Skoči na vsebino

F1 2010


Cartman

Priporočene objave

Kako bi z eno besedno zvezo opisal današnjo dirko? Tipanje v temi.

Se mi zdi, da so bili vsi dirkači zelo disciplinirani, vse je bilo strah, kaj se bo z gumami dogajalo proti koncu dirke. Zato menim, da niso tvegali veliko. Upam, da bodo prihodnje dirke bolj zanimive. Le Vettlove težave so malo popestrile zaključek dirke. Lahko špekuliram, če Vettel ne bi imel težav, bi Alonso bolj pritiskal, da bi ga prehitel. Ne vem, če bi ga dejansko prehitel, sigurno pa bi lov za vodilnim Nemcem pustil posledice na Alonsovih gumah. Škoda, da Vettel ni zadržal vsaj tretjega mesta, ker ta vikend si je stopničke res zaslužil. Schumacher je dirko odpeljal po pričakovanjih. Če Mercedes najde prve pol sekunde hitrosti in Schumacher druge pol sekunde, potem lahko posežejo v boj za zmago, sicer pa ne.

Popravljeno . Popravil jetman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tole brez dolivanja bencina, naj bi bila sprememba na bolje? To je en živ dovhcajt! Prej če se na stezi niso prehitevali, so se vsaj v boxu, zaj se pa še to ne :BUA: Komaj čakam na MotoGP:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej prva dirka... nekako po mojih pričakovanjih. Vedno sm stavil na Alonsa :trance_27_notworthy: . tudi šumaherju sm cirka 6-8 mesto pripisoval... mislm da letos defenitivno NE bo prvak, bi mogl res revolucijo narest pri brawnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj bi morali naredit gume, ki bi zdržale samo cca 70 do 100 km, tako da bi morali v bokse 2 do 3 krat....ker zdaj samo gume šparajo. Schumacher pa je takoj po dirki, dal intervju za RTL in izgledal tako, kot da sploh ni sedel v dirkalniku. Človek je res 100% fizično pripravljen. Škoda za Vetla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 80' letih so večkrat v dirki zamenjali gume, zato ker so bila prehitevanja lažja. Splačalo se je pritiskati na polno, dvakrat ali celo trikrat zamenjati gume, da so obržali čase na krog na visokem nivoju, izguba potisne sile v zaveterju ni bila tako velika težava, kot je to danes. Danes z enim postankov več in bolj svežimi gumami ne bi mogel toliko pridobiti, ker se bi precej težje prebijal mimo počasnejših nasprotnikov.

Upam na več akcije v Albert Parku čez dva tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že tako dolgočasno dirko sta še dodatno začinila komentatorja (če si sploh zaslužita tak naziv). Nimata pojma o formuli, še dirkačev ne ločita, razen po številki na dirkalniku. Upam da so vodilni na Pop tv spremljali prenos in se zamislili zakaj sta imela HTV2 in RTL v času dirke večjo gledanost kot Pop tv.

Pogrešam Mr.Huda, huda nesreča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že tako dolgočasno dirko sta še dodatno začinila komentatorja (če si sploh zaslužita tak naziv). Nimata pojma o formuli, še dirkačev ne ločita, razen po številki na dirkalniku. Upam da so vodilni na Pop tv spremljali prenos in se zamislili zakaj sta imela HTV2 in RTL v času dirke večjo gledanost kot Pop tv.

Pogrešam Mr.Huda, huda nesreča.

mogoče res, ampak glede na to da sta prvič trance_15_dj.gif je še kar sprejemljivo.

čez 3, 4 dirke bo verjetno že boobies.gif.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že tako dolgočasno dirko sta še dodatno začinila komentatorja (če si sploh zaslužita tak naziv). Nimata pojma o formuli, še dirkačev ne ločita, razen po številki na dirkalniku. Upam da so vodilni na Pop tv spremljali prenos in se zamislili zakaj sta imela HTV2 in RTL v času dirke večjo gledanost kot Pop tv.

Pogrešam Mr.Huda, huda nesreča.

Nikar, ob teh dveh se je vsaj za silo dalo spat... Edino oglase bi še morali ukinit - ali pa vsaj tisti jingle utišat. ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi z eno besedno zvezo opisal današnjo dirko? Tipanje v temi.

Se mi zdi, da so bili vsi dirkači zelo disciplinirani, vse je bilo strah, kaj se bo z gumami dogajalo proti koncu dirke. Zato menim, da niso tvegali veliko. Upam, da bodo prihodnje dirke bolj zanimive. Le Vettlove težave so malo popestrile zaključek dirke. Lahko špekuliram, če Vettel ne bi imel težav, bi Alonso bolj pritiskal, da bi ga prehitel. Ne vem, če bi ga dejansko prehitel, sigurno pa bi lov za vodilnim Nemcem pustil posledice na Alonsovih gumah. Škoda, da Vettel ni zadržal vsaj tretjega mesta, ker ta vikend si je stopničke res zaslužil. Schumacher je dirko odpeljal po pričakovanjih. Če Mercedes najde prve pol sekunde hitrosti in Schumacher druge pol sekunde, potem lahko posežejo v boj za zmago, sicer pa ne.

škoda vettel-a .. tako mimogrede sta omenila med dirko - 8 motorjev za 19 dirk ??? mislim da ga ne bodo kar tako nažigali za lovit... se pa strinjam z mnenjem o gumah ... tri do štiri menjave na dirko , če je razlika med najhitrejšim in 6 - tim po vrsti 1,5 s pri menjavi gum ( ali pa celo več ,ko se jim kaj zatakne) znese 4,5 do 6 sekund razlike... to je pa takoj lahko mesto ali dve na koncu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam de se bo kej spremenilo med sezono, ker ta dirka, je zgledala klavrno. jaz se bojim, da so nova pravila brca v temo. težki avti, ožje gume in zelo malo motorjev na sezono niso argumenti ki bi vodili ljudi v medsebojne dvoboje. Vettlu so lepo povedali, če te bo Alonso še naprej lovil bo fental gume in pregrel avto. Bedno. predvsem me begajo ožje prednje gume. namesto da bi razvijali mehanski oprijem, so še zmanjšali njegovo vlogo napram aerodinimiki. tud ideja da bo prpoved dolivanja ločila zrno od plev, saj bodo najboljši dirkači lažje ohranili avto in gume. . . . bullshit. pa nej avtobus vozjo, če je fora v tem kako nalahkoma se lahko kdo pelje. neveeeem. . .jez sm prbližno tako razočaran, kot sm bil predlani in lani navdušen, pa čeprav so letos omiljeni rdeči začeli perfektno, tole kar sm gledal ni blo neč. :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri šparanju z gumami, z gorivom, z agregati in menjalniki pa vozniki med dirko res nimajo časa dirkati. :lol1:

V bistvu je dirkanje med dirko formule 1 strogo prepovedano! :SS

Popravljeno . Popravil jetman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra dirka je bila. zaspal sem 3 kroge po štartu in se zbudil ko je bilo že konec. to pri ališiču ni bilo mogoče :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem pošten, dirka tko-tko, komentatorja malo "neuigrana" ampak hvala bogu saj brez nepotrebnega vpitja (ki z dirko tako ali tako ni imelo veze).

Če so že prepovedali točenje goriva, bi pa še menjavo gum (oz. nekaj takega kot ima moto gp), potem pa bi videli kdo je najboljši in ne kdo ima najboljšega taktika.

lp

Franc

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra dirka je bila. zaspal sem 3 kroge po štartu in se zbudil ko je bilo že konec. to pri ališiču ni bilo mogoče evilgrin.gif

si lahko dal glasnost čist na tiho pa si ga vseeno slišal trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi se se bota počasi navadla, in de sta športna komentatorja, tud če en govori ful naključnih besed sam zato de ni tiho, pove pa nič, precej podobno ališiču. un tadrug, vsake tolko govori o dresih ne o avtih, ampak, se mi zdi, de bo to športni prenos. ne pa vsako leto ene in iste zgodbice o jamesuu huntu pa coulthardovi ljubici in podobnih zelo zanimivih in za dirko pomembnih stvareh. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želel bi le povedati, da ugotavljam, da vam nič ni prav. Tudi legenda Heinz Prüller ni bil brez napak, tako kot nista Danner ali Wasser.

Če bi komentiral na POP TV še najslabši makaronar ali nek drugorazedni jodlar, oz. germanec, pa bi večina od vas bila zadovoljna.

Cankar je imel popolnoma prav ko je zapisal značaj večine Slovencev. Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni in hrbet biča vajen.

Samo malo, da diši po tujem, pa so že vsi boljši. Skratka, vsak najslabši tujec je bolj strokoven in uf in ah dober.

Imate možnost. Prijavite se, pa da vas slišimo. Bomo nato lahko ocenjevali vas, ki se počutite strokovnjake za komentatorstvo in poznavanje F1 in MotoGP. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želel bi le povedati, da ugotavljam, da vam nič ni prav. Tudi legenda Heinz Prüller ni bil brez napak, tako kot nista Danner ali Wasser.

Če bi komentiral na POP TV še najslabši makaronar ali nek drugorazedni jodlar, oz. germanec, pa bi večina od vas bila zadovoljna.

Cankar je imel popolnoma prav ko je zapisal značaj večine Slovencev. Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni in hrbet biča vajen.

Samo malo, da diši po tujem, pa so že vsi boljši. Skratka, vsak najslabši tujec je bolj strokoven in uf in ah dober.

Imate možnost. Prijavite se, pa da vas slišimo. Bomo nato lahko ocenjevali vas, ki se počutite strokovnjake za komentatorstvo in poznavanje F1 in MotoGP. :P

:worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Letos ni KERSa.. In tudi v bližnji prihodnosti ni predviden..

Tolk se govori o šparanju, potem pa s takšnimi zadevami kot je KERS zmečejo ekipe stran na miljone €, potem se pa zadeva ukine..

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos ni KERSa.. In tudi v bližnji prihodnosti ni predviden..

Tolk se govori o šparanju, potem pa s takšnimi zadevami kot je KERS zmečejo ekipe stran na miljone €, potem se pa zadeva ukine..

to men zgleda kot naša država ... šparat je treba nej košta kolikor hoče.. :wallbash:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šumaher odlično začel sezono... mislm da VSI šumaher feni lahko priznate da bodo letos Alonso, Massa, Vettel in kakšen Button pač prevelik zalogaj za sedemkratnega svetovnega prvaka. Mislim da če bo končal sezono kot peti bo zanj uspeh ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je pa reku da bo zmagu?

Pač že tko kot se voz je dobro. Če bi mu dal pa dirkalnik za na prve 3 mesta bi se pa tud tam vozil :)

ps formule ne spremlam, tako da daleč od tega da sem kak oboževalec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je pa reku da bo zmagu?

Pač že tko kot se voz je dobro. Če bi mu dal pa dirkalnik za na prve 3 mesta bi se pa tud tam vozil :)

ps formule ne spremlam, tako da daleč od tega da sem kak oboževalec.

dolenc beri forume, komentarje, 24ur in še in še... člankov na miljon, šumaher bo 8ič svetovni prvak blablablablabla prov na bruhanje mi je že šlo, zdj mi gre pa počas na smeh... aja pa drgač je v ekipi z enim najboljših inženirjev in taktikom ross brownom s katerim je že večkrat osvojil naslov, tudi dirkalnik je zelo pri vrhu, vendar vseeno mislim da je šumaher pač malo zastarel za vodilna mesta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!