Skoči na vsebino

SMUČANJE 09/10


JANUSKA

Priporočene objave

res je blo -16 pa pihal ene 30 na uro....

sam sonceeeeeeee pa prazne proge .... zakon :worship:

čeprav me že neki časa ni blo v Kronplatzu, je prav pasalo se mal it namatrat O:-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo pa gremo v Alta Badio...to je vrhunec vsakoletne sezone, po kateri kakih 14 dni nimam več želje smučat po Pohorju in to kljub sezonski.....od takrat samo še če je sonček, maksimalno 2 uri smučarije, potem pa šminkarjenje na soncu.....Pa par predlanskih iz Pedracesa/La Ville....

post-18094-126517905563_thumb.jpg

post-18094-126517906574_thumb.jpg

post-18094-126517908191_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še par fotk mojga prijatelja Kinderwagna iz njegovega popotovanja po Canadi (cat/heli skiing)....jao, jao...to bi bilo za probat...klinc pa dnar pa vse ostalo.....šparat pa it...

no pa še en filmček, da boste malo naklonine videli....trance_25_naughty.gif

post-18094-126517944468_thumb.jpg

post-18094-126517945152_thumb.jpg

post-18094-126517946162_thumb.jpg

post-18094-126517949431_thumb.jpg

post-18094-126517950987_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil prejšni teden na kronplatzu na dopustu, vreme uredu, snega dost, velik ljudi- gužva,razen na silvestru je blo za smučat, tko da sem po 2dneh obupal in se začel voziti vsak dan v corvaro, kjer pa je bilo res super, tko da se je splačal :OK::D

grunf, gran rizo je pa še vedno orenk leden, tko da orenk nabrus kante, je pa zakon :OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil prejšni teden na kronplatzu na dopustu, vreme uredu, snega dost, velik ljudi- gužva,razen na silvestru je blo za smučat, tko da sem po 2dneh obupal in se začel voziti vsak dan v corvaro, kjer pa je bilo res super, tko da se je splačal :OK:  :D

grunf, gran rizo je pa še vedno orenk leden, tko da orenk nabrus kante, je pa zakon :OK:  :OK:

Gran Risa :wub: .......Vem, ja...vsako leto je ledena...ampak kante imam pa zmeraj kot žiletke, drugače sploh ne grem smučat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še par fotk mojga prijatelja Kinderwagna iz njegovega popotovanja po Canadi (cat/heli skiing)....jao, jao...to bi bilo za probat...klinc pa dnar pa vse ostalo.....šparat pa it...

no pa še en filmček, da boste malo naklonine videli....trance_25_naughty.gif

Its a hudo......jest se pa tle pri nas matral ta teden.....nemogoč sneg, suh, ampak tako težak, da si lahko bolj kot ne sam naravnost vozu..... headbang.gif tole pa bolan ratal....JEST TUUUUUUDDDDDDDDDDDD

No...pa ena slikca izpred 14 dni...vaški veleslalom.....ps....upam da mi rata pridt k vam na pohorje whistle.gif ....če ne za drugo vsaj za ornk čago evilgrin.gif

post-12239-126530510384_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zna bit pa smrtno nevarnoslap.gif .....A si jih kaj opozoril?wacko.gif

s kolegom sva tuhtala če bi se enkrat čez zapeljal pa zatežil da sm glih tam robnik zjebal.. (odstopu je že v kranjski od unga ledu), pa se nism za to potezo odloču..

jih je pa kar nekaj tam delce svojih smuči pustilo..

pa najbrž tut kak zob od ratraka oziroma freze se je tam izgubil..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še par fotk mojga prijatelja Kinderwagna iz njegovega popotovanja po Canadi (cat/heli skiing)....jao, jao...to bi bilo za probat...klinc pa dnar pa vse ostalo.....šparat pa it...

no pa še en filmček, da boste malo naklonine videli....trance_25_naughty.gif

enkrat sm se zgubljal po neti un najdu cenik za heliskiing z Air Zermatt. ni poceni, pa spet, ni tako drago da si človek tega nebi mogu prvoščt. klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krvavec..no comment

Sm tud jst zadnič opazu prejšnji torek marsikatero skalo na krvavcu...Po končani smuki ob pogledu na bord, me je skor kap kok novih rajs je blo, p nekaterih kr precej globokih, da je drsna površina bla kr sfrezana mislm vlakna si lahka stran potegnu, da ne rečem kolk unih malih kamenčkov je, ne strjenega ledu ampak dejansko kamnina. Res porazno.... :glare: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam, da grem naslednji teden na Kronplatz. Ampak sedaj me je že malo strah, saj bo imelo takrat pol Evrope počitnice. Kaj naj naredim,če bo gužva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam, da grem naslednji teden na Kronplatz. Ampak sedaj me je že malo strah, saj bo imelo takrat pol Evrope počitnice. Kaj naj naredim,če bo gužva?

pelji se v alta badio, dobre pol ure od kronpkatza, ti ne bo žal :yes: :yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam, da grem naslednji teden na Kronplatz. Ampak sedaj me je že malo strah, saj bo imelo takrat pol Evrope počitnice. Kaj naj naredim,če bo gužva?

s sabo vzemi večje količine alkohola :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s čim je dobro smuči namazat, da bolj drsijo

mam navadne, ki jih uporabljam na sosedovem bregu, ki pa ni glih strm, pa slabo grejo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s čim je dobro smuči namazat, da bolj drsijo

mam navadne, ki jih uporabljam na sosedovem bregu, ki pa ni glih strm, pa slabo grejo :(

Jest sm učasih sanke mazal z voskom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še par fotk mojga prijatelja Kinderwagna iz njegovega popotovanja po Canadi (cat/heli skiing)....jao, jao...to bi bilo za probat...klinc pa dnar pa vse ostalo.....šparat pa it...

no pa še en filmček, da boste malo naklonine videli....trance_25_naughty.gif

To bi pa blo za probat svaka čast! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!