Skoči na vsebino

Shoei čelade


Desmo

Priporočene objave

lahko se pa poslužiš tudi drugega trika ki uspe pri ženskem spolu in to je preusmeritev pozornosti na kak drug (moto) dodatek, ki se ga bo dalo dobit ter izkoristiš šibkost v tem trenutku in ji podtakneš enobarvno čelado :D

To ja, obljubi/nabavi ji prstan z vsaj 5 karatnim diamantom (v kosu), bo hitro pozabljena čelada. :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cikadina

hvala za pomoč to sm že razmišlal da bi nabavil črno pa pol dal kolegu nekje 70-100eur da jo poštriha,sam ni to to,čelado treba razdret in lepo nanest pa tako naprej,nalepke ne pridejo v poštev...in potem tudi stane že malo več in potem smo skoraj pri ceni xr-ke z lepim grafitom.ostale moto dodatke ima vse tipi top:) sam to mora zamenat. za prstan pa nimam:)

fasttrack

ja tudi to sem jaz razmišlal pa nisem bil prepričan če je to pol vredu,xs ji je malenkost pretesna pa še podkapa pa smo tam.lahko bi nabavil blazinice v. 39 so za s ja sam a je dost da menjaš samo stranske blazinice ali treba komplet?kaj ni potem tudi školjka malo manjša pri xs???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original blazinice v raid II XS so 35mm ne 39. sicer se itak zjahajo. glede številke pa lahko zmerita obseg, XS je 53-54, s 55-56.

veliko sreče pri iskanju ta prave čelade (sicer veš kaj pravi pregovor, potrpljenje je božja mast, a revež tisti kateri se z njo maže).ah ženske, kdo bi jih zastopu, a ne :P

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se hecaš?

Če je to res ti predlagam, da jo enkrat pošteno nat... in ji ne bodo več take blesarije po glavi hodile.

p.s.oprosti ampak za moje pojme si taka punca bureka ne zasluži kaj šele čelado.

valda...

pomojem si pa taksna copata doma , da glava pece :grim

drug komentar je nepotreben...

saj prav da zeli taksno celado kot ji je vsec :OK:

pac ljudje ponavadi kupimo tisto kar nam je vizualno vsec... sploh ce to zadevo velikokrat uporabljamo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fasttrack

ja tudi to sem jaz razmišlal pa nisem bil prepričan če je to pol vredu,xs ji je malenkost pretesna pa še podkapa pa smo tam.lahko bi nabavil blazinice v. 39 so za s ja sam a je dost da menjaš samo stranske blazinice ali treba komplet?kaj ni potem tudi školjka malo manjša pri xs???

Viš to pa ne vem sigurno. Kolikor vem za vse dimenzije niso posebne velikosti čelad ampak so ene dve tri dimenzije, pa različne oblike oblazinjenja, nisem pa prepričan.Najbolš vprašat v kaki trgovini k majo shoei na zalogi. Sej to ni optimalna rešitev samo če nikjer ne najdeš te čelade v S velikosti... Vsekakor pa bi blo treba to stestirat, da bi na blef kupoval pol se pa punca ne bo dobro počutla v čeladi pa spet ni nič koristi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja zdej tko....s čisto nova jo kar lepo drži skor mal na tesno ampak ok. obseg ima 54,5cm. moja čelada ki je že uležena velikost s ji je pa glih skor prav skor malenkost večja z podkapo pa v piko.

tko da razmišlam če bi kupila rabljeno xs ker itak nove ni potem bi mogoče blo,ker so blazinice že uležene. potem damo notri blazinice od s se pravi 39mm pa bi pomoje šlo.

ženske ja kdo bi jih zastopu:) nimaš kej važno da bo moja potem vesela k dobi to čelado sm to bi rad dosegu pa bom vztrajal do konca že zdaj iščem dva mesca pa še bom,ne odneham!:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miran985 ti si res zaslužiš nagrado Zlata copata 2012!

drugače pa so ženske in so razvajene punčke, kaj imaš ti doma, pa verjetno sam veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi pa res ne razumete... tole bo iskal še ene par mescev, da bo konc sezone ,...ampak izgovor ma pa dober, da je ni teba vozit... ker pač ne dobi čelade :P

fant se znajde :):OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drage dame!

prvič copata še zdelč nism,ona čelado ima in se vozi z njo samo je pač slaba, ker pa ima pač željo ji bi rad vsaj eno željo izpolnil.

ena naj pove kaj je tle narobe če bi rad da se ona zadovoljna vozi naokoli?Moja je delč od razvajenega,poznam take in pri meni bi kaj hitro šle stran!

mogoče vas to matra da nimate takih moških oziroma jih ne morte dobit to vaju mogoče žre.

če bi me pa poznale bi pa tisto izjavo copata leta hitro umaknila!

Aja pa še neki ful dobr mi s tem pomagate res hvala....

ne mi prossm nabijat nekih izjav sploh sm gor k se ne tičejo iskanja čelade...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drage dame!

prvič copata še zdelč nism,ona čelado ima in se vozi z njo samo je pač slaba, ker pa ima pač željo ji bi rad vsaj eno željo izpolnil.

ena naj pove kaj je tle narobe če bi rad da se ona zadovoljna vozi naokoli?Moja je delč od razvajenega,poznam take in pri meni bi kaj hitro šle stran!

mogoče vas to matra da nimate takih moških oziroma jih ne morte dobit to vaju mogoče žre.

če bi me pa poznale bi pa tisto izjavo copata leta hitro umaknila!

Aja pa še neki ful dobr mi s tem pomagate res hvala....

ne mi prossm nabijat nekih izjav sploh sm gor k se ne tičejo iskanja čelade...

ja sori no .... ne jaz nimam tazga desca, k štosa ne šteka.... mam pa čelado :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da se hecas,ne moti me tvoja izjava.pac sem za hece ampak trenutno se isce konkretno celada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi pa res ne razumete... tole bo iskal še ene par mescev, da bo konc sezone ,...ampak izgovor ma pa dober, da je ni teba vozit... ker pač ne dobi čelade :P

fant se znajde :):OK:

možno tudi, da se gospodični ne ljubi prav preveč, in se znajde z neznosnimi pogoji. Le kje sm to že videl :hmm:.:P /joke

bolje da človek točno ve kaj hoče, kot da ne ve kaj bi rad, pa ga vse nek moti. . . .

Hej! Kupiti imam namen XR 1100. Kje se da dobit nekak najugodneje? :ninja:

jaz sem jo kupil jeseni, ko imajo v louisu razprodaje. mislim da je zneslo ene 36o€?

Jaz sm nad njo malčk razočaran. imam jo drugo sezono,(se pravi slabih 15 K do sedaj) pa je vizir fasal že precej prask (suomy v 6 sezonah niti pol toliko), Prednji predbradni zračnik mi piha v oči, če ga zaprem se vizir takoj zarosi. (priznam da nisem zmontiral priloženega pinlocka), kar me pri predbradnemu zračniku še najbol moti, pa je propustnost za mrčes. Se mi je že večkat zgodilo, da sm v čelado fasal živo mušico, in enkat celo niti ne majhnega pajka, ki se mi je začel šetat po faci. Kaj podobnega se mi do sedaj na XLite Suomy in nekaj malega Km z Schuberthom ni zgodilo nikoli. Čudno se je deformirala desna ličnica, računam na ugodno rešeno reklamacijo.

Morda so to bol kaprice kot resne težave. Vseeno, če bi zanjo dal polnih 52o€, bi se počutil mal nategnjenga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno tudi, da se gospodični ne ljubi prav preveč, in se znajde z neznosnimi pogoji. Le kje sm to že videl :hmm:. :P /joke

bolje da človek točno ve kaj hoče, kot da ne ve kaj bi rad, pa ga vse nek moti. . . .

jaz sem jo kupil jeseni, ko imajo v louisu razprodaje. mislim da je zneslo ene 36o€?

Jaz sm nad njo malčk razočaran. imam jo drugo sezono,(se pravi slabih 15 K do sedaj) pa je vizir fasal že precej prask (suomy v 6 sezonah niti pol toliko), Prednji predbradni zračnik mi piha v oči, če ga zaprem se vizir takoj zarosi. (priznam da nisem zmontiral priloženega pinlocka), kar me pri predbradnemu zračniku še najbol moti, pa je propustnost za mrčes. Se mi je že večkat zgodilo, da sm v čelado fasal živo mušico, in enkat celo niti ne majhnega pajka, ki se mi je začel šetat po faci. Kaj podobnega se mi do sedaj na XLite Suomy in nekaj malega Km z Schuberthom ni zgodilo nikoli. Čudno se je deformirala desna ličnica, računam na ugodno rešeno reklamacijo.

Morda so to bol kaprice kot resne težave. Vseeno, če bi zanjo dal polnih 52o€, bi se počutil mal nategnjenga.

Ja zdaj imam XR 1000 pa sem z njo zadovoljen. Je pa stara 5 let, za seboj ima cca 40000 km, tako da je že čas, da si privoščim drugo. Na njej imam vedno srebrn vizir, ki je kar občutljiv na praske ja, tako da imam zdaj že drugega gor. Brez pinlocka je nisem uporabljal nikoli, tako da z rošenjem težav nisem imel. Je pa res, da že pri 1000 zna sprednji zračnik pihati v oči ja, pa meni je tudi že kaka živa žuželka priletela noter, hahahaha. Kaj pa vem, 1100 mi je všeč, sploh grafike od SHOEI so za moj okus najboljše. No pomoje slabša od XR 1000 ni, tako da če je boljša, bom ziher zadovoljen! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdaj imam XR 1000 pa sem z njo zadovoljen. Je pa stara 5 let, za seboj ima cca 40000 km, tako da je že čas, da si privoščim drugo. Na njej imam vedno srebrn vizir, ki je kar občutljiv na praske ja, tako da imam zdaj že drugega gor. Brez pinlocka je nisem uporabljal nikoli, tako da z rošenjem težav nisem imel. Je pa res, da že pri 1000 zna sprednji zračnik pihati v oči ja, pa meni je tudi že kaka živa žuželka priletela noter, hahahaha. Kaj pa vem, 1100 mi je všeč, sploh grafike od SHOEI so za moj okus najboljše. No pomoje slabša od XR 1000 ni, tako da če je boljša, bom ziher zadovoljen! :grim

Točno to sem si mislil, po treh dneh in cca 1000Km uporabe XR1000 :)

Žal imam mal defektne oči, pa si želim čim manj stvari med sabo in cesto. Tudi temnega vizirja se ne upam uporabljat.....zato no pinlock :(

Po moje, je xr1000 boljša od 1100. Manjša, lepš diha, morda celo malo tišja.

Grafika pa ni neko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to sem si mislil, po treh dneh in cca 1000Km uporabe XR1000 :)

Žal imam mal defektne oči, pa si želim čim manj stvari med sabo in cesto. Tudi temnega vizirja se ne upam uporabljat.....zato no pinlock :(

Po moje, je xr1000 boljša od 1100. Manjša, lepš diha, morda celo malo tišja.

Grafika pa ni neko

Ja XR 1000 diha dobro, to ni kaj. Na XR 1000 me moti to, da ko se vležem na tank, torej pri res hitri vožnji, potem vidim preveč zgornjega roba čelade, kar mi pač po višini zoža vidno polje in pri taki agresivni drži potem gledam naprej točno na robu pinlocka, ki mi dela seveda dvojno sliko in je žal zelo moteče. Pri XR 1100 vem da je to odpravljeno, ker je vizir tako visok, da rob pinlocka ni viden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej! Kupiti imam namen XR 1100. Kje se da dobit nekak najugodneje? :ninja:

Naročiš oziroma naročim prek ebay-ja,angleški,nemški najbolje.je zihr ugodneje kot pri nas in več izbire.je pa res da tisto kar jaz iščem pa ne:))

tko da če rabiš kako pomoč glede tega se lahk zmenimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uporabljam xr1000 že tri sezone in sem zelo zadovoljen, predvsem zaradi tega, ker mi od vseh probanih čelad najbolje sede na betko, pravtako xr1100. je kvalitetno izdelana in lepih grafik. tiha niti slučajno ni, alpa js ne vem kaj je to glasna čelada. vizir je pa tako, da bolj ga paziš dlje zdrži, ga bom po moje konec sezone zamenjal, aftermarket zadeve se dobijo od 20€ dalje (videl sem, da se lahko dobi tudi pinlock zatemnjen- za tiste, ki nočejo celega vizirja zatemnjenega), original je drag. najverjetneje bo tudi naslednja shoei (xr1100, razen če prej ne najden cenejše čelade, ki mi je tudi ulita).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam XR 1100 že tretjo sezono. Vizir kot nov pa ga neč ne ekstra pazim, tako da ne vem kako da enim se tako poškoduje kot berem, prav tako pinlock zadovoljivo deluje tudi v zimskih časih (no izjemoma temperature tm okoli 0°C res se malo zamegli spodaj, tako da je oviran pogled na števc samo z očmi in morem pač s celo glavo pogledat) Lahko jo mam cel dan na glavi brez problemov. Zračnost in glasnost. Kaj pa vem, ka drugih nisem sprobal. Skratka zadovoljen in je ne mislim menjat

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja XR 1000 diha dobro, to ni kaj. Na XR 1000 me moti to, da ko se vležem na tank, torej pri res hitri vožnji, potem vidim preveč zgornjega roba čelade, kar mi pač po višini zoža vidno polje in pri taki agresivni drži potem gledam naprej točno na robu pinlocka, ki mi dela seveda dvojno sliko in je žal zelo moteče. Pri XR 1100 vem da je to odpravljeno, ker je vizir tako visok, da rob pinlocka ni viden.

Ker govoriš, da se voziš res hitro(verjetno na dirkališču) ti priporočam ARAI rx 7 GP,tam je vidno polje mislim da največje,če je pa res hitra vožnja le izjemoma na cesti je pa 1000 tudi dobra :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker govoriš, da se voziš res hitro(verjetno na dirkališču) ti priporočam ARAI rx 7 GP,tam je vidno polje mislim da največje,če je pa res hitra vožnja le izjemoma na cesti je pa 1000 tudi dobra :smoke:

Ne, ta problem da sem gledal skozi pinlock rob se mi je dogajal na Grobniku in na Panoniji. na cesti se nikoli ne poknem tako dol za šipico na kestl kot na pisti. Ampak ker na pisti zelo malo vozim, ker ni več dinarčkov za to, sem pa vseeno omenil problem XR 1000. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no tako draga publika,iskana čelada se je našla in se je ena gospa usmilila in mi bo poslal iz britanije čelado z poštnino nekje pičlih 200eur.

skor nova v piko,pa še temen vizir zraven da zgleda čelada top!

samo obupat ne smete pa se najde pa če je še tako zajebano....

shoei raid 2 vogue.bmp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!