Skoči na vsebino

Schuberth čelade


klimbra

Priporočene objave

imam namen zamenjati čelado, ogledujem za Schubert S1, pa me zanima kje se najbolj splača kupiti, je v avstriji to kaj ceneje, ko sem gledal louis je taka cena kot pri nas, v TC je pa sedaj -25% pa pride cca 70.000.

Se splača S1?, všeč mi je kej je tiha, ker ima vizir za sonce? Kako je pa kaj z udobjem po recimo celodnevnem nošenju?? Sedaj sem imel Arai 6 let pa sem maximalno zadovoljen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam namen zamenjati čelado, ogledujem za Schubert S1, pa me zanima kje se najbolj splača kupiti, je v avstriji to kaj ceneje, ko sem gledal louis je taka cena kot pri nas, v TC je pa sedaj -25% pa pride cca 70.000.

Se splača S1?, všeč mi je kej je tiha, ker ima vizir za sonce? Kako je pa kaj z udobjem po recimo celodnevnem nošenju?? Sedaj sem imel Arai 6 let pa sem maximalno zadovoljen...

Pol pa kup ARAI, slabše ne more biti a ne .)

Drgač pa preberi mal poste in boš slišal same hvale (razen serijskege napake na vizirju) aja - je pa dost velika čelada in če si manjše rasti zgledaš dost smešno

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam namen zamenjati čelado, ogledujem za Schubert S1, pa me zanima kje se najbolj splača kupiti, je v avstriji to kaj ceneje, ko sem gledal louis je taka cena kot pri nas, v TC je pa sedaj -25% pa pride cca 70.000.

Se splača S1?, všeč mi je kej je tiha, ker ima vizir za sonce? Kako je pa kaj z udobjem po recimo celodnevnem nošenju?? Sedaj sem imel Arai 6 let pa sem maximalno zadovoljen...

vzemi v tc-ju. v AUT je najcenejsa € 420.- (z vsemi do-, iber- in popusti). :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa rad POHVALIL prodajalca Bojana v TC Motoshopu!

Pred časom mi je prodal Pin-lock vizir za S-1. Potem smo ga reklamirali, ker je vmes prišla voda. Kot sem že rekel, so ga brez komplikacij zamenjali.

Čez določen čas, pa me je še poklical in mi postregel z navodili, ker ji preje ni bilo.

Če jih še kdo potrebuje, verjamem, da mu bo postregel z info!

TO = TO !!! A ni odvolj?! V zadovoljstvo kupca pač!

motorist

P.S.

Zakaj sem to zapisal?

Ker ponavadi samo pluvamo po prodajalcih. Če se kdo potrudi "biti dober", se ga pa nihče ne spomni pohvaliti! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal sem na strani od louis-a in me zanima če je čelada SCHUBERTH QM1 STREET HELM vredna nakupa, ali naj izberem kakšno drugo.

Ker verjetno jutri grem tja, in se na čelade ne spoznam, paleta izbora je široka. Naj se raje odločim za kakšno drugo čelado ki je boljše kvalitete oz. višjega ranga? nekje do 300€ sem pripravljen odšteti v louisu za čelado. Barva in oblika mi ni važna.

Svetujete.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal sem na strani od louis-a in me zanima če je čelada SCHUBERTH QM1 STREET HELM vredna nakupa, ali naj izberem kakšno drugo.

Ker verjetno jutri grem tja, in se na čelade ne spoznam, paleta izbora je široka. Naj se raje odločim za kakšno drugo čelado ki je boljše kvalitete oz. višjega ranga? nekje do 300€ sem pripravljen odšteti v louisu za čelado. Barva in oblika mi ni važna.

Svetujete.

LP

Si mogoče vprašal, če jo imajo v TC-ju, ker zna bit cenejša, čeprav so šli 25% popusti mimo.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mogoče vprašal, če jo imajo v TC-ju, ker zna bit cenejša, čeprav so šli 25% popusti mimo.

Pozdrav od Roberta

Mislim da imajo popuste do 14.10, na njihovi strani imajo samo S1 in C2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da imajo popuste do 14.10, na njihovi strani imajo samo S1 in C2.

To, da sta le ti dve čeladi na Netu vem, vendar vprašat ni greh. Jaz bi jih za vsak slučaj poklical, da se ne bi pozneje tolkel po glavi .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

potrjujem ugotovitve ostalih "sotrpinov", da se vizir kljub notranji foliji pri nizkih do zelo nizkih temperaturah znotraj rosi. sicer ne pretirano in ne dolgo, vendar pri mestni voznji do 60 je to kar neprijetno. meni se v celadi na spodnjem robu vizirja zacnejo nabirati kondensne kapljice, ki pa niso dovolj velike da zdrsnejo z vizirja.

ocitno tudi jaz ne znam dihati. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potrjujem ugotovitve ostalih "sotrpinov", da se vizir kljub notranji foliji pri nizkih do zelo nizkih temperaturah znotraj rosi. ......

...ocitno tudi jaz ne znam dihati. :grrr

O - znaš, znaš! Samo vizir ni tisto, kar bi moral biti.

Nobeden ni dober, pa naj proizvajalci flancajo kar hočejo!!!

Jaz pa vem, kakšen bi moral biti, pa ga doma narediti ne moreš, ker nimaš tistega, kar imajo "TAVELIKI". :hmm: Žal!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ocitno tudi jaz ne znam dihati. :grrr

Ja, sam potem tudi jaz ne. Meni, pa konkretno zarosi, potem si pa moram vizir rahlo odpret.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vroče in "nevidno"!

Je pa po modi.

Ne vem kako je v drugih barvah, ker je bila vedno črna pri hiši .)

Pozdrav od Roberta

P.S.: Pri conceptki ni blema, ker ji lahko dvigneš sprednji del .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Še jst bi imel eno vprašanje.

In sicer kako se obnese čelada črne barve poleti ??

lp

Matej

... tudi poleti je črna ...

... vse čelade, ki sem jih imel do sedaj in vrjetno tudi v prihodnje so bile/bodo črne ...

... mislim, da nikoli ne bomo točno ugotovili ali je bolj vroča ali ne, ker ne morem imeti dveh naenkrat na glavi ...

... ko je vroče, je itak v vsaki vroče, ne glede na barvo...

... na mestu pa je ne nameravam testirat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ko je vroče, je itak v vsaki vroče, ne glede na barvo...

* Pojdi na parking ko je (vroče) sonce.

* Postavi se med črno in belo vozilo.

* Položi roki na obe vozili.

* Potem me pa pokliči! :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še malo bolj zakomplicirano kot je fičo povedal.

P=(1-a)(sigma)T4.. Kjer je a tako imenovani albedo, ki je za črno telo 0, za popolnoma belo pa 1, sigma pa Štefanova konstanta 5.67×10-8 W/(m²·K4)

KLIK

MAter se da čist enostavne stvari zakomplicirat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!