Skoči na vsebino

Ženske ki so po izgledu kot tipi


robberrt

Priporočene objave

Ce bi ble vse motosvetovke take, se mi pobje ne bi upal niti pisnt, kaj sele da bi kak bedast post napisal. :grrr

sej kdo pa pravi da niso ...tko...undercower...pod kožo :kva2:

al so pa vsaj takele ko teta na slikci :)

post-368-1124198903.jpg

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej kdo pa pravi da niso ...tko...undercower...pod kožo :kva2:

:eek: ...hm, prosim moderatorje da se zbrise unih mojih 400 bedastih psotov....no zdej pa letim :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgled človeka? Privlačen, lep seksi, povprečen, grd, ženska ujeta v moškem telesu, moški ujet v ženskem telesu..... Ni da ni.

Ljudje se običajno ne zavedajo, da so se takšni rodili. Nihče, ki je lep in estetsko privlačen se nikdar ne vpraša, kaj je on sam, kot osebek naredil, da je lep. NIČ - pač je imel srečo, da se je tak rodil ali pa ima toliko denarja, da so lepega naredili plastičarji!

Ne obsojat tistih, ki niso imeli sreče in se niso rodili .....! S kakšno pravico lahko komentiramo izgled tistih, ki v življenju že ob rojstvu niso imeli sreče! Teh pravic nimamo, zato se takšnih komentarjev vzdržim. V današnji družbi je izgled človeka zelo precenjen - Amerika je naredila svoje!

Moje skromno mnenje, k celotni temi, ki se mi zdi zelo bedna! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgled človeka? Privlačen, lep seksi, povprečen, grd, ženska ujeta v moškem telesu, moški ujet v ženskem telesu..... Ni da ni.

Ljudje se običajno ne zavedajo, da so se takšni rodili. Nihče, ki je lep in estetsko privlačen se nikdar ne vpraša, kaj je on sam, kot osebek naredil, da je lep. NIČ - pač je imel srečo, da se je tak rodil ali pa ima  toliko denarja, da so lepega naredili plastičarji!

Ne obsojat tistih, ki niso imeli sreče in se niso rodili .....! S kakšno pravico lahko komentiramo izgled tistih, ki v življenju že ob rojstvu niso imeli sreče! Teh pravic nimamo, zato se takšnih komentarjev vzdržim. V današnji družbi je izgled človeka zelo precenjen - Amerika je naredila svoje!

Moje skromno mnenje, k celotni temi, ki se mi zdi zelo bedna!  :BUA:

Carpe diem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kakšno pravico lahko komentiramo izgled tistih, ki v življenju že ob rojstvu niso imeli sreče! Teh pravic nimamo, zato se takšnih komentarjev vzdržim.

se strinjam :mellow:

res pa je tudi, da nekatere po svoji želji izgledajo podobne bolj moškim, tu man v mislih način oblačenja, frizure in še kaj...

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgled človeka? Privlačen, lep seksi, povprečen, grd, ženska ujeta v moškem telesu, moški ujet v ženskem telesu..... Ni da ni.

Ljudje se običajno ne zavedajo, da so se takšni rodili. Nihče, ki je lep in estetsko privlačen se nikdar ne vpraša, kaj je on sam, kot osebek naredil, da je lep. NIČ - pač je imel srečo, da se je tak rodil ali pa ima  toliko denarja, da so lepega naredili plastičarji!

Ne obsojat tistih, ki niso imeli sreče in se niso rodili .....! S kakšno pravico lahko komentiramo izgled tistih, ki v življenju že ob rojstvu niso imeli sreče! Teh pravic nimamo, zato se takšnih komentarjev vzdržim. V današnji družbi je izgled človeka zelo precenjen - Amerika je naredila svoje!

Moje skromno mnenje, k celotni temi, ki se mi zdi zelo bedna!  :BUA:

S kakšno pravico ti ljudi sploh deliš na take, ki so imeli "srečo" in so "lepi", in one druge?

Vsak je lep - tudi jaz (če ženska dost alkohola popije ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak je lep - tudi jaz (če ženska dost alkohola popije ;))

se strinjam :grim s prvim delom, o drugem pa rajš ne dajem kometarjev, da me ne bo kdo/katera po buči :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kakšno pravico ti ljudi sploh deliš na take, ki so imeli "srečo" in so "lepi", in one druge?

Vsak je lep - tudi jaz (če ženska dost alkohola popije ;))

Kot v tistem vicu:

Zakaj je Bog ustvaril alkohol?

Da grde babe ne bi ostale nedolžne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en kratki:

Če bi froce prodajali v izložbi, bi ti še sedaj tam visel.

(Nimam v mislih nobenega motosvetovca, da me ne bi po krivem kdo drgnil po netu)

Resno pa tole. Sam nimam rad moških tipov žensk, samo vsake oči imajo svojega malarja in kot pravi Adi, za vsako metlo najde se štil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kakšno pravico ti ljudi sploh deliš na take, ki so imeli "srečo" in so "lepi", in one druge?

Vsak je lep - tudi jaz (če ženska dost alkohola popije ;))

Simon , Simon to ni pravica - to je dejstvo!!!!! :nono: :nono: Jaz nič ne delim - razen kakšno pikro na tem forumu (konstruktivna provokacija bi temu rekel)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simon , Simon to ni pravica - to je dejstvo!!!!!  :nono:  :nono: Jaz nič ne delim - razen kakšno pikro na tem forumu (konstruktivna provokacija bi temu rekel)!

Tako je, narava je aristokratska. In neenaka. Zato niso vsi močni, hitri, pametni, lepi...

Tisto glede "vsake oči imajo svojega malarja" ne drži povsem. Nekoč sem poslušal o neki raziskavi (na žalost res ne vem naslova in publikacije), kjer so preučevali zaznavanje lepote. In ugotovili, da zaradi zaradi subjektivnosti posameznik lahko nekoga oceni za določeno stopnjo lepšega ali gršega kot bi to storil drug. Toda to gre do neke mere, ne pa do ekstremov. Če je nekdo grd (po prevladujočih kriterijih družbe), potem bo s strani opazovalcev v najboljšem primeru ocenjen kot povrečen, ne pa kot lep. In tako dalje. Sicer imamo pa estetsko kirurgijo...za vse tiste, ki jih moti videz in imajo dovolj pezet .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, narava je aristokratska. In neenaka. Zato niso vsi močni, hitri, pametni, lepi...

Tisto glede "vsake oči imajo svojega malarja" ne drži povsem. Nekoč sem poslušal o neki raziskavi (na žalost res ne vem naslova in publikacije), kjer so preučevali zaznavanje lepote. In ugotovili, da zaradi zaradi subjektivnosti posameznik lahko nekoga oceni za določeno stopnjo lepšega ali gršega kot bi to storil drug. Toda to gre do neke mere, ne pa do ekstremov. Če je nekdo grd (po prevladujočih kriterijih družbe), potem bo s strani opazovalcev v najboljšem primeru ocenjen kot povrečen, ne pa kot lep. In tako dalje. Sicer imamo pa estetsko kirurgijo...za vse tiste, ki jih moti videz in imajo dovolj pezet .)

Torej na kratko: Če si lep, se vedno najde nekdo lepši od tebe. Če pa si grd, pa ti ni para.

A sem prav razumel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej na kratko: Če si lep, se vedno najde nekdo lepši od tebe. Če pa si grd, pa ti ni para.

A sem prav razumel?

Poanta je bila...čisto na kratko...da je nekaj grdih, večina povprečnih in malo lepih. Tako...gaussova krivulja. Kaj čmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!