Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Pozdrav P&G! Dobrodošao.

 

Si ti taj koji smo vozili skupa na Benduru? 

 

Dođemo na furu 3 mjeseca 2015, tada je kod nas još hladno, pa obično idemo malo južnije. 

 

Tvoje krajeve još nismo odvozili, ali jesu na našem spisku.

 

---

 

Igc1, si imel kaj težav s pohodniki na poreznu, ali ni tako močno obiskan?

Drugače pa lepa vožnja, slike in dobra destinacija. 

 

Je , tisti sam. 

P - rimorje & G - orski kotar .

I , Istra , naravno!

 

Vabljeni!   :yea1:

post-47290-0-03287200-1413828728_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav P&G! Dobrodošao.

 

Si ti taj koji smo vozili skupa na Benduru? 

 

Dođemo na furu 3 mjeseca 2015, tada je kod nas još hladno, pa obično idemo malo južnije. 

 

Tvoje krajeve još nismo odvozili, ali jesu na našem spisku.

 

---

 

Igc1, si imel kaj težav s pohodniki na poreznu, ali ni tako močno obiskan?

Drugače pa lepa vožnja, slike in dobra destinacija. 

Ni3ous težav ni bilo, domačini so tudi kar prijazni, sem vprašal mal za pot pri eni kmetiji, ker sem mal zalutal, pa mi je možakar prav lepo prijazno razložil. Planincev za tako lep, dan, kot je bil v soboto presenetljivo malo, srečal na poti celo enega sodelavca pa enga dečkota ki je bil z gorcem (kar tud jaz rad počnem) pa je rekel, da je kar kri scal, ker je za pecikl proti vrhu zaradi velikih kamnov na kolovozu res verjetno über zaj...  Tudi na motorju te proti vrhu zruka kot ježka, pomojem nobeni fedri ne funkcionirajo prav dobro pa imajo te na motorju kar nekaj hoda.

Pešpot, ta ki je najbližje kolovozu gre po grebenu, tako, da ni ravno bližnjih srečanj s pohodniki. Pa tud jaz, če vidim pešce pa kolesarje dam roko z gasa pa lepo počasi mimo pa pozdravim.

 

Mi je dal sodelavec, ki je podvodni ribolovec eno Midland kamero za sabo pa sem mal posnel, nisem še nikol prej poskusil, sem kar na belanco z eno zanko prtrdil in je še kar dinamično izpadlo. Mal trese sliko ampak se da videt, kje sem se vozil.

Gumice bi pa bile bolj kakšne s štoflci za tak teren, ker je bilo dost vlažno. Heidenau K60 je kar drsel...

Se ne vozim tolk po kolovozih pa po dreku, da bi si kakšne kramparce omislil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav PG!!  Vsekakor pridem!! Ko le morem!!   :kva2:

Oooo sused ... kolega doktor ... bomo endurirali ovu zimu ... kad nam Obveze :wub: dozvole....   :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ste dobri fantje :OK: , da se vam ljubi ustavljat in slikat prelepe fotografije :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  ,ki nas ostale rajcajo ,da bom jaz tudi tako  :whistle:  gdaj le? :blush:

Veliko , res veliko lepih voženj želim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Je , tisti sam. 

P - rimorje & G - orski kotar .

I , Istra , naravno!

 

Vabljeni!   :yea1:

 

Raški zaljev,Target ,jeli ko od vas tu................. :kva1:

 

10734001_1495017077424495_1719555229615610734202_1495017110757825_4538969886991510690337_1495017100757826_74525747216214

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super. Zaradi takih najdb je raziskovalni travel enduro fajn. Včasih jezerce, drugič kak lep neznani slap ali kake pečine... Nice:d

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pošljem koordinate na ZS, sam da grem pogledat na navigacijo.

 

No pa ko boš že pri delu jih pošlji še meni.....sploh ker predvidevam da je tole nekje v najini bližnji okolici......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon tema, zakon, kaj drugega ni rect.. Me pa samo firbec matra, a je tale Nacho slucajno (bil) profesor spanscine na Subicevi gimnaziji pred parimi leti? Se mi zdi, da je bil en Nacho tam na informativnem dnevu, ko se je tamala vpisovala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!