Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Eh quratz useskup! Tudi zame letos ne bo Bendura. V zdravilišče grem do 11... Mogoče bo pa v tretje šlo boljše...

Ej a neb ti men posodu tisto tvojo staro endurco za benduro,k prjavu sem se tud jaz ,zdej morm sam še motor nekje ujagat,SF za kolk mi ga rentaš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a neb ti men posodu tisto tvojo staro endurco za benduro,k prjavu sem se tud jaz ,zdej morm sam še motor nekje ujagat,SF za kolk mi ga rentaš ?

... če bi dobr plačal, bi ti ga jest posodu ... :)

... ali džabe nema ni kod stare babe ... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a neb ti men posodu tisto tvojo staro endurco za benduro,k prjavu sem se tud jaz ,zdej morm sam še motor nekje ujagat,SF za kolk mi ga rentaš ?

Evo zate za jurja... Pa ga boš mel še za več bendurov, mamutovanj in podobnega.... Delov dobiš pa itak zraven tolk, da jih lahko prodajaš! Hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zate za jurja... Pa ga boš mel še za več bendurov, mamutovanj in podobnega.... Delov dobiš pa itak zraven tolk, da jih lahko prodajaš! Hehehe

Si ga bom rajsi 10 x sposodu pa mas ti jurja in se motor ti ostane :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kva, prov vesel sm da nisem šel zravn :P Mam občutek da bi si kej druzga k kolen poškodoval ;)

Sicer pa, I guess Fail.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak! Eni zarad časovne stiske s prikolicami. Js že zgodaj zjutraj pri Kostelu dol iz asvalta in preko Dinarskega hribovja, čez Velebit do Zrmanje. Kašn motor imaš? Ce si spreten se lahko pridruziš ampak to bo intenziven teren cel dan, da pridemo do dol. Ob 8ih zjutraj v Big Star Caffe v Kocevju kofe in pol naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... gremo ... pa če po vseh štirih ...  :kva2:

 

 

 

 

 

.

ps.

... mene edin mal orientacija skrbi ...  :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak! Eni zarad časovne stiske s prikolicami. Js že zgodaj zjutraj pri Kostelu dol iz asvalta in preko Dinarskega hribovja, čez Velebit do Zrmanje. Kašn motor imaš? Ce si spreten se lahko pridruziš ampak to bo intenziven teren cel dan, da pridemo do dol. Ob 8ih zjutraj v Big Star Caffe v Kocevju kofe in pol naprej.

Nameravam kar po cesti z motorjem na prikolici. Nimam nikakršne opreme za kampiranje, spanje, torb za motor,..

Ali ima kdo točen naslov, oziroma koordinate, kam moramo priti?

 

.

... gremo ... pa če po vseh štirih ...  :kva2:

 

 

Greš dol po cesti ali z "norci" skozi šumice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ou, sprememba... 

da ne bo kdo čakal v Kočevju. 

Tut js grem s prikolico dol, čeprav mi norc stajl čez šumice bolj diši :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ou, sprememba... 

da ne bo kdo čakal v Kočevju. 

Tut js grem s prikolico dol, čeprav mi norc stajl čez šumice bolj diši :D

 

Kr priznej, da ste se ustrašli medvedke z dvema novima pridobitvama...baje harata tu pri nas pod mestnim vrhom (kočevje)....

 

Za drugič...že iz ribnice pa vse do kočevja in kostela se da pridt po gozdnih cestah :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr priznej, da ste se ustrašli medvedke z dvema novima pridobitvama...baje harata tu pri nas pod mestnim vrhom (kočevje)....

 

Za drugič...že iz ribnice pa vse do kočevja in kostela se da pridt po gozdnih cestah

.... nobene medvedke nimate .... :)

... sem včeraj tam okol vas vse hoste prevozu ... pa ni blo nič ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcer je bla na poporodnem pilatesu . . .  :smoke:

... sam tud njenga podmladka nisem vidu ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Za drugič...že iz ribnice pa vse do kočevja in kostela se da pridt po gozdnih cestah :grim

Že, že, samo rad bi videl mojstra, ki zmore potem v enem dnevu,  do večera, po terenu prit do Zadra! :D

Dej pošlji mi na zs plan poti od Kostela naprej. 

Ga ni, ker ni noben bil pripravljen it zraven, da bi jo odvozli. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!