Skoči na vsebino

Schuberth čelade


klimbra

Priporočene objave

Okol gumice je spet čist preprosta rešitev........glicerin.....in odpiranje,zapiranje,tesneje bo naravnost čudovito.

Pa še nekaj......zelo priporočljivo je tudi Bubhen otroško olje za ritke........nima nobenih kislin in prav prijetno diši!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hvala za odgovore, včeraj sem realiziral nakup v TC-ju.

Izbral sem C2 in zdaj veselo dela družbo S1 in čaka na pomlad

slikce so mal slabše ker so slikane s telefonom

post-5410-1103264195_thumb.jpg

post-5410-1103264215_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa miza všeč :lol1:

Upam da se ti bo nakup obnesel in da bo sopotnici udobno .)

Zdaj lahko samo še čakaš da se oglasi kakšen tistih ki so pred časom strogo zagovarjali da mora imeti sopotnica enako kakovostno opremo kot voznik ("kaj a sebe bolj ceniš kot njo") in potem boš verjetno prodal S1 in sebi kupil C2 :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa miza všeč  :lol1:

Upam da se ti bo nakup obnesel in da bo sopotnici udobno .)

Zdaj lahko samo še čakaš da se oglasi kakšen tistih ki so pred časom strogo zagovarjali da mora imeti sopotnica enako kakovostno opremo kot voznik ("kaj a sebe bolj ceniš kot njo") in potem boš verjetno prodal S1 in sebi kupil C2  :lol1:  :lol1:  :lol1:

V bistvu se bo moja draga bolj malo vozila na sovoznikovem sedežu in je resnica da bom obe čeladi bolj uporabljal jaz. C2 na krajših relacijah (po mestu) S1 pa na daljše relacije. Sploh pa mislim da sta obe čeladi enako kakovostni.Aja pa želja je bila izrecno preklopna čelada on ne integrirana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Prijatelj kupuje C2 in je v dilemi ali kupiti tukaj v TC-ju (z 20% popusta) ali pobrskati po IMOTU in tamkajšnjih trgovinah. Npr. v Louisu imajo navedeno ceno €399.

Kakšne so vaše izkušnje in predlogi? Ima morda kdo kakšne informacije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Moosttangh

pri nas so Šurbertke ful cenejše kot v tujin. Pohvala TC-motoshopu ;) za tak poslovni prijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvete, že letim frendu povedat, da mora ujet TC nakup še pred 15.1. (popusti, pa to)

Muchas gracias, señores! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tko za foro prasam,a ste vidl tisto schubert celado iz karbona k ma korenine iz F1

pa veste kok je cena 220000jurjov :kva2: :fight2: to so nori

ce je ze kdo to omenju se opravicujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi srebrne so v akciji in sicer iz 75.000 na 68.000..ampak samo model concept..sicer je pa na njihovi strani objava da imajo 20% gotovinske popuste od 20.1.-25.1.05, tko da mas ponovno na vse čelade 20% popusta

LP

Samurai

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz dam veliko na čelado, in imam to znamko.Bi mogli videt kak je že popraskana.Saj vem da pravijo da imajo pijanci srečo in se mi do zdaj še ni nič zgodilo (sem potrkal po mizi ki je lesena), vendar rajši ne riskiram.Mater da se zjutraj po prekrokani noči zbudim pa sn brez zobov.Saj se ziher nebi spomno al sn bil tepen alo sn spet kje z motorom padel.Ker pa nosim čelado pa teh skrbi nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en izgovor zakaj lahko motor vozim tut nabasan -> eh saj imam vrhunsko čelado :BUA:

P.S.:

s tem ne napeljujem da so Schuberth vrhunske čelade :lol1:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore, včeraj sem realiziral nakup v TC-ju.

Izbral sem C2 in zdaj veselo dela družbo S1 in čaka na pomlad

slikce so mal slabše ker so slikane s telefonom

DDEAN1, koliko si plačal za C2? Me zanima, ker ne vem ali so cene na spletni strani TC že z 20% popustom ali brez.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cene se brez popusta

C2 celada te pride se vkljucno z torkom po ceni 68.800 sit.

mislim pa da nimajo vec veliko stevilk.ko sem bi jaz tam so imeli samo se eno velikosti L.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cene se brez popusta

C2 celada te pride se vkljucno z torkom po ceni 68.800 sit.

mislim pa da nimajo vec veliko stevilk.ko sem bi jaz tam so imeli samo se eno velikosti L.

lp

Če je tako, pole špica. Upajmo, da bodo imeli še kakšno moje mere. Se pa bojim, da bo L za mene prevelika. Trenutna čelada je M. Hvala za info.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutz ima prav. Kar se pa tiče velikosti jih imajo pa ravno M velikosti še dovolj na zalogi.

lp

Špica, če mi bo M res prava. V glavnem jutri grem pogledat, potem bom pa videl kaj bo.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, imeli so še kar nekaj velikosti M, katera mi je hvala bogu pašala, tako, da sem tudi jaz lastnik C2 čelade. Čelada je res tiha, trgovca skoraj nisem slišal, ko smo se pogovarjali. Kako bo v praksi bom videl, ko jo preizkusim. V glavnem, šele zdaj se zavedam, kakšno kahlo sem do sedaj nosil. Upam le, da ne bom imel kakšnih problemov z folijo in sončnim vizirjem. Trgovec mi rekel, da naj bi to bilo odpravljeno. Te probleme naj bi imele le prve serije. Upajmo! :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

L.P.

Za Schuberth- C 2 , me zanima če pri dihanju , med vožnjo se zarosijo očala (imam dioptrijo), ker pri sedanji Nolanki imam te probleme in še to, da mi piha direktno v oči :cry:

HALO KLIMBRA : je Airoh čeldda samo ni v tem razreduin je predraga za to kvaliteto. :yea1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

L.P.

Za Schuberth- C 2 , me zanima če pri dihanju , med vožnjo se zarosijo očala (imam dioptrijo), ker pri sedanji Nolanki imam te probleme in še to, da mi piha direktno v oči :cry:

HALO KLIMBRA : je Airoh čeldda samo ni v tem razreduin je predraga za to kvaliteto. :yea1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!