Skoči na vsebino

Katere motorje vozite...?? -- Izkušnje z njimi


robberrt

Priporočene objave

Srečni lastnik tricikla že 7 let. Pelješ lahko 2 kubika robe s seboj.

TRIKE JE ZAKON

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....ce imas prikolico. welcome to the cyber-jungle ......BY? ....BTW....baker na trike-u si ze spoliral?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim GPZ-ja 500S, kupil par tednom nazaj kot prvi motor. Je že star, ampak upam da bo zdržal sezono ali dve do nakupa kaj bolj konkretnega.

Všeč so mi cestni ampak mi je bil 600 ccm cestni malo premočan za prvi motor( cca 100 KM ) in zato se učim "dirkati" na GPZ-ju.

Z njim sem naredil 500 km, jutri me pa čaka šraufanje :-> ( luči, vijaki, razni deli so postali majavi , je to normalno ?? )

Drugače je pa motor zelo lahek za vozit in je zelo kultiviran razen na vrhu obratomera, takrat malo potegne.

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klemens,za konkretna vprasanja glede tehnike posameznih motociklov so ze odprte teme.ce tvojega modela ni zraven enostavno odpri novo temo.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Popravil/a - Ice dne 19/05/2002 ob 08:47:59

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoliral ICE in se tud mal peljal naokoli.25.05.2002 grem v Simbach(D).Trike treffen.Greš zraven?

LP

TRIKE JE ZAKON

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh,ne bo slo.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Od včeraj posedujem in se normalno tudi prevažam z mojim prvim pravim motorinčkom MG CALIFORNIA EV TOURING.

Prvi vtisi?

Ni časa.

Tvrdo pa živi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo borut končno en s tapravim guzzlnom. povej kaj lepega o njem pa saj nas je že skoraj toliko kot na motoguzzi forumu.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

bravo borut končno en s tapravim guzzlnom. povej kaj lepega o njem pa saj nas je že skoraj toliko kot na motoguzzi forumu.

lp marijan

Ima žvau tako grdo masko spredaj, da sem se kar zalubu vanjo. Zgleda, da se Guzziji ne kvarjo več, ker zraven nisem dobu orodja.

Bejba tako zadovoljna, da ne gre z njega.

Se moram še kaj prepeljat, da se mi pokaže ta prava slika.

Aja, bo treba menda malo vate iz avspuha ven pocukat, pa čeprav že zdaj ni na slabem glasu.

Tvrdo pa živi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... zraven nisem dobu orodja ...

Si dobil orodje zraven, samo ga še nisi našel ... snemi deklc na levi strani pod voznikovim sedežem in poglej kaj je tam notri ... ja, poleg akumulatorja ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej si pa se orodje skrivate??

***

Vsak ima svoje navade je rekel vrag in sedel v koprive.

***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam kjer je prostor za rdeči križ - orodje je pa kr zraven. pa saj ne rabiš orodja za tako dober motor.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bols da se zdele zmente ko pa potem na cesti ko bo treba sraufat

***

Vsak ima svoje navade je rekel vrag in sedel v koprive.

***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze od 1998 vozim Hondo CBR 600F sem prvi lastnik. Partizansk ime motorja je JOZICA :-) Maksimalno sem zadovljen, da se je lepo peljati tudi na daljse turisticne vožnje ne dabi bil kej prevec zmatran. Ko se ti pa zahoce gre pa tudi po kolencku (Grobnik). Ze tretjo sezono vozim Dunlop. Lepo mehka guma, hitro se segreje tko, da drzi. Sicer pa za taprav adrenalin vozim DP z MiniMotom. To je pa zares hudo. Toplo priporočam za probat.

Popravil/a - spidy dne 03/06/2002 ob 12:51:48

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Po novem Kawasaki en 500, po starem Honda Hornet 600.

Vtisi; Kawasaki je pravi fotelj proti divji hornetki.

Divji hornetki ???

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno vozim cross YAMAHO YZ 125 (treba mal kondicije), drugače, pa bi rad v prihodnosti nabavu ala BANDIT, R6, al pa kej podobnga!Če pa nau dnarja bomo pa verjetno kakšnga duka, al pa kej v stilu superomoto...

Drgač pa legendarn motor za mene, SUZUKI TL 1000 R...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamijondzija! Mislim, da se motiš...

A si pozabil na Kawasaki ZZR 1100 (mal po 150 KM) - bil v začetku devetdesetih najhitrejši motor (mislim, da pred blackbirdom).

Očitaš mi lahko, da ima XX kakšen konjček več (164 KM), vendar je razlika v končni hitrosti zanemarljiva (nekaj km/h manj kot 300).

kdor pa vozi tako hitro je ali nor ali pa kamikaza... Pri nižjih hitrostih pa tako ali tako ne izkoristiš vse moči...

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

Popravil/a - Mali bik dne 04/06/2002 ob 14:37:26

Popravil/a - Mali bik dne 04/06/2002 ob 14:47:48

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali bik,

Tista izjava da pri nižjih hitrostih ne izkoristiš moči pa res ne drži. Sam vozim hayabuso, pa ti povem da hudičevo prav pride da se lahko voziš z žensko na zadnjem zicu v šesti tudi 60 če ti tako slučajno paše. Pa še na turnceler ti ni treba nonstop gledat a bo motor potegnu ali ne, ali bo treba šaltat ali ne. Konji in navor zelo prav pridejo tudi v čisto normalnem življenju. Končna hitrost je pa res bolj akademsko vprašanje. Vsaj zame ni ravno kako pomembna stvar.

Podpiram kamijondzijo, sam sem se odlocal ravno med XX in hayabuso.

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!