Skoči na vsebino

Shoei čelade


Desmo

Priporočene objave

Jaz te berem zelo precizno, le ti hočeš "tekmovati" v ligi, kamor s pripombami o mopedu in NZi-ju ne sodiš. Razen če se ti zdi, da so moped in 1000-1400 kubični motorji ista liga in da ko padeš z enim in drugim, gre po tvoje za iste hitrosti. Če bi tebe "sezulo" z mamino rajnglo oziroma tvojo NZi pri 170 km/h, ne bi imel prask v laku ampak bi nam zdaj mahal z neba. Na hrbtu bi imel krila. Okoli glave avreolo. Okoli prask pa ti bom povedal, da sem videl, ko je nekdo padel pri 100 km/h, treščil po tleh in naredil luknjo v čelado. Takšno luknjo, da bi lahko dal roko skozi. Brez pretiravanja. Pa je bila pet cenovnih razredov višje od NZi-ja. Zato nalagaš ti.

Oooo, na forum je prišel poznavalec. Spozna se na mamine rajngle, Nzi čelade, glavo bi si zafršolel z betonom (po slovensko - naredil bi si opaž in vlil glavo v beton), z mopedom pade, da le-ta razpade na tri dele. In potem pametuje, da smo vsi, ki smo padli z motorjem, bedaki. Ja, fante, fante, ti pa si drzen in predrzen. Upam, da boš podobne neumnosti kdaj, malo alkoholno omamljen, blebetal na kakšnem motozboru. Verjemi, da boš imel zjutraj občutek, da imaš glavo zafršolano v beton. Zdaj pa se malo umiri in idi rajši odpirati teme o motociklih do 125 ccm oziroma še raje o skuterjih. Tja sodiš, ti ki padeš z mopedom, da razpade na tri dele.

Odpisal? Priden :grim

Še vedno si isti bedak kot prej. Lahko bi rekli, da polpismen, prebereš ,vendar ne razumeš. Očitno ti tukaj ni pomoči. Iz moje pripombe na tvoj post, kjer sem ti samo očital, da tvoja opažanja o praskah niso merodajna glede kvalitete čelad in da so merodajna testiranja pač drugačna, zaideš na popolnoma druge poti. Besede obračaš po svoji meri, vendar preveč, fant moj. Dobijo čisto drug pomen, s tem pa si se proglasil za nepismenega idiota (prej, ko sem te proglasil za polpismenega sem se zmotil, se oproščam) :naughty:

Prvega odgovora drugače sploh ne bom komentiral, si ga popolnoma zgrešil (kot bi jaz tebe vprašal kaj si jedel za kosilo, odvrnil bi pa "vstal sem ob 8h zjutraj")

Da smo vsi, ki smo padli z motorjem bedaki? Tudi to si zgrešil (spet nerazumevanje) Nisem predrzen, daleč od tega, tukaj so v igri spet tvoje obrnjene besede!

Glede zadnjega stavka... Nekateri so očitno začeli že kar takoj s 1000 kubičniki, kajne? Osebno sem (na kar sem še vedno ponosen) začel s Tomosi (bilo jih je kar veliko), nadaljeval pa z večino razredov do 1000ccm (125,250,500,750,900,1000), zato mislim, da nisem pravi naslov za to (spet si spustil par stavkov iz mojega zadnjega posta)

Gattolina moj - tvoje izjave si nasprotujejo!

V postih nakladaš o praskah na čeladi, da je čelada tako dobra, da se sploh ne poškoduje, samo popraska, v naslednjem daš v čeladi pet cenovnih razredov dražji od NZi, roko skozi. TU PA SI TUDI POTRDIL MOJ PRVI ODGOVOR!

P.S. Močno upam, da boš na motozboru TUDI TI! Pa bomo videli kdo bo komu glavo zafršolal :lol1:

Glede pametovanja ti pa tudi ne ostanem dolžan: 150 postov v enemu tednu. Mislim, da si TI kralj pametovanja, sploh pa v vseh najrazličnejših temah.

Ko boš šel pa na motozbor pa pošlji PM, da bom sigurno tam. Pošteno? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah,dejta,no,smo tukaj,da se bomo kregali ali zato,da dajemo svoja mnenja in s tem izmenjujemo informacije,mladim,novopečenim motoristom pa nasvete kako in kaj.... umirita se že,no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpisal? Priden :grim

Še vedno si isti bedak kot prej. Lahko bi rekli, da polpismen, prebereš ,vendar ne razumeš. Očitno ti tukaj ni pomoči. Iz moje pripombe na tvoj post, kjer sem ti samo očital, da tvoja opažanja o praskah niso merodajna glede kvalitete čelad in da so merodajna testiranja pač drugačna, zaideš na popolnoma druge poti. Besede obračaš po svoji meri, vendar preveč, fant moj. Dobijo čisto drug pomen, s tem pa si se proglasil za nepismenega idiota (prej, ko sem te proglasil za polpismenega sem se zmotil, se oproščam) :naughty:

Prvega odgovora drugače sploh ne bom komentiral, si ga popolnoma zgrešil (kot bi jaz tebe vprašal kaj si jedel za kosilo, odvrnil bi pa "vstal sem ob 8h zjutraj")

Da smo vsi, ki smo padli z motorjem bedaki? Tudi to si zgrešil (spet nerazumevanje) Nisem predrzen, daleč od tega, tukaj so v igri spet tvoje obrnjene besede!

Glede zadnjega stavka... Nekateri so očitno začeli že kar takoj s 1000 kubičniki, kajne? Osebno sem (na kar sem še vedno ponosen) začel s Tomosi (bilo jih je kar veliko), nadaljeval pa z večino razredov do 1000ccm (125,250,500,750,900,1000), zato mislim, da nisem pravi naslov za to (spet si spustil par stavkov iz mojega zadnjega posta)

Gattolina moj - tvoje izjave si nasprotujejo!

V postih nakladaš o praskah na čeladi, da je čelada tako dobra, da se sploh ne poškoduje, samo popraska, v naslednjem daš v čeladi pet cenovnih razredov dražji od NZi, roko skozi. TU PA SI TUDI POTRDIL MOJ PRVI ODGOVOR!

P.S. Močno upam, da boš na motozboru TUDI TI! Pa bomo videli kdo bo komu glavo zafršolal :lol1:

Glede pametovanja ti pa tudi ne ostanem dolžan: 150 postov v enemu tednu. Mislim, da si TI kralj pametovanja, sploh pa v vseh najrazličnejših temah.

Ko boš šel pa na motozbor pa pošlji PM, da bom sigurno tam. Pošteno? :winkiss:

Brez komentarja. Naj si ostali, ki naju berejo, ustvarijo svoje mnenje. Jaz sem ti svoje povedal. Ti pa meni tudi. Čas pa bo pokazal, kdo ima prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bluzte

ima kdo mogoce kaksno shoei za prodat ?

bolj manjse velikosti

Poiskusi v Avstriji. Motorrad Klein, Frauengasse 6, 8430 Leibnitz. Tel:0043 345286766-18. Boljših cen za Shoei ne boš našel nikjer. Še posebej zdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poiskusi v Avstriji. Motorrad Klein, Frauengasse 6, 8430 Leibnitz. Tel:0043 345286766-18. Boljših cen za Shoei ne boš našel nikjer. Še posebej zdaj.

pa nimam casa zdaj it tja, pa se predalc je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bluzte

ima kdo mogoce kaksno shoei za prodat ?

bolj manjse velikosti

V trgovinah jih imajo toliko, da jih prodajajo. Tudi v SLO.

mam, XR 1000 ciabolic II številka XS

Za SHOEI CIABOLIC pa še nisem slišal. A si jo morda kupil na Madžarskem ali preko interneta iz Kitajske??

Lepo so te nateg...i.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V trgovinah jih imajo toliko, da jih prodajajo. Tudi v SLO.

Za SHOEI CIABOLIC pa še nisem slišal. A si jo morda kupil na Madžarskem ali preko interneta iz Kitajske??

Lepo so te nateg...i.

Diabolic B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V trgovinah jih imajo toliko, da jih prodajajo. Tudi v SLO.

Za SHOEI CIABOLIC pa še nisem slišal. A si jo morda kupil na Madžarskem ali preko interneta iz Kitajske??

Lepo so te nateg...i.

hudiča, zatipku sm se :headbang: :lol1:

diabolic 2 grafika je :grim kupu pa sm jo v IT

čelada brez praske, dodam pa ti še črn original shoei vezir, skupaj s pin-lock, vse v original embalaži v vreči od shoei pa zapakirano v škatli z rdečo mašno na vrhu.

Če si interesent PM .)

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Pignol-ki v stari Gorici (IT) je xr-1000 skoraj vsi modeli,tudi diabolic 450€, sem jo kupoval mesec nazaj....dobiš pinlock,podbradni del,vrečo in kar spada zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V trgovinah jih imajo toliko, da jih prodajajo. Tudi v SLO.

Za SHOEI CIABOLIC pa še nisem slišal. A si jo morda kupil na Madžarskem ali preko interneta iz Kitajske??

Lepo so te nateg...i.

A morda nisi pomislil, da je forum namenjen tistim, ki bi radi izmenjali kakšno informacijo? S takšnimi pripombami pa ne verjamem, da boš dosegel namen, Raje nam povej kaj uporabnega. O.K.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A morda nisi pomislil, da je forum namenjen tistim, ki bi radi izmenjali kakšno informacijo? S takšnimi pripombami pa ne verjamem, da boš dosegel namen, Raje nam povej kaj uporabnega. O.K.?

:topic:

in kaj si ti s to svojo objavo uporabnega povedal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Pignol-ki v stari Gorici (IT) je xr-1000 skoraj vsi modeli,tudi diabolic 450€, sem jo kupoval mesec nazaj....dobiš pinlock,podbradni del,vrečo in kar spada zraven.

Torej precej dražje kot pri nas!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej precej dražje kot pri nas!!!

kolk so pr nas nove no :? mislim kje dobiš ti novo za majn kot 100k

js bi rabu Shoei VFX-r pa me res zanima, če mi jo dobiš tako poceni... :hmm: da vidmo zdej tvoje klobasanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk so pr nas nove no :? mislim kje dobiš ti novo za majn kot 100k

js bi rabu Shoei VFX-r pa me res zanima, če mi jo dobiš tako poceni... :hmm: da vidmo zdej tvoje klobasanje

Pozdravljen. Kakšen model pa je to. Shoei ima v programu le VFX-DT REPLICA ali pa VFX - DT enobarvna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če samo v ata googla pogledaš... ne moreš verjet kaj vse se dobi in opazu d je to isto oz da je eno in drugo le drugačna komercialna oznaka :fredy:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če samo v ata googla pogledaš... ne moreš verjet kaj vse se dobi in opazu d je to isto oz da je eno in drugo le drugačna komercialna oznaka :fredy:

DT model dobiš za 95.000 sit po redni ceni brez popusta v SLO. Žal ima ROBČEK prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk so pr nas nove no :? mislim kje dobiš ti novo za majn kot 100k

js bi rabu Shoei VFX-r pa me res zanima, če mi jo dobiš tako poceni... :hmm: da vidmo zdej tvoje klobasanje

Pokliči Boštjana na Avto Triglav v MB, pa boš videl, da tista o manj kot 100-tisočakih ni iz trte izvita. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pignol-ka je draga,je pa meni najbližja in edina,ki ima Shoei čelade.Pri Braidotki nima ne Arai ne Shoei....pač sem kupil tam.Je pa prijatelj lani kupil na sejmu v v Padovi Shoei XR-1000 za 300€,novo, pri Pignolki je bila nekaj čez 500€....

Ampak dobro je vedeti,da se dobijo tudi pri nas....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči Boštjana na Avto Triglav v MB, pa boš videl, da tista o manj kot 100-tisočakih ni iz trte izvita. :grim

sm, pa je res... se opravičujem in jemljem nazaj prejšnje besede :blush: očitno imam js ene bolj dragih virov informacij :hmm: bo treba menjat obveščevalnea agenta :lol1:

bom pa počaku padovo ja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

sm, pa je res... se opravičujem in jemljem nazaj prejšnje besede :blush: očitno imam js ene bolj dragih virov informacij :hmm: bo treba menjat obveščevalnea agenta :lol1:

bom pa počaku padovo ja :grim

:OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!