Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Ker itak že vseskozi smetimo med opisom, me pa res zanima, kater motor bi bil optimum za takšno pot?

 

KTM 525 (530) EXC (malo predelan:)

 

image_zpsd0d1ab89.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da se hudo motiš!Kar se tiče KTM seveda :grim

 

Bambi, pa ne stokaj spet okol Ktm, č' ti je Bimer tm v Iranu zaružil. Fantje so mel zgleda nekam velik defektov (čas flikanja vs. brzina), pa tud nero(e)dno servisirana enosledna vozila. Nočem pacat teme, pa se opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ous,eno vprašanje: Ali si kaj gledal če paše na tenere amortizer od yz yamahe, mogoče celotna nihajka z vagami? Drugače, fantje: svaka čast

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ous,eno vprašanje: Ali si kaj gledal če paše na tenere amortizer od yz yamahe, mogoče celotna nihajka z vagami? Drugače, fantje: svaka čast

 

Nisem še ugotovil, sem pa tudi o tem razmišljal, vendar četudi dobim rabljen amortizer za 200€, bi ga moral poservisirat (100€) in zakotovo kupiti tršo vzmet, da bi ulovil razliko v teži motorja. (100-150€), tako pridem na cca 450€, mogoče raje dodam še kakih 150€ in imam novega. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I ja bih tata.

Tudi jaz sem danes prevozil kar nekaj lepega makadama s svojo kravico.

Nimam znanja za malo bolj hard varijanto, želja pa je. 

Super je tole, kar ste izvedli. 

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko z veseljem spremljam tole temo mi na pamet pade Suzuki DRZ 400. Ce bi se dalo kak večji rezervoar dat gor..

Na drzju bi umrl na AC od Šibenika do LJ ;)

Dej Ni3ous naprej, viš da že nabijamo :D

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko z veseljem spremljam tole temo mi na pamet pade Suzuki DRZ 400. Ce bi se dalo kak večji rezervoar dat gor..

Madžar, prevozil vse po cesti do Gibraltarja in nato še klatil po Maroku, Zahodni Sahari, itd... Pravi, da je bivši državni prvak v motokrosu in da mu DRZ še najbolje leži za takšne poti...

 

post-2898-0-36794200-1410120737_thumb.jpgpost-2898-0-12503900-1410120808_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uau, huda fura, kilometrov si pa tut naklepal celo goro, glede na to kolk km si imel še terena.

Nadaljevanje sledi, vendar rabim čas za to. Preden izberem slike iz 5ih različnih fotičev, jih kronološko približno uredim, uploadam to traja. Šele pol se začne objavo pisat... pa porabim več časa kot zgleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker itak že vseskozi smetimo med opisom, me pa res zanima, kater motor bi bil optimum za takšno pot?

Od serijskih KTM 690 (kaj drugega, v kategoriji "allrounderjev" na tem nivoju, trenutno ne delajo) . Če pa hočeš predelovat, pa kar ti je všeč.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od serijskih KTM 690 (kaj drugega, v kategoriji "allrounderjev" na tem nivoju, trenutno ne delajo) . Če pa hočeš predelovat, pa kar ti je všeč.

lp

Kaj pa Husqvarna TR 650 TERRA  :smoke:  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Husqvarna TR 650 TERRA  :smoke:  ?

Neprimerljivo. Huska je buđetpack, KTM pa ma vrhunske komponente.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neprimerljivo. Huska je buđetpack, KTM pa ma vrhunske komponente.

Glede na to da je ktm dražji za več kot 3000 € in imaš toliko rezerve za predelave , potem  bi rekel, da bi bil lahko primerljiv......

 

Lp. B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa po vasih izkusnjah najbolj vzdrzljiva zadevca?

Glede na to da @NAČO in @Nitrous precej orata po terenu, bi rekel da je tenere 660 z izboljšavami kar zdržljiva.

Sicer pa "mama" africa twin velja za neuničljivo, pa kakšna XR, pa KLR 650, pa še kej starga ... Med drugim tud elefant ;)

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da je ktm dražji za več kot 3000 € in imaš toliko rezerve za predelave , potem  bi rekel, da bi bil lahko primerljiv......

 

Lp. B

Samo je še vedno skoraj 50 kg težja. Pa tudi teh 3000€ hitro zgine (nov spredni del, pa nov zadnji del, pa še par malenkosti) . Za malo bolj soft potrebe pa je verjetno "best buy" .

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!