6000 ga ne rabis vrtet ker ga samo mucis. Zanesljivost.. foter je mel prej scenica z tako masino, zdajsnji lastnik ma cez 350.000 in dela brez problema, jebe ga samo rja. Nasploh te stare renault masine 1.4, 1.6, 1.8 (8v) zelo dobro delajo in ob dobrem vzdrzevanju in lepi voznji ne bo skrbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa zanima glede Fiat Bravota, kako se kaj obnese, kakšna je poraba, ima kakšne hibe? Zanimam se pa za 1.6 16v motor, tam nekje do 1500€.

Popravljeno . Popravil benny0104
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 1000 eur ti jaz priporočam bmw 3 serija e30. mogoč že celo e36. al pa kaj manj čefurskega, na primer golf 3 bencinar ali dizel ni važno, samo pazi da ni turbo ker bo pizdarija. (jest sm bl na švabe mahnjen). drgač pa dobiš tud lepe seate, ki pa tudi niso švoh. če pa dodaš še 800 eur pa dobiš lepga audija a4, ki pa zgleda že dokaj moderno. samo kot sem rekel pazi da ni turbo.

lp

Popravljeno . Popravil molotov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima glede Fiat Bravota, kako se kaj obnese, kakšna je poraba, ima kakšne hibe? Zanimam se pa za 1.6 16v motor, tam nekje do 1500€.

Kot sem 1x že napisal avto ima dobro "štimo", gre zelooo, pije pa kar veliko (8+), pa tudi olje rad popije ;) Če te ne moti malce večja porabo boš zadovoljen z njim, saj da zelo veliko od sebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem 1x že napisal avto ima dobro "štimo", gre zelooo, pije pa kar veliko (8+), pa tudi olje rad popije ;) Če te ne moti malce večja porabo boš zadovoljen z njim, saj da zelo veliko od sebe.

Koliko olja približno med dvemi servisi? Pa to pije vsako olje ne glede na kvaliteto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa predlagam FIAT. Pri hiši jih imamo že od nekdaj in so poceni, tudi za vzdrževanje. So na slabem glasu, ampak jaz osebno nisem nikoli imel večjih posegov (par šlamparij je blo...nič takega,pa kaka kontrolna lučka se prižge vsake toliko kr neki). Imeli smo pa (od FIAT-a) punto 1,2 in 3...multiplo,stilota in ideo....razen multiple,ki je bila 1.6 bencin,so vsi imeli majhno porabo (stilo pa je dizel in smo lani na dopustu naredili 1098km z enim tankom :worship:). Vsi so imeli100.000+ kilometrov,multipla največ 180.000 in res nikoli kake resne(drage) težave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!