Skoči na vsebino

F1 2010


Cartman

Priporočene objave

Zanimiva dirka. Button se je v prvem zavoju zakajlal v Alonsota, ta je posledično zavrtel še Schumacherja. Nisem mu privoščil zmage, čeprav je imel jajca, da je šel prvi na slickse.

Red Bull je pa letos nekaj podobnega, kot je bil Kimijev Mclaren leta 2005... najhitrejši, ampak absolutno preveč nezanesljiv. Vsa smola, kar se okvar tiče, pa se drži ravno Vettla. Na dveh dirkah je iz roke izgubil neverjetnih 38 točk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolenc beri forume, komentarje, 24ur in še in še... člankov na miljon, šumaher bo 8ič svetovni prvak blablablablabla prov na bruhanje mi je že šlo, zdj mi gre pa počas na smeh... aja pa drgač je v ekipi z enim najboljših inženirjev in taktikom ross brownom s katerim je že večkrat osvojil naslov, tudi dirkalnik je zelo pri vrhu, vendar vseeno mislim da je šumaher pač malo zastarel za vodilna mesta...

Ej stari, ne vem če kaj dirkaš ali ne ampak, če se vsaj malce dobro pelješ bi vedel, da če nehaš dirkat za 5 let in se nato vrneš na pisto se boš na začetku peljal za en k#$%c in je res bolano pričakovati takojšnje rezultate. Zato se ne smej prehitro. ;) Tipson se je vrnil in to, da se takoj vozi šesti je zelo impresivno. Jaz sem že na začetku dejal, da bo potreboval nekaj časa. Saj ni "superman" ampak "samo sedemkratni prvak"! Pustimo času čas, pa počakajmo na piste, ki imajo malce več ovinkov... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej stari, ne vem če kaj dirkaš ali ne ampak, če se vsaj malce dobro pelješ bi vedel, da če nehaš dirkat za 5 let in se nato vrneš na pisto se boš na začetku peljal za en k#$%c in je res bolano pričakovati takojšnje rezultate. Zato se ne smej prehitro. ;) Tipson se je vrnil in to, da se takoj vozi šesti je zelo impresivno. Jaz sem že na začetku dejal, da bo potreboval nekaj časa. Saj ni "superman" ampak "samo sedemkratni prvak"! Pustimo času čas, pa počakajmo na piste, ki imajo malce več ovinkov... :whistle:

tako se strinjam!!! popolnoma! Povej zakaj je bilo povsod miljon člankov da bo pometel s konkurenco, že letos vsakič stal na stopničkah, osvojil naslov svetovnega prvaka, nakazal "mulcem" kako se pelje?! mislim na bruhanje mi je šlo, sedaj se mi pa smeje ker ni še čisto nič pokazal ,po napovedih bi po mojem mnenju moral biti vsaj tretji po seštevku. Tudi nekje v tej temi sm stavil z nekom da če konča med prvimi tremi da izginem s te teme, ampak zgleda to ne bo tako :whistle: in ja jst sicer ne dirkam, ampak vem kaj pomeni dirkanje in vem da po treh letih premora ne moreš odpeljati vrhunskih tekem (to so zame prva tri mesta in ne šesto :yes: ), vsi so ga kovali med najboljše, sedaj so se pa vsi potihnili ;) še sam je rekel da pričakuje boj za najvišja mesta, ter osemkratni naslov

Popravljeno . Popravil Racemaniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi, da je vso evforijo okrog schuja napajala FENOMENALNA sezona BrawnGpja, ki je bil sam zase čudežen, podprt z neomejenim proračunom in kompletno databazo Mercedesa pa bi po filozofiji več je bolje moral zmagat vse dirke že v soboto. . . Meni je blo nekako normalno, da se taka sezona najbrž nemore ponoviti. po moje, se Schu ne blamira (še). prejšno dirko, prvo po treh letih je končal tik za rosbergom, tokrat je mel precej smole. (btw, a ni hecno, v prvem krogu so skup zapeli vsi prvaki na gridu). vesel sm, da je Button mal ohladil hamiltona, čeprav se mi ta zmaga zdi podobna njegovi prvi, v dežju na hungaroringu. precej zmede in nekako je bil na pravem mestu ob pravem času. . . Človek ki me v sezoni 2010 najbolj čudi je adrian newey. po nepremagljivem williamsu (podono kot zdaj, z renaultom) in mclaren mercedesu je še enkrat naredil težko premagljiv avto. za tretjo ekipo, v tretjem obdobju formule ena. u bistvu, edina človeka ki sta newijeve izdelke premagala sta bila rory byrne in schumacher.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec z gledanjem formule na HRT2 ali ORF1... poop tv je dosegel zatemnitev preko SAZASA. Rešitev je sobna ali strešna antena, če uspeš ujeti signal. Ostjata pa RAI in RTL.

Zato že iz protesta ne bom poop tv. Izgleda, da svobodna izbira seže le do neke meje, kjer zmaga kapital. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec z gledanjem formule na HRT2 ali ORF1... poop tv je dosegel zatemnitev preko SAZASA. Rešitev je sobna ali strešna antena, če uspeš ujeti signal. Ostjata pa RAI in RTL.

Zato že iz protesta ne bom poop tv. Izgleda, da svobodna izbira seže le do neke meje, kjer zmaga kapital. :SS

Ostane ti še RTL s Nikijem Laudo. Moram pa priznati da sem tudi jaz raje gledal na HTV2 ali ORF1. POP-a že tako nekako ne "prebavljam".

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so dns že zatemnili hrt2? Ker jst sm normalno gledal kvalifikacije pri sosedih preko lokalnega kabelskega operaterja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Vettlu, fantastična dirka... Tudi Hamilton fenomenalno... škoda za Alonsa ampak tak je... Odličen zopet M. Šumaher ... well done :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Vettlu, fantastična dirka... Tudi Hamilton fenomenalno... škoda za Alonsa ampak tak je... Odličen zopet M. Šumaher ... well done whistle.gif

zakaj škoda alonsa, ker z glavo skozi zid ne gre. vse se plača vse se vrača. spomni se prejšne dirke in njegovih cik cak zapiranj hamiltonaclosedeyes.gif alonso je pač kekectrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je meu alonso težave z menjalnikom že tekom dirke? Red bull je dns suvereno zmagal,da bi bli rdeči pa srebrni za njima bi blo useeno več boja na višjih mestih. Kako je pa Hamilton vijugal pred petrovom :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec z gledanjem formule na HRT2 ali ORF1... poop tv je dosegel zatemnitev preko SAZASA. Rešitev je sobna ali strešna antena, če uspeš ujeti signal. Ostjata pa RAI in RTL.

Zato že iz protesta ne bom poop tv. Izgleda, da svobodna izbira seže le do neke meje, kjer zmaga kapital. :SS

tale problem (se mi zdi) velja samo za digitalne signale. :hmm: jaz sm še gledal hrt, svak, na istem kabelskem priključku z novo televizijo pa ne več. . . .

Dirka. . hm . . . tud to še ni bla tipična dirka za sezono 2010. morda za redbulla. dogajanje pa so organizirali Mclaren in Ferrari že v soboto. Kar sm jaz potegnu iz dogajanja je, da morda Buttonu nebo lahko pri srebrnih, saj so gume očitno dovolj trdožive, da prenesejo hamiltonovo masakriranje. tako da Buttonova tekoča vožnja nebo taka prednost kot je zgledalo pred sezono. Zkaj je massa tolk časa čepel za njim, mi bo večna uganka. bojim se, da brez twista na treningih nebi vidli dirkanja. in če pol sestavimo grid so RBR Mclaren Ferrari pred vsemi ostalimi. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral zadnjič zanimiv komentar in po moje še kako drži: Vse kar rabi F1 da bi bila zaminiva je malo dežja. Kolikor so bile kvalifikacije zanimive in za nekatera moštva stresne, pa je bila sama dirka zopet eno samo kroženje po stezi. Če se ne bi osmoljenci kvalifikacij prebijali v ospredje in pokazali vsaj malo dirkanja, bi bilo zopet vse v stilu zadnjih sezon - en sam ljubi dolgčas (sedaj me ob dremanju še Alešičev U LA LA ... kakšna drama ... ne bo predramil ker so zradirali).

LP

Po vsej verjetnosti sem si v nedeljo ogledal zadnjo dirko tam nekje do oktobra, saj je škoda časa in (upam) lepih sončnih nedelj za posedanje pred TV ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Vettlu, fantastična dirka... Tudi Hamilton fenomenalno... škoda za Alonsa ampak tak je... Odličen zopet M. Šumaher ... well done :whistle:

Kdor se zadnji smeje...,se najslajše smeje....Schumacher bo še mešal štrene...,pol bom videl kako boš pisal...,še zmeraj je sposoben usta zamašiti vsem,ki sedaj ne verjamejo v njega...Sploh pa ni slab...,kajti v mojih očeh je še vedno CAR F1 in bo tudi ostal!!!:worship::worship::worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Meni se pa zdi da je meu spet ogromno sreče,Hamilton mu je vzel 0.8sec ob primerjavi najhitrejših krogov,je pa res,da če nebi blo 2. varnostnega avta bi se Button pa Rosberg borila za 1-2. Nism si mislil da bo Hamilton tolk vesel 2. mesta po dirki,fajn sta se poveselila z Buttnom, zgleda mamo dream team B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda mamo dream team B) B)

Ja ampak pri ta rdečih. Dinamit so nabavli z Alonsom, včeraj se je prižgala vžigalna vrvica, sedaj pa samo čakat, kdaj bo počlo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Robert Kubica has signed an 'option' to compete for Ferrari in the 2011 F1 World Championship, reports coming out of Italy claim.

namest de bi se mal bol posvetili izdelavi auta, kupujejo pilote. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je Michael Schumacher dokazal,da lahko tudi mladeničem natakne roge...,kar sem jst verjel vse od njegovega prihoda nazaj v F1....,sicer je njegov avto še nekonkurenčen za resen spopad za stopničke....,vendar je danes zamašil usta prav vsem,ki so pljuvali po njem in sigurno še pridobil na samozavesti...in bo sigurno letos stal tudi na stopničkah...,kar pa se komentatorjev tiče na POP tv....,pa katastrofa...v spominu mi je ostala izjava komentatorja...,sigurno ga bo Buttn prehitel,kajti Schumacher je že zelo star hehehe...SRAM ga je lahko,da je kaj takega izjavil in najprej še zamenjal Buttna za Hamiltona.Čestitke Webru za zasluženo zmago!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez sm tako lepo spal. . več k pol dirke. . . moram zdownloadat BBCjev prenos, in pogledat kaj hudiča se je dogajalo hehe. Mene je že u soboto presenetlo, da je Schu tako suvereno nabil Rosberga. in v dirki je počel enako!! žal je Rosbergova dirka šla u qurac že v prvih boxih, in tud ko bom pregledu čase na krog za vso dirko nebom točno vedu, a je Rosberg dirkal na polno al ne, pa tud schujevi časi niso merodajni, saj ni dirkal na ful, ampak je vso pozornost posvečal buttonu, in ga držal za sabo. Spoštljiv nastop, in lep dokaz, da schu ni pozabil kako se dirka. AMPAK, primerjavo z Rosbergom bi rad naredu, ker se bojim, da so Mercedesa (tu so prvič nastopili z novo specifikacijo hudo predelan avto) z razvojem povsem priredili Schuju, in Rosberga gladko ignorirali. Mercedes se mi v primerjavi z Mclarnom in Ferrarijem ni zdel hitrejši, Le Schumacher je bil konkretno bolši od Rosberga :hmm: Button je pred dirko v intervjuju reku, da Barcelona kaznuje agresivno vožnjo, in da bo Lewis tuki trpel. Dvomim da je imel v mislih tako kazen za hamiltona. Profiter popoldneva je Alonso. ferrari očitno ni v zmagovalni formi, je pa precej bolš kot kaže massina forma, če iz avta potegneš vse, si za redbulloma in mclarnoma. ko redbul mal crkne in hamilton uniči avto, si drugi. če se bockaš z barichellom in ne znaš prehitet Chandoka brez se zaletet vanj, končaš dirko dobro minuto za zmagovalcem. brez opravičil. se upa kdo stavit kaj bo v monacu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče VN Španije, je Vettel totalen car, da je sploh vozil avto brez zavor, ko mu je moštvo ob zaznavi velike možnosti popolne odpovedi svetovalo, naj zaključi dirko, kasneje pa ga je le še opominjalo, naj zmanjša hitrost in vozi ekstremno previdno. Koliko dirkačev bi danes nadaljevalo vožnjo, če bi vedeli, da lahko kadarkoli ostanejo brez zavor. Massa gotovo ne :P

Za prihodnjo dirko pa je vseeno kdo zmaga, ker so dirkači v seštevku točk letos zelo izenačeni. Ni tako kot lani, ko smo (nekateri) navijali za kogarkoli, le za Buttona ne :P Sem pa prepričan, da Red Bull ne bo imel tako velike prednosti, kot na Montmelu. Do izraza bo prišel mehanski oprijem in sreča, ki je v Monaku izmed vseh stez še najbolj pomembna - tako na dirki, kot kvalifikacijah. Button je imel sreče letos že precej, morda se ga bo držala tudi tokrat.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče VN Španije, je Vettel totalen car, da je sploh vozil avto brez zavor, ko mu je moštvo ob zaznavi velike možnosti popolne odpovedi svetovalo, naj zaključi dirko, kasneje pa ga je le še opominjalo, naj zmanjša hitrost in vozi ekstremno previdno. Koliko dirkačev bi danes nadaljevalo vožnjo, če bi vedeli, da lahko kadarkoli ostanejo brez zavor. Massa gotovo ne :P

Za prihodnjo dirko pa je vseeno kdo zmaga, ker so dirkači v seštevku točk letos zelo izenačeni. Ni tako kot lani, ko smo (nekateri) navijali za kogarkoli, le za Buttona ne :P Sem pa prepričan, da Red Bull ne bo imel tako velike prednosti, kot na Montmelu. Do izraza bo prišel mehanski oprijem in sreča, ki je v Monaku izmed vseh stez še najbolj pomembna - tako na dirki, kot kvalifikacijah. Button je imel sreče letos že precej, morda se ga bo držala tudi tokrat.

leta nazaj je šumi zmagal z menjalnikom zataknjenim v peti prestavi...po prvem postanku od treh....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leta nazaj je šumi zmagal z menjalnikom zataknjenim v peti prestavi...po prvem postanku od treh....

Verjetno misliš prav VN Španije leta 1994. Schumacher je bil na tisti dirki sicer 2. za Hillom, ampak vseeno kapo dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno misliš prav VN Španije leta 1994. Schumacher je bil na tisti dirki sicer 2. za Hillom, ampak vseeno kapo dol.

:slap: zgleda da me že malo teta roza daje ... ja šumi ima sigurno še kakšno ali celo dve na zalogi ... in jih bo s pridom izkoristil ob pravem trenutku....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!