Skoči na vsebino

Yamaha XT 1200 Z Super Tenere


xenon900

Priporočene objave

Naj bi se jih preverilo vsake toliko časa.

Meni jih na rednem servisu preveri in do sedaj še nisem imel težav, da bi se katera polomila.

Ne vozim pa po kakem terenu, kakšen makedam občasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede šprikelj,.....po moje sem naredil iz njih doktorat.

Sem vedno opravljel servis pri pooblaščenciu pa se nobeden ni šprikelj niti dotaknil. Na nobenem mopedu do sedaj!

In, zaninivo....lani jeseni se začne moped v ovinkih čudno obnašati-kot da se mu zvija okvir. Vzamem pajser, probam lufte na viicah, pa na zadnji nihajki, pa na vpetju.-----

nazadnje ugotovim, da je zračnost na špicah prednjega kolesa. Ob pritisku se feltna vda za dober centimeter.

Zategnem enakomerno vse za 1/4 obrata in zadeva je OK

 

lp, andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Francesco Catanese, sicer znan po tem, da je šel po cesti s skoraj originalno Africo Twin iz Bologne na Sicilijo, zmagal italijansko (razred dvovaljnikov) rally prvenstvo (pred vsemi lc8) in se pravtako po cesti vrnil domov. Legenda :OK:

 

http://www.lucianoeasyrider.it/video-e-filmati/154-yamaha-supertenere-1200-urban-rider-francesco-catanese.html

 

Ga morajo imeti zelo radi v njegovem mestecu!Pa ata je verjetno šef Policije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga morajo imeti zelo radi v njegovem mestecu!Pa ata je verjetno šef Policije.

Le kako tazga kretenčka nebi imeli radi :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za informacije, bom tudi jaz preveril šprikle, da me kaj podobnega ne doleti.

 

Moja ST ima malo manj kot 22k km. Meni se zdi vse ok, je pa tudi res, jo jaz peljem zadnja 2k km.

 

 

Če je kdo zainteresiran za nakup originalnih stranskih kovčkov za ST in nosilca zanje, naj se javi in se bomo dogovorili za ugodno ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo z ST že kaj več km (saj par 10.000), me zanima a to dela al ne in ali so vibracije dvovaljnika moteče ?

 

Ja bom mel ravnokar 40000 servis, in ni nobnih problemov. Mene vibracije ne motijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga morajo imeti zelo radi v njegovem mestecu!Pa ata je verjetno šef Policije.

Hahaha... Si mislim. Sicer pa je posnetek skrbno zrežiran za potrebe sponzorskih obveznosti. Na prvi pogled zelo amaterski posnetek naključnega huligana. V resnici pa totalno predelana Supertenerejka in na njej profi, ki ima dobra dva metra v višino in jo obvlada ulala... Yamaha je pač ugotovila, da je youtube zelo dobro reklamno orodje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Za prodat imam novo, zapakirano cevno zaščito Touratech za XT1200Z v črni barvi...

Prodaje li se još uvijek "novo zapakirano cevno zaščito Touratech za XT1200Z v črni barvi"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Hoj, 

 

a je kdo od vas ze dobil obvestilo o vpoklicu, zaradi kontaktov na sprenjih zarnicah?

 

Preden sem nabavil (8.4.2014) sem prodajalca vprašal za ta problem, pa mi je odgovoril, da je to že rešeno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden sem nabavil (8.4.2014) sem prodajalca vprašal za ta problem, pa mi je odgovoril, da je to že rešeno.

Sem dobil, so mi že zrihtal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zadnje čase se spogledujem oz izbiram med Tenere ZE in GS1200. Nisem imel še prilike testirat oba. Ali jih je že kdo od vas? Mogoče kakšna mnenja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!