Skoči na vsebino

Shoei čelade


Desmo

Priporočene objave

Prosim,če mi kdo lahko pove kje bi dobil za čelado SHOIE concept(pod brado mi pri večji hitrosti piha) dodatni podbradnik(da mi ne-bi več pihalo) ali kakor koli se že temu reče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
Sem kupil shoei XR 1000 voltage. Super čelada, zelo udobna, odlično prezračevanje,

razmeroma tiha, tudi pri velikih hitrostih. Kupil pa sem jo na Hrvaškem, cena 350 EUR preračunano brez PDV-ja. :OK:

Kje na Hrvaškem, ... oziroma lai obstaja kakšen konkreten naslov ali naziv trgovine, telefon?

ThanX

Zoolo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thanx, sem šel potem preko motori.hr iskat in so gor, čakam, da mi potrdijo cene za oba modela, ki me zanimata, ampak izgleda, da je Luis še vedno cenejši od Hrvaške tudi, če odbijem PDV.

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prejšnjo soboto kupil Shoei XR-1000 Diabolic 2. Šel v Pignolo, Cena na cash 460 EUR. Mal pocakal, sel vmes se k Alternativi in kupil za 440 EUR. Nena hvala!!!!! :worship:

Čez prvomajske obrnil 800km. Prej sem mel Shark RSF2. Shoei je precej lažja za nosit, zapenjanje z dvema D obročkoma je mal zamudno, sam ko se navadiš je čist ok. Tudi tresenja oz. bufferinga je precej manj. Udobje je pa pri Shoei-ju veliko boljše. Shark me je vedno tiščal v ušesa, pa tudi gor sem jo težko dobil. Je pa RSF2 zelo dobra čelada glede na ceno (Kupljeno v Ita.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim,če mi kdo lahko pove kje bi dobil za čelado SHOIE concept(pod brado mi pri večji hitrosti piha) dodatni podbradnik(da mi ne-bi več pihalo) ali kakor koli se že temu reče.

Pokliči 00 385 16141062 - Šepič commerce - generalni uvoznik iz HR - Zagreb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bremsenlos,ta XR 1000 zgleda u redu. a veš mogoče kolko bi pršla, če je enobarvna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar, js vem d druge čelade kot SHOEI ne dam na glavo :OK: nja, arai maybe. Naslednja me pa mika Z-one :hmm:

Boš kej povedu kako se obnese XR 1000 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da mi ne bo treba povedat nič kako se obnese! :lol:

neslišnabrezpadca :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči  00 385 16141062 - Šepič commerce - generalni uvoznik iz HR - Zagreb

mene pa zanima če je tale generalni uvoznik za hrvasko dost cenejsi k v sloveniji ali v avstriji te shoei celade?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je lani najceneje prišla v Avstriji. Sedaj, ko pa smo v EU pa bi te znala ceneje prit na Hrvaškem, ker tam dobiš davek povrnjen v Avstriji pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če je tale generalni uvoznik za hrvasko dost cenejsi k v sloveniji ali v avstriji te shoei celade?

Pri izvozu iz HR dobiš davek nazaj (mislim da 22%). Kakšne so cene v RS in A ne vem, ker že dolgo nisem kupoval čelade.

Malo prebrskaj net - če ne drugače probaj preko portala motori.hr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da mi ne bo treba povedat nič kako se obnese!  :lol:

Ben ja, nism mislu na tak način :grrr bl to d na SS motorju ala CBR, R1-6, GSXR, ipd use šumi, uzami kar češ. Zdej pa zbiram kaj šumi najmanj :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se bom pelju domov s čelado na glavi v avtu, radio do fula, odprta šipa in ti povem :afro1: ker mam moto še na šraufanju :SS dans grem iskat. upam da majo mojo mero :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če je tale generalni uvoznik za hrvasko dost cenejsi k v sloveniji ali v avstriji te shoei celade?

Slovenija nima zastopnika za SHOEI, v Luisu in Gerickeju je treutno cena 419-429 EUR za Raid II Tribe, enobarvne so cenejše.

Pri Šepiču, je čelada že v osnovi nekaja EUR cenejša, po povračilu PDV pa si nekje na 333 EUR, če te ne zjebejo zeleni ali plavi na carini (dobavni rok je 14-20 dni, ker čelade nimajo na zalogi).

Čakam samo še odgovor iz (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), pa da vidimo kam nas bo pot vodila.

Zoolo

P.S.: Isto razmerje velja tudi pri čeladi XR100 RAY.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj bluzite vendar zastopnok za SHOEI v SLO. obstaja!!! :angry:

Jaz sem kupil SHOEI X-Spirit Norick 5 TC-2 za 158.000,00SIT pred mesecem dni pri nas z SLO z pet letno garancijo in racunom, toliko za primerjavo cen.

Ce pa vas zanima kdo je zastopnik za SLO pa na PM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno nova čelada! :kva2:

nisem kupil Shoei XR1000, sem vzel RaidII enobarvno, metalno sivo. 340 EUR. u Alternativi. prvi občutki (ne na motorju, ker je ŠE vedno na šraufanju <_< ) taki kot sem pričakoval. zaenkrat zadovoljen. sem jo mel kake pol ure doma na glavi in je ok. antifog deluje, kar se tiče tihosti in tesnosti je seveda ker je nova malo boljša kot moja tastara shoeika :lol: . bomo vidli kako se bo obnesla glede glasnosti in tesnenja ter piskanja pr 200 kmh. bom sporočil .) . aja zapenjanje je DD in takoj obvladljivo, snemljive ličnice in pralna notranjost.

pa še vabljen sem na pršut in pivo...dobra promocijska poteza, glede na to, da sem bil prvič tam :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od letos v Sloveniji prodaja SHOEI čelade Yogi motocenter iz Vinske gore pri Velenju. Pri njih se da kupiti vse modele, če jih nima jih v kratkem roku izdobavi. Cene s popusti so za odtenek ugodnejše kot npr. v Louisu. Sam sem tam kupil Shoei XR 1000 Diabolic II za 100.000 SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Zgoraj omenjenih v Velenju sem naročil Raid II Tribe, ... cena ugodna (samo Hrvaška varianta z vračilom PDV, bi bila morda par jurjev cenejša brez upoštevanega časa, goriva, cestnin, ..., Alternativa in Luis ne prideta blizu).

Baje jo dobim, če bo vse po sreči konec tedna, ke so jo morali posebej naročiti.

Kar se tiče pogovorljivosti, ustrežljivosti, .... (vse preko telefona), pa čestitke fantom v Velenju. :OK:

Zoolo :blink:

P.S.: Heh in tako se je uradno končalo iskanje čelade. Aha in še to po pogovoru z uvoznikom, sem dobil zagotovilo, da bodo ali trgovci ali sam zastopnik poskrbeli za potrebne rezervne dele in servis čelad. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Po tem, ko se je logistika med Nemčijo in Slovenijo sesula v prafaktorje, sem vseeno dočakal čelado. (14 dni od naročila, čeprav so predstavniki božanskega naroda, sej imajo vendar papeža - Nemci, nekaj obljubljali 4 dnevni rok dobave).

Jap, zadeva funkcionira, prvi občutki skoraj navdušujoči (da ne bo preosladno), ... cena OK, prodaja v Yogiju OK, ....

Priporočam, če se še kdo zanima za Shoia.

Zoolo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Pignolu Shoei čelado lahko takoj odneseš iz trgovine. Še prej pa preizkusiš vse živo in se o ceni globoko pocenkaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Pignolu Shoei čelado lahko takoj odneseš iz trgovine. Še prej pa preizkusiš vse živo in se o ceni globoko pocenkaš.

kje pa je tale Pignol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!