Skoči na vsebino

Shoei čelade


Desmo

Priporočene objave

jest zaenkrat se nism meu problemou s to znamko edin kar je mogoče mal glasna pa še to pr 200km/h +  drugač pa je ne dam za noben dnar  :P

haha kere pa ti pokaš. :D

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima a vam pin lock drži v nulo k jst ga po nobeni stvari ne morem pripravit do tega. tudi ce ga zrihtam v nulo potem po kakem tednu ne tesni vec. sicer je res da je celada bla v vec kot 2h letih ogromno na glavi in se ji že pozna, a je slucajno treba nov pinlock?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sprobal mal xr 1000

vem zdaj za velikost

moram zdaj met keš in najti čelado da si naročim po netu za boljšo ceno kot je pri nas v trgovini in bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sprobal mal xr 1000

... a si probal XR 1000 ali XR 1100? Ker sem pri sebi opazil, da mi sedaj model Raid vel.M lepo sede na betico, 1000 mi ni niti malo ustrezal (ko sem jo pomerjal), za 1100 pa vidim, da mi odgovarja vel.S in ne M kot do sedaj. In sedaj je tu še novi model Quest.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim; kot sem napisal: jaz "grem" iz velikosti M pri Raid-u na S pri XR 1100, moja pa iz velikosti S (Raid) na XS pri XR 1100. Kaj pa novi model z oznako Quest?

post-1569-0-73518600-1289545600_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej to je malo odvisno od oblike glave. ker številke glede obsega so bolj al manj pr vseh čeladah enake, pole je pa odvisno še seveda od teh blazinic pr ličnicah, kolko te stisnejo. vsekakor pa ne kupovat čelade prek neta če je nisi mel prej vsaj 10min (raje kako minuto več) na glavi. pa še na strani od shoei sm zadnjič brala da je za bit pozoren da ne kupiš v evropi ameriške čelade (in obratno), ker ni enaka homologacija. če ne kar se mer tiče gre meni prou raidXS in enako XR1100. mojemu pa je bla mislim da XR1000 velikost M premajhna in ga je vse neki tiščalo, L pa prevelika, XR1100 velikost M mu je pa kot ulita. tko da treba probat pa videt.

uni ta nov quest sm pa jst razumela da bo kao nadomestil raid II, samo zgleda da se raid še vedno dobro prodaja tko da ga niso še dali vn. je pa pomoje malo izboljšan raid. jst kolkor vidim pr mojemu bi se odločla za XR1100.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... uni ta nov quest sm pa jst razumela da bo kao nadomestil raid II, samo zgleda da se raid še vedno dobro prodaja tko da ga niso še dali vn. je pa pomoje malo izboljšan raid.

Quest je že na policah (vsaj v tujni); To je povsem nova čelada (če jo popredalčkamo spada po mnenju izdelovalca v segment sport/tourig, 1100 pa je bolj za športno rabo) in ima enak sistem vpetja vizirja kot XR 1100 in enak vizir. BTW: v zadnji štev.Moto.si-ja jo je MG zelo lepo hvalil in pohvalil.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quest je že na policah (vsaj v tujni); To je povsem nova čelada (če jo popredalčkamo spada po mnenju izdelovalca v segment sport/tourig, 1100 pa je bolj za športno rabo) in ima enak sistem vpetja vizirja kot XR 1100 in enak vizir. BTW: v zadnji štev.Moto.si-ja jo je MG zelo lepo hvalil in pohvalil.

LP

Quest ma številke mal drugačne kot xr900 ali xr1000, ki so ble precej blizu, xr1100 je odtenek večja od omenjenih, Quest pa manjša. XR so mi prav M Quest mi je M občutno premajhna, L pa absolutno prevelika.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quest je že na policah (vsaj v tujni); To je povsem nova čelada (če jo popredalčkamo spada po mnenju izdelovalca v segment sport/tourig, 1100 pa je bolj za športno rabo) in ima enak sistem vpetja vizirja kot XR 1100 in enak vizir. BTW: v zadnji štev.Moto.si-ja jo je MG zelo lepo hvalil in pohvalil.

LP

sej vem da je popolnoma nova čelada, ampak sej pravim da je blo pred časom govora da naj bi ta nadomestila raid. pa sej ni vežno. meni edina prednost k jo ima mogoče xr1100 pred questom, je več zračnikov. predvsem uni na zadnjem delu so fajn k maš zračenje brez da ti piha po glavi. sicer pa je itak traba probat pa videt. meni rečmo ma moja raid II prou zadosti zračenja in mi je prou qul. čeprou bo druga sezona njena zadnja na motrju in bo samo še za na skuter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quest je že na policah (vsaj v tujni); To je povsem nova čelada (če jo popredalčkamo spada po mnenju izdelovalca v segment sport/tourig, 1100 pa je bolj za športno rabo) in ima enak sistem vpetja vizirja kot XR 1100 in enak vizir. BTW: v zadnji štev.Moto.si-ja jo je MG zelo lepo hvalil in pohvalil.

LP

Nisem je še zasledil niti v tujini (Quest namreč). Qwest pa že imajo v SLO od septembra torej od začetka prodaje v EU.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem je še zasledil niti v tujini (Quest namreč). Qwest pa že imajo v SLO od septembra torej od začetka prodaje v EU.

:hmm: me zanima če bi vedel o čemu se piše, ko bi čelado prodajal s korespondenco po mailu, ali bi tud takrat dlakocepil in pametoval.

Če kdo rabi, je zdaj najbrž dobra prilika Stric Lojze ma tudi nekaj šoj v akciji. xr1100 po 350€ raid še občutno manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: me zanima če bi vedel o čemu se piše, ko bi čelado prodajal s korespondenco po mailu, ali bi tud takrat dlakocepil in pametoval.

Če kdo rabi, je zdaj najbrž dobra prilika Stric Lojze ma tudi nekaj šoj v akciji. xr1100 po 350€ raid še občutno manj.

[/quote

Dobivaš provizijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: me zanima če bi vedel o čemu se piše, ko bi čelado prodajal s korespondenco po mailu, ali bi tud takrat dlakocepil in pametoval.

Če kdo rabi, je zdaj najbrž dobra prilika Stric Lojze ma tudi nekaj šoj v akciji. xr1100 po 350€ raid še občutno manj.

Dobivaš provizijo?

ne. dobim korektno uslugo in dobro ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: me zanima če bi vedel o čemu se piše, ko bi čelado prodajal s korespondenco po mailu, ali bi tud takrat dlakocepil in pametoval.

Če kdo rabi, je zdaj najbrž dobra prilika Stric Lojze ma tudi nekaj šoj v akciji. xr1100 po 350€ raid še občutno manj.

Stavim, da se da tudi pri nas (npr. AC MB) dobiti podobno ceno, če ne še ugodnejšo. Ko sem jaz v začetku tega leta kupoval xr1100 sem bil pri Lojzu in so jih imeli po 500 eur brez možnosti popusta, pri nas sem jo dobil isto za dobrih 400 EUR, tako da je sedaj še kvečjemu ceneje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stavim, da se da tudi pri nas (npr. AC MB) dobiti podobno ceno, če ne še ugodnejšo. Ko sem jaz v začetku tega leta kupoval xr1100 sem bil pri Lojzu in so jih imeli po 500 eur brez možnosti popusta, pri nas sem jo dobil isto za dobrih 400 EUR, tako da je sedaj še kvečjemu ceneje ...

Možno. vendar mi je Ljubljana blizu, Maribor mi vzame cel dan. Na avtonetu jih tržijo po 399 kar ni slaba cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno. vendar mi je Ljubljana blizu, Maribor mi vzame cel dan. Na avtonetu jih tržijo po 399 kar ni slaba cena.

v AC Lj jo boš verjetno dobil po isti ceni, kot v AC Mb

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v AC Lj jo boš verjetno dobil po isti ceni, kot v AC Mb

:blush: To pa nisem vedu :blush: ker sem par strani nazaj prebral da je edini center z omembe vredno ponudbo in konkurenčnimi cenami v Mariboru, sem opustil idejo o nakupu v slo trgovini, kar je bila želja, in bi dal zanjo 399, če bi mi bila na dohvat ruke, blodit v Beljak, Celovec ali Maribor po en naglavni pisker nimam namena. zato je že na poti v Šiško k TRG. . . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stavim, da se da tudi pri nas (npr. AC MB) dobiti podobno ceno, če ne še ugodnejšo. Ko sem jaz v začetku tega leta kupoval xr1100 sem bil pri Lojzu in so jih imeli po 500 eur brez možnosti popusta, pri nas sem jo dobil isto za dobrih 400 EUR, tako da je sedaj še kvečjemu ceneje ...

XR1100....redna cena je cca 500€ (govorim o grafiki, enobarvna je cca 80€ cenej), tako da cena za 350-380€ je ugodna. Pa al je to cena pri Lojzu ali pa pri AC.ju. Cenej skor dvomim da bo šlo...razen v ektremnih primerih, ko jim res ostane določena številka v določeni barvi (ponavadi Lojz spusti za kake XXL ceno v podn)

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje vse prodajajo shoei čelade okrog lj? Ac lj, nekje v trzinu sem zasledil? Bo treba čez zimo zamena. Ac lj, to je tm k majo dianese pa aprilie?

Popravljeno . Popravil Spider™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shoei prodajajo v AC na Baragovi ulici v Ljubljani (salon za avtomobile in motorje Honda) in tudi na Dunajski cesti, kjer je prodaja Aprilia-Dainese-Fiat-Alfa Romeo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Spider: Jaz sem kupil pred dobrim mesecem Shoei-ko v Moto Seleš pri Grosupljem - če greš iz NM po AC proti LJ, je pred prvim izvozom za Grosuplje na desni njihova poslovna stavba. So prijazni in se da zmenit za kakšen popust. Priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa en problem in sicer mi pinlock ne tesni. ne glede na to kako ga poskusam nastelat. kej to pomeni da morem kupit no pinlock? al kaka druga ideja? k brez je pa zdej pozimi grozno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Spider: Jaz sem kupil pred dobrim mesecem Shoei-ko v Moto Seleš pri Grosupljem - če greš iz NM po AC proti LJ, je pred prvim izvozom za Grosuplje na desni njihova poslovna stavba. So prijazni in se da zmenit za kakšen popust. Priporočam.

majo tud čelade? vidm da bl prodajajo autoradie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!