Skoči na vsebino

F1 2010


Cartman

Priporočene objave

kako nimaš nič prot temu šalabajzarju. yebo ga qurac, ko je 1994 vozu najbolši avto, da bi blo lažje je bil schu 1kat diskvalificiran, 2 dirki prepovedi, in enkat mu je zdihnil ford.(hvala bogu takrat je zato berger zmagal prvič za Ferrari po šterih letih suše) -4 dirke, hill pa je useeno naslova ni dobil. Najbol se spomnim genialnega prehitevanja Ukya katayame v nemčiji, ki mu seveda ni uspelo, in je končal v boksih. . . . Veš kako je to takrat bolelo :D

Vem vse to :) Sam zakaj bi mu kej zameril al pa imel proti njemu, itak je bil sam svoje sreče kovač (sicer s precej pomoči) in jo je skoval kakor jo je. Do naslova takrat ni prišel, po uspehih pa tako in tako Schumiju niti do kolen ne seže :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The best je bil Žvab, ki nam je med dirko povedal da mercedes SLS (safty car) stane 20,000 evrov. :wallbash: Pavze med besedami ima pa tako dolge, da se prav sliši kako počasi mu možgani delajo. Iz ene skrajnosti v drugo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje so samo še dve znamki v pogakjanjih za dobavo gum. michelin in pirelli. Francozi so že dal časa nazaj postavili nekaj pogojev, kot je propaganda gum ki občutno zmanjšajo porabo, opustitev 13colskih koles, zahtevajo 18ke, in da sta prisotna najmanj dva opremljevalca gum. Ker FOTA teži k uporabi le enih gum situacija zgleda že rešena. Prelli v tem primeru opremlja WRC WSBK in F1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi le za enega dobavitelja gum. Se mi zdi brez veze, da guma odloča kdo bo prvak, kot je bilo to pred nekaj leti. Naj bodo gume za vse enake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr sm pameten. Pirelli. Dvomim, da bodo še vozili na en postanek, in dvomim, da bi na pirelliju kdo lahko odpeljal dirko tako kot alonso v monacu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. prosti trening

untitled-3.jpg

Če kdo tukaj igra stave...jaz bom danes na kvalifikacijah za mali vložek probal, da bo Rosberg pred Šumijem, kvota ni slaba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

senna pa kar pou sekunde hitrejši od chandoka :naughty:

zanimivo,na prejšnjih pistah je blo obratno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se za foro prijavil na bwin in prvič stavil. Skor vse falil :D Stavil, da Red Bull ne bo na polu (upal na Mclaren) in kombinacijo Massa pred Alonsom in Nico pred Schumijem. Pa ni blo nič. Še sreča, da so bli zneski res samo simbolni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz veliko igram stave, res pa da ne samo motošporte, predvsem F1 pa letos bolj za male vložke, ker je bolj loterija. MotoGP pa spremljam res v nulo in skoraj vedno večino zadanem in se da res lepo zaslužiti, če igraš disciplinirano.

Jutri naprimer malo gledam zdaj mi je dober par Barrichello proti Hulkenbergu, potem Kubica proti Petrovu pomoje gladko, če ne bo kakega odstopa, mogoče za mali vložek Masso proti Alonsu in Webbra proti Vettlu in res za kak mini vložek na Rosberga proti Šumiju je odlična kvota, ker meni se je zdel danes Rosberg boljši od Šumija + Michael je v zadnjem hitrem krogu šel v pesek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Držmo pesti,da danes Michael Schumacher stopi na stopničke :P:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, Šumi je ugnal Rosberga, je bla pa izredno zabavna dirka, vključno z vsem dogajanjem zraven (komentarji) in zanimiva

za F1 fane.

HRT komentatorja sta bla navdušena, sploh ker so bli dobri boji, zakar gledamo F1!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, dve ekipi na vrhu, vse ostale vozijo svojo dirko .... grrrrrr surrender.gif

Ferrari danes podn grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wallbash.gifheadbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fonzi spet rastura :naughty:

in to dobesedno :wallbash:

Tkole so se odločili 20 sekund pribitka za Michaela Schumacherja....,kar pomeni 0 točk...,pomoje so metali kovanec žal :?

kar je danes naredil petrov-u je tudi vredno 20s pribitka glede na razsojo v monte carlu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu da ne navijam za redbull oz. vettla :)

Zame skoraj ni boljšega razpleta dons :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar je danes naredil petrov-u je tudi vredno 20s pribitka glede na razsojo v monte carlu ...

Imaš prav ja....,čudno kajne...,tega pa ni nobeden videl.....,kr je pač Alonsič nrdu :devil:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav ja....,čudno kajne...,tega pa ni nobeden videl.....,kr je pač Alonsič nrdu :devil:

se mi zdi da pri rudečih niso vzeli pravega .... ko bo ostalim dosti njegovih brezveznih neumnosti in ga bodo takole nesramno pustili brez tiste točke ali dveh za kar se je danes šlo , se bo moral malo zamisliti... rajši bi gledal pri rdečih vettla..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu da ne navijam za redbull oz. vettla :)

Zame skoraj ni boljšega razpleta dons :)

Po mojem sta oba kriva,še prej bi reku da webber mal več kot vettel :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu da ne navijam za redbull oz. vettla :)

Ja, t'mal se kar hitro uči od Šumija: če ne zlepa, bo šlo pa (morda) zgrda - beri: se bom pa malo zaletaval ...

Ma brez veze tale F1; po sili razmer in obupnega vremena sem si letos prvič ogledal celo dirko, pa vse skupaj ostaja na nivoju izpred parih let ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem sta oba kriva,še prej bi reku da webber mal več kot vettel :headbang:

Pomoje sta tut oba kriva. Sam bi reku lih kontra, da Vettel več kot Weber. Weber je pač ostal na sredini proge in peljal čist ravno linijo. Medtem ko je Vettel, kljub temu da je bil 2m bolj naprej, zavil vanj in zapel s kolesi. Glede na to, da je šel Webber po sredini je Vettel imel dovolj placa da bi čist lepo prišel mimo brez spreminjanja smeri, ampak je vedel, da potem ne bo šel v ovinek po idealni liniji in da ga bo verjetno Webber nazaj prehitel. Zato je pač hotel izsilit, da se mu Webber umakne.

Kar se mene tiče Webber deloma prispeva k krivdi samo zato, ker je to njegov ekipni tekmec.. Ponavadi velja neko nenapisano pravilo, da če je tekmec hitrejši in te je že skoraj prehitel, mu malo popustiš, oziroma si manj agresiven kakor do ostalih ter s tem ne ogroziš rezultata celotne ekipe. To vsekakor ne pomeni, da ga je treba spustit, itak da ne. Sam da če pač že najde lukno in švigne mimo, se mu pač tolk umakneš, da gre zadeva mimo brez nevarnosti za trk in potem probaš ti nazaj napast. Itak se bo od njega pričakovalo isto, če ti bo ratalo prit pred njega..

Tako da Webbrova odgovornost se kar se mene tiče omeji na dejstvo, da je bil to ekipni tekmec. Drugače ni naredil čist nič narobe, on je ostal 100% na svoji liniji, ni nikamor zavil in je bil to način branjenja pozicije, saj bi nasprotnika, ki ga je prehiteval, odneslo iz naslednjega zavoja, oziroma bi imel slabši izhod, in bi tako ubranil svojo pozicijo s tem ko bi ga lahko takoj pri pospeševanju iz zavoja prehitel nazaj! To je dirkanje ne ujčkanje!

Popravljeno . Popravil Jure
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da pri rudečih niso vzeli pravega .... ko bo ostalim dosti njegovih brezveznih neumnosti in ga bodo takole nesramno pustili brez tiste točke ali dveh za kar se je danes šlo , se bo moral malo zamisliti... rajši bi gledal pri rdečih vettla..

nism gledall live, zdej sm zdownloadal BBCjev prenos. nevem točno kaj se je dogajalo. Predvsem se mi zdi da Rdeči nimajo pojma. Kaj hudiča so počeli celo zimo? lani so sred szone ustavili razvoj, da so nardili tole kočijo ki se težko uvrsti med 10? McLaren, res jih nemaram, kako znajo popravit avto, kako so dohiteli RBR mi je nepojmljivo. enako so nardili lani. do konc sezone so skoraj ujeli Brawna. Zame je forma Ferrarija totalno in popolno razočaranje! zarad poprečnega avta Ferdo in Filip zgledata nikakva pilota. Podobno kot je par sezon zgledal Button.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej posnetek prehitevanja kako je webber zavil levo proti vettlu....

Webber bi mu mogel dat več prostora na desni,

če pogledaš posnetek si lahko ogledaš kako Webber ni vozil na idealni liniji,

je bil 150m pred ovinkom na levi strani ,mogel bi bit na desni ...

Webber ni neumen,vettel je pa nasedu :wallbash:

Popravljeno . Popravil alezzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alezzi a lahko prilimaš ta posnetek katerega si ti gledal? Vettel je zavil v njega, pa sploh še nista bila na "breaking pointu"! V mojih očeh je kriv samo in samo Vettel. Ne vem zakaj ni čakal na bolj ugoden trenutek. Ne vidim razloga, da bi Weber popustil. To je šport in oni so plačani od rezultatov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!