Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

74454_10150303777690341_649705340_15720196_4434023_n.jpg

trance_45_withstupid.gif

po ebayu pa me bo tale neuspeli limbo stal ene 200, 300€.

Drugič pa bolj počas, a ne!

33626_10150303777870341_649705340_15720197_3334770_n.jpg

Uuu šit, če si predstavljam, da je tole moja tenerejka, kr zaboli.

Upam, da ne bo predrago tole popravilo. Good luck.

In na koncu VELIKO veselja ko vse to premagaš in prideš do navadne makadamske ceste ki KONČNO nekam pelje :kva2:

ZELO razumem tale občutek...

Vidim da sta imela izredno doživetje. Ravn zato je pa enduriranje tko zakon... v enem dnevu lahko človek doživi boga in pol...

Hvala za slikce in opis, podoživljanje... super za prebrat, pa lepo kako slikco videt.

Js sem, imel včeraj tut hudo doživetje. Tokrat sem šel v družbi še dveh krosk... sem moral precej forsirat, da ju nisem preveč zadrževal, teren je bil še zahtevnejši kot sicer.

Parkrat sem se kipnu, razbil ogledalo in žmigavc, ter odlomil ročko na balanci (Franc očitno si imel kar prav glede te low budget plastične zaščite). Ampak je blo vredno. :)

Sta pa kolega na kroskah vse z Go Pro naglavnimi kamerami posnela tko da je materiala ogromno.

Zdej še nimam, bom pa kasneje prlimal kak muvi iz tega tripa.

Super je blo, me pa vse boli danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, da sem že zjutraj "odgovarjal" pa mi ga očitno nekaj ser.. rač.

Ni3ous jaz sem kupil še zložljiva ogledala (touratech 23€/kom), na to kako se obnesejo pa moram počakati do prvega nesrečnega dogodka.

V soboto sem si privoščil eno "izi" turco, evo fotke:

post-9182-044285400 1288708182_thumb.jpg

post-9182-012800500 1288708232_thumb.jpg

post-9182-014831300 1288708263_thumb.jpg

post-9182-012373600 1288708288_thumb.jpg

post-9182-052718200 1288708298_thumb.jpg

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, lepo si to poslikal, kje si se pa vozil?

No saj moja ogledala so tut nekak zložljiva, sam če jih pred pacem ne obrnem not, pol mi ku..kej nucajo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krim, Iška (ob iški), Krvava peč.

Pri ogledalih je vedno tako, če jih dobro priviješ se ti zlomijo, če jih ne se ti "vrtijo", če jih zložiš ne vidiš, če jih ne se "ziher zložiš " sam. Potem pa "bodi pameten", če moreš.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj od tega vikenda....

Proti cerkvici, nekaterim znano iz GSE srečanja.

Ko gleda iz strani se vidi naklon, ne vidi se pa stopničastega terena in korenin, ki štrlijo, zato tko premetuje

http://www.youtube.c...h?v=xG3e_HlXL8M

Pa še malo po hosti...

http://www.youtube.c...h?v=tHL5h-Vup1E

In ko vidiš lužo, seveda zakaj zaviti mimo, če je pa videt globoka :P

http://www.youtube.c...h?v=P_LZ2OSWa7s

Pa še mal na odprtem, ko pogledam vmes na hitrost na števcu, pol raje mal popustim, ker okol 100tke se lahko marskaj nepredvidljivga naredi. Tako ga lahko hitr zaje...

http://www.youtube.c...h?v=xuMVq_5yuPk

Vidli tut veliko lepega, ampak tokrat nism fotkal, ker je blo vse snemano z dvema Go Pro kamerama. Tko da smo prikrajšani za kako lepo fotko pokrajine... materiala sicer ogromno zanimivega ampak v premikajoči sliki. Bi dodal kej več od teh kratkih filmčkov, ampak me nekaj movie maker nateg... Drugič.

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Uaaaa, pod stolom pa luža od pocejenih slin.

LOL kera penzija so tile fantje. Al je to počasn posnetek :)

Boro, tista je dobra, pod Vrhniko, to so večinoma zelo dobre makadamske gozdne poti, sem že bil. Na LJubljanski vrh (http://goo.gl/maps/lHj1) se pa ne da, ker so gor vojaki.

Jest mam še vedno razbit bajk beda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj jst pa jutri (v soboto) ne mmorem ker bomo mal drevesc podirali, da se bomo lahko pozimi greli. Bi pa šel v nedeljo (še bo kdo za akcijo)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo midva z očetom sva pa dons "slonici" mal na primorsko peljala, šla sva na Nanos do Vojkove koče na vrhu 1240n.m. , kjer so bile vremenske razmere katastrofalne, megla, veter, mraz, vlaga v zraku 110% pomoje :) ampak ok to je enduro...no potem sva pot nadaljevala preko Podnanosa po vinski cesti do Senožeč, od tam pa na Vremščico, kjer so bile razmere enake tistim na Nanosu.

lepa fura z malo manj lepim vremenom in takim bolj soft endurom ampak luštno je blo

sicer sem hotel na Vremščici malo po terenu, pa sem precej kmalu obrnil ko sem v megli zagledal obrise vojaških kamionov in Puchov :D

post-1406-0-56679700-1288981789_thumb.jpg

post-1406-0-86601100-1288981866_thumb.jpg

post-1406-0-76774700-1288981928_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Vremščici vojaki???? Ta mi je pa nova. Jst sm 1X čez šou po tistih poteh čez pašnike pa ni blo nikjer vidt da bi kdaj bli vojaki gor. Sam eno Italijansko tablico smo vidli potleh. Sigurno je kjr italjan probu z avtom čez teren.... mislm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Vremščici vojaki???? Ta mi je pa nova. Jst sm 1X čez šou po tistih poteh čez pašnike pa ni blo nikjer vidt da bi kdaj bli vojaki gor. Sam eno Italijansko tablico smo vidli potleh. Sigurno je kjr italjan probu z avtom čez teren.... mislm..

Saj niso bili na pašnikih,tja ne smejo, ampak na desni strani ceste,če greš proti vrhu,tam kjer je razpotje. Ena pot gre proti vrhu, če pa greš na desno pa greš nazaj v dolino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha... Motor ti zaplenijo za vojaške namene :lol1:

Čene pa jst nameravam jutri jit kej po neasfalu. A gre kdo zraven?

Kam še nevem, bom pa do večera kako traso kej skobacu skupi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in kolega sva šla malo po cesti malo po makedamu in hosti proga ni nevem kako zahtevna ampak glede na to da je kolega imel V-Stroma in skoraj slick gume sva izbrala pot kjer je lahko šel vidu pa sem še marsikatero pot po hosti katero pa nisva preziskusila zaradi njegove gume in motorja jaz sem bil z XT600E

Hotela sva tudi na Slavnik vendar je kolega le 1/3 poti naredil nato sva se tudi obrnila nazaj

http://maps.google.com/maps/ms?hl=sl&ie=UTF8&msa=0&msid=104892240344380142067.00049464d0cad8fde3826&ll=45.598185,13.918991&spn=0.135003,0.418167&t=h&z=12

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo midva z očetom sva pa dons "slonici" mal na primorsko peljala, šla sva na Nanos do Vojkove koče na vrhu 1240n.m. , kjer so bile vremenske razmere katastrofalne, megla, veter, mraz, vlaga v zraku 110% pomoje :) ampak ok to je enduro...no potem sva pot nadaljevala preko Podnanosa po vinski cesti do Senožeč, od tam pa na Vremščico, kjer so bile razmere enake tistim na Nanosu.

lepa fura z malo manj lepim vremenom in takim bolj soft endurom ampak luštno je blo

sicer sem hotel na Vremščici malo po terenu, pa sem precej kmalu obrnil ko sem v megli zagledal obrise vojaških kamionov in Puchov :D

Sicer mal off.Ali je tvoj oče izpit delal letos v Litiji? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Vremšci je sicer prepovedana vožnja, tko da dobro obrnit že zaradi tega, če koga srečaš.

NAs so enkrat pohodniki mal hotl napizdevat, pol pa kaj češ ustavljat, greš pač mimo. Ampak takih opcij se čedalje bolj izogibam, ker ni pravi užitek, če veš da je prepovedano.

Terena za endurirat je sicer po SLO je ogromno, vendar pa se ponavadi po taboljših poteh ni dovoljeno vozt in tukaj smo enduraši okrnjeni zarad tega.

Zato je pa zanimiva Romunija in balkanske države, tam še folk ni toliko motoriziran in je prej atrakcija kot pa moteč element, če se prpelje skupinca motoristov.

@

Kađiva nice trip, vreme pa zna bit včasih prav ostro. Še dobr da mamo dobro opremo, pa ne prepiha, edino postanki niso toliko prijetni.

Js sem se dans tut v vetrovnem in mal slabi vidljivosti vozil, že nabiram material za morebitno GES II. :naughty:

Je blo v izi in bolj raziskovanje vseh tistih potk, ki peljejo levo ali desno, a se ponavadi le mimo pelješ po tisti, ki je videti bolj prehodna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaam ... a vojaki te ustrelijo če te vidjo (al česa jest ne zastopim?)

pretiravat ni treba no ;) sam glede na to, da gotov kr brezveze niso bili tam in v luft gledal in so bli diekt na tej poti kjer sem peljal sem pač obrnil,da ne bi bilo kakšnih zapletov oz. da jih ne bi motil...sej kasneje sem zvedel, da so mel neko vajo al nekaj podobnega gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mal off.Ali je tvoj oče izpit delal letos v Litiji? :hmm:

Ne,ne, si me moral zamenjat z nekom. Izpit imam že 30 let. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!