Skoči na vsebino

SMUČANJE 09/10


JANUSKA

Priporočene objave

Nabavi si smuče,pa boš videl kolk si dolg... :topic:

... spet bodo v mavčarni delali nadure .... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eee,vidva smučarska imbecila sta se tu najdla zajebavat,kot rečeno nabavita smuče pa,da vas vidim :P :P :P

... je že dovolj črnih posek po gozdovih, jaz bi bil definitivno "iber" ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to soboto preizkusil s soncem obsijano našo stran in senčno stran K©anina !

porabil samo 1,5 ure vožnje iz močvirja do Sella Nevea!

na naši stran lovil braun bojo in iskal Cooperton, na laški strani dobil vnetje mišic in veter v laseh !

za vsakega nekaj! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj po lisici začel peglat po progi gor pa dol.trance_25_naughty.gif .....ja blo treba delat (pa kante met ornk nabrušeneeek.gif ), blo pa je fantastično...zdaj je res prava smučarija zgoraj.....Danes in jutri ponovim vajo...zagotovogrim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes in jutri ponovim vajo...zagotovo

Tak ko ti skijaš, mi pol sam javi v kterem štoku boš, da ti pomaranče pa novo Lady prinesem... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj po lisici začel peglat po progi gor pa dol.trance_25_naughty.gif .....ja blo treba delat (pa kante met ornk nabrušeneeek.gif ), blo pa je fantastično...zdaj je res prava smučarija zgoraj.....Danes in jutri ponovim vajo...zagotovogrim.gif

Stari......pazi na srce.......za tele letnike......je sam še "Bohinjski Flahau"......tam 3x zajameš sapo....pa si dol!

Drgač pa...... :worship: :worship: :worship: :worship: jaz nebi niti probal.....pa nisem ravno za v smeti.....sam po tistem špeglu..........nopppppp....to definitivno ni zame.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari......pazi na srce.......za tele letnike......je sam še "Bohinjski Flahau"......tam 3x zajameš sapo....pa si dol!

Drgač pa...... :worship: :worship: :worship: :worship: jaz nebi niti probal.....pa nisem ravno za v smeti.....sam po tistem špeglu..........nopppppp....to definitivno ni zame.

dej stari ne cvili..sej maš zrihtane dile..

sicer smo pa dons začel v kranjski delat "špegu"

do konc tedna bo pošpeglano.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej stari ne cvili..sej maš zrihtane dile..

sicer smo pa dons začel v kranjski delat "špegu"

do konc tedna bo pošpeglano.. :D

Pridemo pogledat in prekontrolirat 26.1.2010... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak ko ti skijaš, mi pol sam javi v kterem štoku boš, da ti pomaranče pa novo Lady prinesem... :P

Saj veš kje je traumatologija....je pa skrajni čas, da te gor spravim...imam občutek, da bodo po končanem smučanju runde letele (od veselja da si preživel)... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridemo pogledat in prekontrolirat 26.1.2010... :naughty:

če nimaš kake funkcije bi znal bit da bo že zaprto 26.1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nimaš kake funkcije bi znal bit da bo že zaprto 26.1.

Ma nimam, razen da sem med udeleženci svetovnih veteranskih Masters iger v smučanju...rolleyes.gif škoda, če bo takrat Podkoren že zaprt....bom pa prišel kdaj kasneje, s celotno familijo....enkrat moramo preizkusit, če nam sezonske veljajo tudi v Kranjski Gori....trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobotni Heiligenblut......-4, brez oblačka, brez vetrčka, prazne proge.......noro.....veleslalomke pa na polno.......na slikci pa z zmatranimi slalomkami.....

post-12239-126389253912_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_41_w00t2.gif O, a do riti pa ne gre??trance_25_naughty.gif Hec, lepa, lepa.....worship.gif Pancarji so Atomic Ti11, al se motim??trance_29_photo.gif Če so, potem veš kaj je dobro...grim.gif Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_41_w00t2.gif O, a do riti pa ne gre??trance_25_naughty.gif Hec, lepa, lepa.....worship.gif Pancarji so Atomic Ti11, al se motim??trance_29_photo.gif Če so, potem veš kaj je dobro...grim.gif

Gre gre, sam kot vidiš je slikano skorajda čisto na ravnini.....strminca, pa moje veleslalomke, k so mal bl zrihtane kot te na slikci, pa trda podlaga, pa smo tam whistle.gif

Pancarji......trdi k hudič, stalno odpenjanje, pr večjem minusu zebe v prste k pr norcih.....ampak jih ne zamenjam za noben denar.....edini, v katerih mam nogo kot zabetonirano.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre gre, sam kot vidiš je slikano skorajda čisto na ravnini.....strminca, pa moje veleslalomke, k so mal bl zrihtane kot te na slikci, pa trda podlaga, pa smo tam whistle.gif

Pancarji......trdi k hudič, stalno odpenjanje, pr večjem minusu zebe v prste k pr norcih.....ampak jih ne zamenjam za noben denar.....edini, v katerih mam nogo kot zabetonirano.....

Takisto mnenje o mojih...jih ne zamenjam....ampak so pa že zjahani po treh sezonah-bo treba nekaj novega investirat...rolleyes.gif Ja jaz se zdaj naturavam vsak večer na snežnem stadionu, pa malo kombiniram-en dan slalom dila, drug dan GS dila.....trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa še atej na Sasslongu (pred dvema letoma)....

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en HIT pokal za nami....danes bla tekma na Krvavcu.....od vrha Krvavca do plaže......hitra ter tehnično zellllloooooooooooo zahtevna....vreme odličen

post-12239-12642771675_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en HIT pokal za nami....danes bla tekma na Krvavcu.....od vrha Krvavca do plaže......hitra ter tehnično zellllloooooooooooo zahtevna....vreme odličen

waw, ke dobra slika!!!  :OK:  Ko greš skozi take oblake te zmoči?  :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, včeraj sem se vrnil iz naših Mokrin (Nassfelda) happy0159.gif

VREME cel teden SUPER - happy0120.gif sonceeeeee. happy0064.gif

Nadrajslal sem se tud fajn. jumping0001.gif

Sam neki novga so spet poštudirali tejle "jodlerji" - imajo nove avtomate za kontrolo kart - take s kamero, da te še posnamejo. mad0115.gif

Kontrola/nadzor kart je drugačna. rolleye0012.gif

Žičničar, ki vrši nadzor, si te pa lahko leeeeepo ogleda na računalniku kjer ima dostop do vseh podatkov, ki so vezani na karto (slika, kje si se vozil kdaj si se vozil... .) ). mad0054.gif

Torej pazite, če se boste vozili z KK (Kinder karte) - otroško, Namest z EK (Ervaschene karte) - odraslo. Ali pa če boste kaj drugače "šmuglali"!! happy0144.gif

ŽE itak spada med smučišča, kjer je teško iztržit kak popust, zdej pa še tole. sad0064.gif

Evo, še slika novega avtomata:

nassfeld2010.jpg

Čav, pa še veliko snežnih užitkov vsem! cool0003.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, včeraj sem se vrnil iz naših Mokrin (Nassfelda) happy0159.gif

VREME cel teden SUPER - happy0120.gif sonceeeeee. happy0064.gif

Nadrajslal sem se tud fajn. jumping0001.gif

Sam neki novga so spet poštudirali tejle "jodlerji" - imajo nove avtomate za kontrolo kart - take s kamero, da te še posnamejo. mad0115.gif

Kontrola/nadzor kart je drugačna. rolleye0012.gif

Žičničar, ki vrši nadzor, si te pa lahko leeeeepo ogleda na računalniku kjer ima dostop do vseh podatkov, ki so vezani na karto (slika, kje si se vozil kdaj si se vozil... .) ). mad0054.gif

Torej pazite, če se boste vozili z KK (Kinder karte) - otroško, Namest z EK (Ervaschene karte) - odraslo. Ali pa če boste kaj drugače "šmuglali"!! happy0144.gif

ŽE itak spada med smučišča, kjer je teško iztržit kak popust, zdej pa še tole. sad0064.gif

Evo, še slika novega avtomata:

nassfeld2010.jpg

Čav, pa še veliko snežnih užitkov vsem! cool0003.gif

he,he,he.......nije ti toi Balkan, jebi ga.....

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!